2,köstebekforum buluşması

AktüelBilgi Ana Bölüm
Kullanıcı avatarı
FB Rh (+)
Forumun Abisi
Forumun  Abisi

2,köstebekforum buluşması

Mesaj gönderen FB Rh (+) »

sayın adminlerim..sevgili arkadaşlar,,belki bu karar biraz acemice veya amatörce olucak ama..
kış aylarına girmeden sevgili KÖSTEBEKFORUM çalışanları ve paylaşımcıları ile 2, bululşmayı gerçekleştirmek gurur verir diye düüşnüyorum..
bu işin organizatörlüğü zor biliyorum fakat..gerek bölge bölge gerek tek bir il gerekse farklı bir ortamda 1,buluşmaya benzzer görüntüler almak çok gurur verici olsa gerek..eğer böyle bir buluşma için harekete gecebilecek arkadaşlar olursa seve seve paylaşabileceğimizi söylemek istiyorum..saygı duyan yada duymayan bu konuyu olumlu yada olumsuz paylaşan tüm arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum
..

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

ii fikir ama bütçeler ve alınabilecek izinler dolayısıyla insanların uygunluğu nasıl olur bunu göz önünde bulundurmak lazım.....

Kullanıcı avatarı
muzzy__pepe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen muzzy__pepe »

ewet bazıları için özellikle izin sorun olur
ama buluşma yeri uygun olursa seve seve katılabilirim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

FB Rh (+), Köstebek Forum buluşması için organize edecek bir arkadaş lazım tabiki... Her şehire gitme şansımız yok maalesef ama böyle bir organizasyona yardımcı olabilecek arkadaşımıza gerekli desteği sağlayabiliriz...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
FB Rh (+)
Forumun Abisi
Forumun  Abisi

Mesaj gönderen FB Rh (+) »

VSaBaH yazdı:FB Rh (+), Köstebek Forum buluşması için organize edecek bir arkadaş lazım tabiki... Her şehire gitme şansımız yok maalesef ama böyle bir organizasyona yardımcı olabilecek arkadaşımıza gerekli desteği sağlayabiliriz...

buluşma için gerekli desteğiverecek arkadaşlar muhakkak ki çıkar bende bu işe ön ayak olabilrim..isterseniz..desteklerinizi eksik etmeyin buluışmayı gerçekleştirelim derim..