Nickle Hitaba Son !

AktüelBilgi Ana Bölüm
Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen göKhan. »

Ya ben öyle işin Şakasında değilim Kimse kimsenin konusuna bakmıyor son konulara bakıp çıkıyorlar.

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

acayip bi genelleme ben de 1600 tane msj attım hiç öyle yapmadım alakalı konulara yorum yaparım..her konuya yorum yapacaksın die bi kaide yok.

Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen göKhan. »

Her konuya yorum yap diyende yokda Bu sıralar bu günlerde bence azlaştı!

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

ne bekliyorsunuz ki millet tatile girdi 8 aydır herkes çalıştı yoruldu bende çalıştım...herkes dinlenecek biraz vakit lazım

Kullanıcı avatarı
dikenüstünde
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen dikenüstünde »

Başka zaman da okul ve sınav yüzünden deniliyordu forumdaki aktif olma oranı azaldığında. Niyetim tartışmak değil ama geçen yaz daha fazla kişi aktifti.

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

demekki çekici gelmiyor bunu burda tartışmak yersiz ben bu başlığı yönetim kuruluna taşırım

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

K@S@P, arkadaşım duyarlılığın için teşekkürler güzel bir düşünce ama maalesef ama bunu uygulamamız olumsuz sonuçlar doğurabilir...

Neden mi?

:ok: Birincisi birçok arkadaşımız forumda isminin hitap edilmesini istemiyor. Çok yakın olduğum insanlara dahi ismiyle hitap edemiyorum bu yüzden... Saygılı olmalıyız...

:ok: İkincisi foruma yeni gelen biri bizleri tanımayabilir. Aramızda geçen konuşmalara yabancı kalabilir ve bu durum yeni üyenin kendini forumda yalnız hissetmesine ve kalıcı olmamasına sebep olacaktır.

:ok: Üçüncüsü isimleri benzer olan kişiler arasında sorunlar çıkabilir... İnsanlara burada ad- soyadı ile hitap edemeyeceğimize göre karışıklıklar çıkabilir...

Ben böyle de aramızdaki dostluğun sağlam olacağına inanıyorum. Sonuçta şahsen forum dışında kimseye Kullanıcı adıyla hitap etmedim, sizlerinde etmediğine eminim...

Küsme meselesine gelince... Bak cevap gelmedi diye küsmüştün herkes duydu çağrını madem sorun ortadan kalktı Konu Başlığını uygun birşey seçersen sevinirim...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Veda »

Gökhan seni tebrik ediyorum.
Ben çok sıkılmıştım böyle nick'lerle hitap etmekten, iyi olmuş bu.
Artık uğrak bir sayfam olur burası...

Yürekten alkışlıyorum seni... =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen göKhan. »

:ok: İsminin Açıklanmasını istemeyen Hey Sen beni tanıyormusuna yazmaz

:ok: İstemeyenin ismini kaldırırız ! Yazsın buraya yeterki

:!: İkinizde Saolun ;)

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Gökhan kardeş tamam söylediğin gibi açıklanmasını istemeyen yazmaz ama MSN'de falan görüşmeler sonucu gerçek isimler söyleniyor ve sonra isimler burada hitap edillince istenmeyen olaylar olabiliyor... Kimseninde ismi söylendikten sonra kaldırılmasını isteyeceğini sanmıyorum...

Yaşadığım için biliyorum. Madem öyle olsun istiyorsunuz siz yapabilirsiniz. Ben tavrımı korumaya devam edeceğim...

Yanlış anlaşılmasın karşı olduğum için değil sadece katılmıyorum bu duruma ve sizlerin davranışlarına saygı duyarım...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim