Kostebek Forumdaki Görevimden belli bi süreliğine Ayrılıyoru

AktüelBilgi Ana Bölüm
Kilitli
Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Kostebek Forumdaki Görevimden belli bi süreliğine Ayrılıyoru

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

!!!Geçen Seneki Hatalarımı Tekrarlamamak için bugünden sonra 8-9 ay süreyle görevimden ayrılıyorum!!!

Sizlerle çok güzel şeyler paylaştım ama VSabahlada istişare ettikten sonra en doğrusunun bu karar olduğuna kanaat getirdim...
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!
Hedeflerim Hayallerimle şekilleniyor ve bu forumda gerçekten bunlar üzerine etkisi olan insanlarla tanıştım.. ;)

Açtığım her başlığın cwbını saatlerce bekledim açılan herkonuyu incelemek için çaba sarfettim.Sonuçta yaptığım işi hakkıyla yerine geitrdiğime inanıyorum...Bir dahada cwp yazılmaması için başlığı kilitliyorum benim için dua edin çümkü herzaman birşeyleri merak ediyorum...imzada yazdığım gibi 2008 2009 da görüşmek ümidiyle...Ve inş bir daha uzun süre online olduğum zamanlar bir kampüsün laboratuvarı olur.ve bu kambüs Boğaziçi olur..
En son MTUĞRUL tarafından 19 Eyl 2007 [ 11:23 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Bilirsin bana kilitler işlemez ama kardeş şu başlığa bir el at. :D Gören temelli ayrılıyorsun sanır.

Tuğrul Allah yolunu açık etsin. Umarım bana şimdiye kadar verdiğin her söz gibi bunu da başarıyla gerçekleştirirsin.

193.140.192.0 - 193.140.192.255 IP aralıklarından forumumuzu ziyaret etmen dileğiyle...

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kilitli