duyuru (devam)

AktüelBilgi Ana Bölüm
Kilitli
Kullanıcı avatarı
drowningpool
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

duyuru (devam)

Mesaj gönderen drowningpool »

arkadaşlar bi kaç gün önce FB Rh(+) kardeşim tarafından açılan duyuru başlığına cevap vermek istiyorum..(forum kilitlendiğinden dolayı buraya cevap yazıyorum)
niye bu kadar geç cevap yazdım..çünkü hemen karar vermek istemedim..
FB Rh(+) nında dediği gbi saat gecenin ilerleyen vakitleri ve forumda kimse yok..bizde yeni başlıklar açıyoruz bi yandan da açılan başlıklara cvp verioruz..ki maksadımız forumu çöplüğe çevirmek değildi!ama yanlış anlaşıldı!vsabah arkdaşımızda muhakkak kendince haklıdır fakat ben bi kaç başlıkta da gördüm sizin tabirinzle forumun çöplüğe dönüşülmesini..bilerek ya da bilemeyerek orası beni bağlamaz..fakat direk bu şekilde bi uyarıyla karşılaşmak,ki bahsettiğim bi kaç forum başlığına uyarı gelmemiş olmaması,ister istemez beni üzdü..
yanlış anlaşılmasın vsabah ya da vb arkdaşları suçlamak değil amacım!!..sadece söylemek istedim..çünkü gerçekten kırıldım..
bizim amacımız forumu daha iyi bi yerlere taşımaktı..çünkü bu forum gerçekten en ii şeyleri hakediyordu..ki bu düşüncem,bu kadar yakın bi sürede üye olupta bu kadar çok başlık ya da yazılar yazmamadn anlaşılabilirdi..neyse genede her şey için teşekkürler..
..........foruma başarılar...........hakkınızı helal edin.............hoşçakalın...........

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Arkadaşlar beni yanlış anladığınızı düşünüyorum...

Tayfun abiyle [Fb Rh (+)] konuşup durumu izah ettim. Burada tekrar bir karışıklığa yol açmamak için cevabı ÖM ile atacağım sana.

Ama yine de küçük bir açıklama yapmak istiyorum.

Ben Yönetici kaprisi olan biri değilim, gerektiği an gerektiği şekilde özür dilemesini de bilirim.

Sizlerin bu foruma kazandırdıklarınızı asla tartışmıyorum. Sağolun. Eğer iki kişi tarafından da yanlış anlaşılmışsam istemeden de olsa yanlış davranmışımdır diye düşünüyorum. Ancak yapmış olduğum davranışın, yapmak istediğim davranış olmadığını bilmenizi isterim.

Bu yüzden öncelikle büyüğüm olan Tayfun abimden, sonra ileride meslektaş olacağım ancak hala ismini öğrenemediğim senden özür dilerim...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
drowningpool
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen drowningpool »

teşekkürler vsabah

Kullanıcı avatarı
FB Rh (+)
Forumun Abisi
Forumun  Abisi

Mesaj gönderen FB Rh (+) »

drowningpool, bir sıkıntı yok volkan ile görüştüm.bende senin giibi yanlış anlamıştım fakat güzel kardeşim herşeyi vernel gibi yumuşattı..bıarkalım bu dargınlığı foruma dönelim..seni kynetmek istemiyoruz.bende senin düşüncedeydim ama inan buradaki insanlar ve çok iyiler drowningpool sıkıntıyı biz yaratttık şuan sorun yok foruma ve yorumlarına geri dön...konu kapanmıştır..

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

FB Rh (+) yazdı:drowningpool, bir sıkıntı yok volkan ile görüştüm.bende senin giibi yanlış anlamıştım fakat güzel kardeşim herşeyi vernel gibi yumuşattı..bıarkalım bu dargınlığı foruma dönelim..seni kynetmek istemiyoruz.bende senin düşüncedeydim ama inan buradaki insanlar ve çok iyiler drowningpool sıkıntıyı biz yaratttık şuan sorun yok foruma ve yorumlarına geri dön...konu kapanmıştır..

Eyvallah Abi ;)

Sorun halledildiğine göre çok yüksek müsadenizle konuyu kilitleme gibi bir girişimde bulunuyorum. :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kilitli