İngilizcesi güzel olan var mı :)

AktüelBilgi Ana Bölüm
Kullanıcı avatarı
Erhanbay
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

İngilizcesi güzel olan var mı :)

Mesaj gönderen Erhanbay »

Arkadaşlar bir servise üye olcamda şöyle bir bişey çıkıyor..ingilizcesi olan bir arkadaş çevirirse memnun olurum...

This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

Kullanıcı avatarı
küçükhanım
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen küçükhanım »

"bu kredi kartı sizin kredi kartınıza işlem yapan banka tarafından kabul edilmemektedir. kredi kartınızın neden kabul edilmediğinin detayları için, lütfen kredi kartı işlemlerinin müşteri hizmetleri bölümüyle irtibata geçin.veya, belki farklı kredi kartı denemek istersiniz.."" bu benim çevirim eksik ya da tam karşılığı olmayan cümle olabilir..

Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Mesaj gönderen reha37 »

=d> =d> =d>

Kullanıcı avatarı
Erhanbay
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

küçükhanım, tşkler :)

ya bişey sorcam belki konuyla ilgili değil ama bende bankamatik kartı var ve kartla alışveriş yapabiliyorum...internet üzerinden yani paypallada bu kart sayesinde alışveriş yapabilmem mümkün mü?

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

neden olmasın paypalda alışveriş yaparken para çekiomuşun gibi kullan...

ama benm tawsiyem ne olur ne olmaz sanal kart çıkartın bu kartın limitini siz belirliyorsunuz mesela 50 milyonluk bişi aldınız (bu kart somut olarak yok sadece numarası var) kartınızı sağlayan bankadan kartınızın limitini 50 milyon olarak ayarlıyorsunuz böylece fazla para çekemiyorlar...

Kullanıcı avatarı
Erhanbay
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

sss

ama işte ben bu kartı ekleyemiyorum dediğim ingilizice yazı çıkıyor napmam lazım ya :(

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

küçükhanım, helal gerçekten sana. İkinci kez şaşırtıyorsun beni. Çevirin kusursuz aynen öyle diyor. =D>

Sen Ingilizce öğretmenliğinde mi okuyordun? :lol:

erhanby, internetten hiç alışveriş yapmadım yapmam da. Bu konuda yardımcı olamayacağım kusura bakma...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
küçükhanım
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen küçükhanım »

erhanby öncelikle bişey değil ;) ..vsabah sana da teşekkür ederim bunları duymak güzel..ve hayır ingilizce öğretmenliğinde de okumuyorum :D

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

küçükhanım yazdı:erhanby öncelikle bişey değil ;) ..vsabah sana da teşekkür ederim bunları duymak güzel..ve hayır ingilizce öğretmenliğinde de okumuyorum :D

Sen biraz daha göster hünerlerini ben bulacağım en sonunda hiç merak etme.. :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Ak_23
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Ak_23 »

=D> =D> =D> =D> bravo küçükhanım..