Forumun adı değişsin!!!!

AktüelBilgi Ana Bölüm
Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Forumun adı değişsin!!!!

Mesaj gönderen reha37 »

Yahu bu kaçıncı yaw!!!

Trabzon elendiğinde isteyen istediğini yazar, alayını geçer, ben sinirlenince benim mesajım kilitlenir...

Trabzonspor Beşiktaş'ı yendiğinde iki konu açılmış diye benim açtığım KONU silinir, yenilen takım olan Beşiktaşınki kalır....

Ama BEŞİKTAŞ'a hiç laf yok maşallah, direk konuyu siliyorsunuz... Foruma giren 8-0 ile ilgili birşey okumasın diye....

Madem öyle BEŞİKTAŞlı olmayan giremesin , ya da forumun ismi değişsin....

Kullanıcı avatarı
DeVRiM
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen DeVRiM »

evet bencede volkan işine geldiği gibi konu kitliyor istediği gibi at koşturuyor forumda
beşiktaş yenilince dalga geçenler forumdan uzaklaştırılıyor...
:hayiir: :hayiir: :hayiir:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Reha kardeş durumdan haberdar değilim ama kim yaptıysa elbet bir açıklaması vardır. Biraz zaman ver bana biraz araştırayım. Bu forumda Beşiktaşlıların üstünlüğü falanda yok bu arada için rahat olabilir...

DeVRiM yazdı:evet bencede volkan işine geldiği gibi konu kitliyor istediği gibi at koşturuyor forumda

DeVRiM, beni uğraştırma. Ben senin forumda olmanı istiyorum ama sen sürekli sorun çıkarmaya çalışıyorsun. Bu forumu ben senden daha fazla düşünürüm merak etme. Bu sana son uyarım arkadaş falan dinlemem gerekeni yaparım... Çünkü tartışma çıkarmak için giriyorsun foruma...

Ben istediğim gibi at koşturmuyorum. Sizler bu foruma üye olurken tartışma çıkarmayacağınıza dair sözleşme imzalıyorsunuz. Eğer ki tartışma sonucunda uzaklaştırılırsanız bir hak iddaa edemezsiniz. Tabiki mantıklı bir açıklamanız yoksa!

İkincisi hangi başlıktan bahsediliyor bilmiyorum ama BEN KİLİTLEMEDİM!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

reha sinirini anlıyorum ama tepkini bence biraz daha içinde yaşa boşver takılmayacak kadar küçük sorunlar bu paylaşımın hariç diğer paylaşımların forumun en harika paylaşımları arasında yani lüzumsuz gereksiz noktan bile yok..bence bunlara takılma..sen çizgini bozma çünkü çok faydalı ve müsbet sin...tekrar kolay gelsin..

Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen Y4HY4 »

ne başiktası ya offf ayrıma gerek yok kostebek iyii..

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Y4HY4 yazdı:ne başiktası ya offf ayrıma gerek yok kostebek iyii..

Yahya kardeş bunu yaptığına inanamıyorum :D

Yahu arkadaş bize laf dokunuduruyor. Kızım san söylüyorum gelinim sen anla hesabı :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
DeVRiM
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen DeVRiM »

VSaBaH yazdı:Reha kardeş durumdan haberdar değilim ama kim yaptıysa elbet bir açıklaması vardır. Biraz zaman ver bana biraz araştırayım. Bu forumda Beşiktaşlıların üstünlüğü falanda yok bu arada için rahat olabilir...

DeVRiM yazdı:evet bencede volkan işine geldiği gibi konu kitliyor istediği gibi at koşturuyor forumda

DeVRiM, beni uğraştırma. Ben senin forumda olmanı istiyorum ama sen sürekli sorun çıkarmaya çalışıyorsun. Bu forumu ben senden daha fazla düşünürüm merak etme. Bu sana son uyarım arkadaş falan dinlemem gerekeni yaparım... Çünkü tartışma çıkarmak için giriyorsun foruma...

Ben istediğim gibi at koşturmuyorum. Sizler bu foruma üye olurken tartışma çıkarmayacağınıza dair sözleşme imzalıyorsunuz. Eğer ki tartışma sonucunda uzaklaştırılırsanız bir hak iddaa edemezsiniz. Tabiki mantıklı bir açıklamanız yoksa!

[/u][/color]

ben formu karıştırmak için girmiyom sadece beşiktaşla ilgili bişeey yazdım
gücüne gitti heral beni hemen uzaklaştırdım
bide ıp filan koymuşsun bunlar aynı kişi diye benim gizli kalmak gibi bir sorunum olsaydı
o mesajı yazar yazmaz oku diye sana haber vermezdim sanki bir iş yaptım sanıyon
yok bu ikisi aynı kişi diye ben sana direk dedim sen okumadan önce
bu arada da yine tehditler savurmayı ihmal etmiyorsun
istediğini yap ben girmek istediğim sürece engelliyemezsin...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

DeVRiM yazdı:
VSaBaH yazdı:Reha kardeş durumdan haberdar değilim ama kim yaptıysa elbet bir açıklaması vardır. Biraz zaman ver bana biraz araştırayım. Bu forumda Beşiktaşlıların üstünlüğü falanda yok bu arada için rahat olabilir...

[/u][/color]

ben formu karıştırmak için girmiyom sadece beşiktaşla ilgili bişeey yazdım
gücüne gitti heral beni hemen uzaklaştırdım
bide ıp filan koymuşsun bunlar aynı kişi diye benim gizli kalmak gibi bir sorunum olsaydı
o mesajı yazar yazmaz oku diye sana haber vermezdim sanki bir iş yaptım sanıyon
yok bu ikisi aynı kişi diye ben sana direk dedim sen okumadan önce
bu arada da yine tehditler savurmayı ihmal etmiyorsun
istediğini yap ben girmek istediğim sürece engelliyemezsin...

Ömer bugün okulda yüzüme gülüp gülüp konuşan ben miydim sen mi? Yahu kardeşim daha önce yapmadığın birşey olsa neden uğraşıyım senle.. Kendin demiyor musun forumu karıştırmak için giriyorum diye. Her lafından sonra tehdit eder gibi Volkan Forum Karışır diyorsun... Sen girmek istediğin sürece bu foruma gireceksin diye bir saçmalık olamaz. Forum kurallarına uyduğun sürece girebilirsin.

Eğer forum kurallarına uygun davranmazsan, fezaya gitsen yine girdirmeyiz seni bu foruma :D

Uzatma ne alıp veremediğin varsa okulda halledelim... Burada pek bi artist gördüm seni :D

Bu arada ben forumda senden başkasını tehdit etmem emin ol! Ya adam gibi dur, yada seni önce admin yapar sonra kovarım. :D Neyse şakanın dozunu kaçırmamak lazım. Bundan sonra yorum yazmayacağım. İyici uydurdun benide kendine...
 !

Resim

Kullanıcı avatarı
DeVRiM
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen DeVRiM »

ben bunun açıklamasını sana okulda da yaptım
ben beşikktaşın yenilmesiyle dğil sekiz gol yemesile daga geçiyorum
beşiktaş daha önce porto ve marsilyaya da yenildi ama
ağzımdan bir kelime duydun mu yokkkkkk!!!!
sen işte böylesin istediğin kişiyi böyle kovuyon
benim için önemli değil burdan kovulman
hiç umurumda değil!!!

Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen prensess »

Ya birde anket şeklinde olmuş çok komik bir durum bu kadar uzatılmadan bu konu kilitlenmeliydi eğer haksızlık olduğunu düşünüyorsanız forumu karıştırmadan özel mesaj diye birşey var söylersiniz tamam olmadı böyle konu açıldı ama sonuca ulaşamaksızın böyle uzatmak saçma olmadı mı...herkez kimin ne olduğunu biliyor forumda yazılan 8-0lık 2 yazının silinmesiyle tarihe geçen goller unutuldu mu?bu yüzden bunlar gereksiz BENCE

Kilitli