NTV'i protesto ediyoruz

AktüelBilgi Ana Bölüm
Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

NTV'i protesto ediyoruz

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

21 Temmuz Akşamı NTV'de bir program yayınlandı, adı Türkiye'nin Yönetmenleri

Bu programda çeşitli kısa filmler gösterildi. Bunlardan birisi de Selim Aslanyürek'in NTV için çektiği 'Kan Aranıyor' adlı kısa film. 4 konunun geçtiği bu bölümde başörtülüler ile alakalı sahne yüz kızartacak cinstendi.

Olay şöyle:

Başörtülü bir genç kız, açık arkadaşına başörtüsü hediye ediyor. Gör bak, hayatın nasıl değişecek, türban tak huzura kavuş diyor... Kız ilk defa başörtüsü takıyor... Diğer sahnede iki tane genç erkek kapalı bir çarşıda dolaşırken kız muhabbeti yapıyor. Başörtülü kızları görüyorlar. Birisi işaret ediyor, diğeri Hadi lan, türbanlı o, böyle şeylere gelmez diyor. Beriki Yanılıyorsun koçum, asıl bunlarda iş var diyor ve devam ediyor... Arkasından yaklaş, hafifçe dokun, sonra da 'beraber çıkabilir miyiz?' diye sor.. O esnada kızlardan birisi dükkana birşey sormak için içeriye giriyor. Erkek dışarıdaki tesettürlü kızın kalçalarına elleyerek Benimle çıkar mısın? diye soruyor. Kız, erkeğin ablası çıkıyor, Allah belanı versin, ben sana evde gösteririm ile film bitiyor... Gör bak, hayatın nasıl değişecek lafı bu şekilde sonlandırılıyor...

[youtube][/youtube]

Rtük`e tepkileriniz icin su lnki tiklayin:
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Ntv ye tepkileriniz icin su linki tiklayin:
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Bu ne biçim bir saçmalık yahu!

Gerçekten bazı insanları anlamak gerçekten çok zor. Ben NTV'yi gerek verdiği haberler olsun, gerekse programları ile oldukça seviyeli bir kanal olarak görüyordum. Ama bu şekilde bir yayını neden yaptığını anlayamadım. Ben bu vidyonun yayınlanma sebebini gerçekten öğrenmek isterdim..
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
serooo
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen serooo »

çoookk saçma yaaa

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

teşekürrle bizi aydınlatıığın için iki kuruluşada ileti gönderdim......

Kullanıcı avatarı
nazzz
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen nazzz »

ne yapmak ve ne demek istediklerini anlayan varsa beri gelmişş ayıp etmişler ...... nazzz...........

Kullanıcı avatarı
Fatma Anne
Forum Annesi
Forum Annesi

Mesaj gönderen Fatma Anne »

Çok saçma! Salakça bir davranış.