Forumun adı değişsin!!!!

AktüelBilgi Ana Bölüm
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

prensess yazdı:Ya birde anket şeklinde olmuş çok komik bir durum bu kadar uzatılmadan bu konu kilitlenmeliydi eğer haksızlık olduğunu düşünüyorsanız forumu karıştırmadan özel mesaj diye birşey var söylersiniz tamam olmadı böyle konu açıldı ama sonuca ulaşamaksızın böyle uzatmak saçma olmadı mı...herkez kimin ne olduğunu biliyor forumda yazılan 8-0lık 2 yazının silinmesiyle tarihe geçen goller unutuldu mu?bu yüzden bunlar gereksiz BENCE

prensess, daha önce kilitlenmeyi düşündüm ancak arkadaş konuların haksız yere kilitlendiğini düşündüğünden bu mesajı için biraz beklemenin uygun olacağını düşündüm.

Anket konusunu hiç açmıyorum. Reha biz bu forumda hiçbir şekilde Türk takımlarımızın Avrupa'daki başarısızlığıyla alay etmedik. Eğer o konuda bir sıkıntın varsa ve müdahale edilmesi gerektiğini düşündüğün mesajları bana ÖM ile bildirebilirsin. Ancak senin 8-0 mevzusundaki şakalar ile ilgli mesajını kendin düzenlemeni isteyeceğim.

Biz yeri geldi eleştirdik, yeri geldi sinirlendik ama ASLA ALAY ETMEDİK, ETTİRMEYİZ DE...!

KONU KİLİTLENMİŞTİR...!

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kilitli