who should live again?

AktüelBilgi Ana Bölüm
Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

who should live again?

Mesaj gönderen prensess »

Mustafa KeMal Atatürk’ü oylarımızla ilk 3’ün içine alalım. Haydi!

Bu mesajı herkese iletin. Tanıdığınız tanımadığınız her Türk’e!
Oylama yapacağınız web sitesi:

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! şeklinde bir mail geldi bana ' kim tekrar yaşamalı ' tekrar yaşamasını istediğiniz isme oy verebileceğiniz bir anket ben oylamaya katıldım ne kadar önemlidir bilmiyorum oylama fakat yinede birkaç saniyenizi ayırarak oy verebilirsiniz sonuçta önemli olan Atatürk'ün isminin 1.olarak yer alması İlk olarak oy vereceğiniz ismi seçiyorsunuz Vote (oy kullan) tıklıyorsunuz sonçlar zaten görünüyor.Tekrar yineliyorum bu oylamayı çok önemi bir çalışma olarak görmüyorum fakat sonuçta bu oylar Yaşamasını istediğiniz kşiyi seçerken düşündüğünüz nitelikleri karşılayan isimler (zaten önceden yaşamış isimler olduğu için ne olduklarını az çok biliyorsunuzdur)amaçlanarak kullanıldığı için(ki ben öyle olduğuna inanmak istiyorum)orada dünyaya birdaha gelse dünya lehine çok şey olur,şöyle değişir,böyle olmazdı şuan dünya vs düşüncelerinize karşılık bir isme verdiğiniz oyunuzu en ideal kişide görebilmek bile oy kullanmak için geçerli bir sebeb bence...

site:

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Oylamanın Son Hali

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Adolf Hitlerin 2.sırada yer alması oylayan insanların ne mantıktan yola çıktıklarını anlamamı zorlaştırdı Oylamada daha konulmasının saçma olduğunu düşündüğüm birçok isim var...bense oyumu mantıklı olarak dünyaya birdaha geldiğinde şu durumda olmayacağımıza inandığım isme yani Mustafa Kemal Atatürk'e kullandım..Keşke reenkarnasyon gerçekten olsaydı ki bu fikrim sadece bizim için olumlu olacağına inandığım kişilerin ruhları için geçerlidir :D

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Gerçekten gurur duyulacak bir mevzu! Atamız oy farkıyla zirvede... =D>

Yalnız prensess, başlığı biraz daha ilgi çekici hale getirebilirsin destek almak istiyorsan... ;)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen prensess »

Ana Forum bölümüne açılması en azından birkez bakılması gerekilen bir konu olduğunu gösterir en azından ben öyle düşünüyorum aksi halde Ana Forum önemli-önemsiz her yazının konulduğu yer olurdu ki öyle olmadığı görülüyor? ingce başlık sanırım yeterince ilgi çekici önerin için teşekkürler VSaBaH ayrıca destek olmak istememin dışında(ki yazıyı paylaşmam sizinde katılmanızı istememdendir) destek olmak İSTİYORUZ yanlş mıyım?

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

prensess, böyle bir konuya destek vermememiz gibi bir durum söz konusu olabilir mi? Tabiki desteğimiz sonsuz! ;)

Başlığı daha ilgi çekici yapmalısın derken, en azından parantez içinde Türkçesini yazmak gibi birşey yapabilirsin demek istedim. Yani herkesin İngilizce bilmediğini göz önüne alırsak yararlı olabilir bence...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim