duyuru

AktüelBilgi Ana Bölüm
Kilitli
Kullanıcı avatarı
FB Rh (+)
Forumun Abisi
Forumun  Abisi

duyuru

Mesaj gönderen FB Rh (+) »

volkan senin sözüne sitem ediyorum..ben kimseyle ikili diyoloya girmedim..gece saat 1,5 olmuş ve forumda kimse yok..konu açıyorum arkadaşlar cevaplıyor..arkadaşlar açıyor ben cevaplıyorum forum hareketsiz kalmasın diye...sehızad ı ye gelince arkadaşım bizim amacımız kimsenin msn adresini almak deil.. kimsenin adresiylede işim olmaz..lazımda deil bana önemli olan forumda ikinci bir buluşmaya ön ayak atarak insanları önce msn de daha sonra bie arada şehirlerde buluşturmaktı..ama siz bunu yanluış algıladıysanız katılımıyorum size..forumuda çöplüğe cevirdiğimiz için sizlerden özür diliiyorum...

inş. bundan sonra başarılı olursunuz herkese iyi çalışmalar diliyorum..

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

abi seni seviyoruz zaten sevdiğimiz insanlara abi deriz gerçekten abimizsin....volkan abi de sende çok emekleri geçem insanlarsınız burası bi ailedir ve aile arasında böyle küçük sürtüşmeler olur nolrmal en ii sen biliyorsun bunu...o msn işine gelince senin bu konuda zaten yaklaşımını biliyoruz şehzade kötü niyetli kullanıcılar için dediğine eminim ne foruma ne bize küs...çalışmaya dewam et sen gerisi gelir...biz sana ebi diyoruz sen de bizi kardeş gibi gör...

konuya kilit

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Cevap Özel Mesaj yoluyla verilmiştir...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kilitli