1.KöstebekForum Buluşması Fotoğrafları

AktüelBilgi Ana Bölüm
Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

1.KöstebekForum Buluşması Fotoğrafları

Mesaj gönderen reha37 »

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Mesaj gönderen reha37 »

Baya geç oldu kusura bakmayın, düzenlemeye de fırsat olmadı...

SON RESİM; Metin (Siyah-Beyaz), Reha (reha37) , Volkan (vsabah) , Gökhan , Önder (Şehzade), Osman (tarantula) (SOLDAN SAĞA)

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

harikalar ya süper olmuş bi daha ki sefere beraber olalım inş..

Kullanıcı avatarı
iSaR
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen iSaR »

M.TUĞRUL yazdı:harikalar ya süper olmuş bi daha ki sefere beraber olalım inş..

Tamamen Katılıyorum... Çok Güzel Bi Ortam... İnşallah Bize de orda olmak nasip olur...

Kullanıcı avatarı
Ak_23
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Ak_23 »

iSaR yazdı:
M.TUĞRUL yazdı:harikalar ya süper olmuş bi daha ki sefere beraber olalım inş..

Tamamen Katılıyorum... Çok Güzel Bi Ortam... İnşallah Bize de orda olmak nasip olur...
inş.. bende olmak isterdim....

Kullanıcı avatarı
Gökl-l@N
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen Gökl-l@N »

reha37, sen ve ben çok yakışıllı çıkmışız ama ben son resimde 400 milyonluk gözlükle çok haşin olmuşum :haha:

arkadaşlar hepinizi bekleriz.... inşallah çok daha güzeli olur :hoba:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

reha37, kardeş sağol ellerine sağlık ama ben birkaç şey sormak istiyorum. Yalnız resimlerin kalitesinde sorun var. Çoğu bulanık çıkmış. Heyecandan titretmişsin demek ki :D Zaten titretmesende ben hiç iyi çıkmam fotoğraflarda, ben diğer arkadaşlar üzerinden yorum yapıyorum.. Bulanık olanları çıkarsak nasıl olur?

İkinci söylemek istediğim bu resimlerin yayınlanmasında resimleri yayınlanan kişilerin haberinin olup olmadığı. Bana kalırsa duyurma maksatında bir haber ver, olur ya yayınlanmasını istemeyen olabilir. Hem belki arkadaşlar resimlerine bakmak isterler değil mi?

Üçüncüsü ve sonuncusu Yemek gayet güzel ve zevkli geçmişti. Bütçemiz daha iyi seviyelere gelsin, Köstebek Forum'a gönül bağlayanlara daha iyi yerlerde yedireceğiz bu yemekleri.

Zaten önemli olan yemek yemek değil, forumdaki arkadaşlığı gerçek hayata yansıtmak değil mi? Ben bunu çok iyi baiardığımıza inanıyorum ;)

:idea: Köstebek Forum Samsun buluşması 35 üye arkadaşımızın katılımıyla gerçekleştirilmiştir. Yemeğimize teşrif eden dostlarımıza Köstebek Forum adına teşekkürü bir borç bilirim...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Gökl-l@N yazdı:reha37, sen ve ben çok yakışıllı çıkmışız ama ben son resimde 400 milyonluk gözlükle çok haşin olmuşum :haha:

arkadaşlar hepinizi bekleriz.... inşallah çok daha güzeli olur :hoba:

Ha bu arada Gökl-l@N Mevlana'nın öyle hoşuma giden bir sözü vardır ki, onu yeri gelmişken sizinle paylaşayım..

Ben ne insanlar gördüm üzerlerine giyecek elbiseleri yoktu; ben ne elbiseler gördüm içlerinde insan yoktu...

Sen 400 milyonluk gözlük takmasanda kendi insanlığın ve yakışıklılığın yeter be kardeş ;)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

derin noktalara teneffüs etmişsiniz....

Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen Y4HY4 »

işim cıkmasaydı bende burda olcaktım ama nasip işte...