Volkan 21 yaşında !! doğum günün kutlu olsun :)

AktüelBilgi Ana Bölüm
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Arkadaşlar son mesajlarınızı da cevaplayım. Neredeyse bir sonraki doğum günüm gelecek! :D Gerçekten bu forum için yaptıklarımın boşa çıkmadığının farkına vardım. Bu forumda sizler gibi unutulmaz dostlar edindim.

Bu başlığı açan Fatma arkadaşım başta olmak üzere hepinize tekrar tekrar teşekkür ederim...

SİZLER SAYESİNDE VAROLDUM BEN! VE HEP SİZLER İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM!!!

Siyah_Beyaz yazdı:Doğum günün tekrardan kutlu olsun adminim daha nice yıllara kavuşman dileğiyle...

Metin kusura bakma kardeş ya görmemişim senin mesajını. Gerçi telefonla da kutlayıp unutmadın çok sağol!

dikenüstünde yazdı:GiudiZioSo inşallah hayırlı bir ömür geçirirsin,,,
Ayrıca Volkan bey geç gördüm bu konuyu, özür dilerim, sizde inşallah mutlu mesut yaşarsınız sevdiklerinizle birlikte :)

Aman estağfurullah özür dilemene ne gerek var. Böyle incelik gösterip doğmu günümü kutladığın için ben teşekkür ederim sana... Güzel dileklerin için sağolasin ;) Bu arada Volkan Bey kimmiş tanımıyorum, benim adım Volkan :D

summer yazdı:Doğum günün kutlu olsun Volkan nice senelere.Hayatın boyunca mutlu, huzurlu olman dileğiyle. İyiki doğdun.

Teşekkürler Zeynep güzel dileklerin için gerçekten çok sağol!

KARIŞIKLIĞA YOL AÇMAMASI İÇİN KONUYU KİLİTLİYORUM. EN SEVİNÇLİ KİLİTLEDİĞİM KONU BU OLSA GEREK! :D

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kilitli