Kurtlar Vadisi, ‘Star ATV veya FOX’ diyecek

AktüelBilgi Ana Bölüm
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

“Kurtlar Vadisi Pusu”nun yeni kanalı belli olana kadar bu konuda yazı yazmayacaktım.
Ancak dizinin fanatiklerinden ha bire, son durumun ne olduğunu soran e-postalar geliyor.
Onların merakını gidermek için öğrendiklerimi aktarayım.
Dizinin akıbeti henüz netleşmedi.
“Kurtlar Vadisi Pusu”nun yapımcılarıyla kanallar arasındaki pazarlıklar sürüyor.
Ama şu kesin.
“Kurtlar Vadisi Pusu”nun Kanaltürk ya da Kanal 7’ye geçmesi söz konusu değil...
Pana Film’in ortakları, diğer teklifleri eledi ve sayıyı üçe indirdi. Bu kanallar da ATV, Star TV ve FOX.
“Kurtlar Vadisi Pusu”nun yapımcıları üç kanaldan hangisinin sunduğu koşullar daha iyiyse, ona “evet” diyecek.
Reytingi garanti bir dizi
“Kurtlar Vadisi Pusu” reytingi garanti bir dizi.
Diziyi ATV alırsa aylık reyting ortalaması yükselecek ve aylardır ikincilik koltuğunda oturan Show TV’yi yerinden edip, ikinciliğe yerleşecek.
“Kurtlar Vadisi Pusu”yu FOX alırsa, yeni oturduğu 4.’lük koltuğundan kalkıp, bir üst sıraya yükselecek ve birden en çok izlenen üçüncü kanal olacak.
Aynı şey Star TV için de geçerli.
Star TV de diziyi alırsa, son zamanlarda yaşadığı reyting kaybına son verip, üçüncülüğe oynayacak.
Üç kanalın yöneticileri bu hesapları yaparken, Show TV sürpriz bir kararla Pana Film’e borcunu ödeyip, üstüne üstlük 2009 ödemeleri için güvence verirse, üç kanalın yaptığı planlar suya düşecek.
“Kurtlar Vadisi Pusu” o zaman Show TV’de kalacak, ama bu çok zayıf bir ihtimal...

Ali Eyüboğlu

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Re: Kurtlar Vadisi, ‘Star ATV veya FOX’ diyecek

Mesaj gönderen VSaBaH »

Bence ATV alsın... Bu sayılan kanallar içerisinde sadece ona güvenirim ben. Diğerleri de iki gün sonra kaldırır yoksa bu kanalların.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
dikenüstünde
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen dikenüstünde »

VSaBaH yazdı:Bence ATV alsın... Bu sayılan kanallar içerisinde sadece ona güvenirim ben. Diğerleri de iki gün sonra kaldırır yoksa bu kanalların.

Evet evet, artık alsın biri ama showa yakışıyordu bence.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

dikenüstünde yazdı:
VSaBaH yazdı:Bence ATV alsın... Bu sayılan kanallar içerisinde sadece ona güvenirim ben. Diğerleri de iki gün sonra kaldırır yoksa bu kanalların.

Evet evet, artık alsın biri ama showa yakışıyordu bence.

Show'da özetleri ve reklamları abartıyordu. Bence değişmesi iyi olacak ama izleyemediğimiz bölümler yanımıza kalacak :(
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim