Volkan 21 yaşında !! doğum günün kutlu olsun :)

AktüelBilgi Ana Bölüm
Kullanıcı avatarı
dahi_yane
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Volkan 21 yaşında !! doğum günün kutlu olsun :)

Mesaj gönderen dahi_yane »

yeni yaşın gönlünce olur umarım syn yöneticim..iyiki doğdun Volkancım ;) ..
iyiki forumu kurdun :D nice yıllara sevdiklerinle birlikte...

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

abi doğum günün kutlu olsun herrşey gönlünce olsun :d
nice 21 lere hep beraber girmek ümidiyle..kendine çok ii bak abim..

Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen prensess »

Tekrardan Doğum günün Kutlu olsun Volkan sağlıklı,başarılı ve mutlu daha nice yaşlar geçirmen dileğiyle... =D> Foruma konu olarak açılması çok güzel ollmuş tebrkler dahi_yane güzel düşünmüşsün

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Kullanıcı avatarı
Emae_
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen Emae_ »

Sağlıklı,mutlu ve sevdiklerinle beraber güzel ve huzurlu bir yıl geçirmen dileğiyle..
Doğum günün tekrar kutlu olsun Volkan ;)

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Doğum günün tekrardan kutlu olsun adminim daha nice yıllara kavuşman dileğiyle...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Re: Volkan 21 yaşında !! doğum günün kutlu olsun :)

Mesaj gönderen VSaBaH »

dahi_yane yazdı:yeni yaşın gönlünce olur umarım syn yöneticim..iyiki doğdun Volkancım ;) ..
iyiki forumu kurdun :D nice yıllara sevdiklerinle birlikte...

Fatma gerçekten çok teşekkürler... Çok düşüncelisin ama kurallara aykırı olduğu için kilitlemek zorundayım dermişim :D

Forumun doğum gününün benim doğum günümü gölgede bırakacağını sanıyordum ama öyle olmadı. Siz gibi çok değerli dostlarım beni unutmadılar. Bu yüzden hepinize çok teşekkür ederim...

''O'' yazdı:abi doğum günün kutlu olsun herrşey gönlünce olsun :d
nice 21 lere hep beraber girmek ümidiyle..kendine çok ii bak abim..

Eyvallah Tuğrulum sağolasın. Sizler yanımda olduğunuz sürece herşey gönlümce olur merak etmeyin... Sende kendine iyi bak. İyi çalış derslerine ha, boşver beni :D

prensess yazdı:Tekrardan Doğum günün Kutlu olsun Volkan sağlıklı,başarılı ve mutlu daha nice yaşlar geçirmen dileğiyle... =D> Foruma konu olarak açılması çok güzel ollmuş tebrkler dahi_yane güzel düşünmüşsün

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Tekrardan sağol Melda... Gerçi yaşlanıyoruz ama olsun. :D Hayat yaşamaya değer...

Emae_ yazdı:Sağlıklı,mutlu ve sevdiklerinle beraber güzel ve huzurlu bir yıl geçirmen dileğiyle..
Doğum günün tekrar kutlu olsun Volkan ;)

Tekrar Sağol Aslıhancım. Seninde bana dilediklerin gibi bir yıl geçirmen dileğimle... Sevdiklerim sizlersiniz benim... Siz yanımda olun yeter ;)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen $EI-IZAI)E »

Nice Yıllara Volkancım sevdiklerinle ve sevenlerinle nice güzel yıllar geçirmeni temenni ederim . Gerçi 1 yıl daha geçti diye fazla üzülme. İyi tarafından bak : ) Tecrübeleniyorsun.....

:ok: Bu ara bi yanlışlık var dahi_yane, Volkan 21 yasında değil 20 yaşında. Bu ara Volkan'ın doğum gününü düşünüp kutlaman ve diğer arkadaşlarında kutlamaları için (unutmuşlarsa hatırlatmış oldun) foruma konu açtığın için teşekkürler. HAtırlanmak güzel bi duygu çünkü.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

$EI-IZAI)E yazdı:Nice Yıllara Volkancım sevdiklerinle ve sevenlerinle nice güzel yıllar geçirmeni temenni ederim . Gerçi 1 yıl daha geçti diye fazla üzülme. İyi tarafından bak : ) Tecrübeleniyorsun.....

:ok: Bu ara bi yanlışlık var dahi_yane, Volkan 21 yasında değil 20 yaşında. Bu ara Volkan'ın doğum gününü düşünüp kutlaman ve diğer arkadaşlarında kutlamaları için (unutmuşlarsa hatırlatmış oldun) foruma konu açtığın için teşekkürler. HAtırlanmak güzel bi duygu çünkü.

Eyvallah Önder sağolasın... Ben pastanızı yiyerek tebriklerinizi kabul etmiştim zaten :D Gerçi ufak bir karışıklık oldu tarih bakımından ama olsun... :heh: Tecrübelenmem konusunda haklısın. Hem tecrübeleniyorum, hem olgunlaşıyorum ama bir yandanda yaşlanıyorum be Önder

Yahu hakkaten bi karar verelim. Ben 20 yaşına mı girdim 21 yaşına mı? Daha doğrusu ben 20 yaşında mıyım 21 yaşında mı? Doğum tarihim 23 Kasım 1987.

Biz bayağı bir tartıştık mevzuyu ve ben şuna karar verdim. 21 yaşına girdim ama 20 yaşındayım :haha:
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen $EI-IZAI)E »

VSaBaH yazdı: Eyvallah Önder sağolasın... Ben pastanızı yiyerek tebriklerinizi kabul etmiştim zaten :D Gerçi ufak bir karışıklık oldu tarih bakımından ama olsun... :heh:

O konuyu hiç açma istersen o kadar kişi bana doğum günü bugün dedi ki bana senin için( buna sende dahilsin) Bende sizlere inanarak tarihe bakmadım. O kadar kişi dedikten sonra kolumdaki saatin tarihine bakmayı üşendim sanırım... :heh: :haha:

Bu ara sen 20 yaşındasın. Öteki türlü olsa Köstebekforumda şu an 3 yaşında olurdu.

İyice emin olman için Cumhuriyet kaç yaşında? Ordan emin olabilirsin yaşın konusunda... ;)
En son $EI-IZAI)E tarafından 24 Kas 2007 [ 18:14 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
dahi_yane
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen dahi_yane »

Volkan 20 yaşını bitirip 21 den vakit almaya başladın...ben 21imdeyim diyorum ama sen bilirsin :D

Kilitli