‘İpsiz Recep’ ekibi Filistin için yürüyecek!..

AktüelBilgi Ana Bölüm
Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

İsrail’in, Hamas militanlarına karşı başlattığı operasyonda çocuk, kadın, yaşlı, masum sivil demeden Gazze’de yaptığı katliam hepimizi derinden etkiledi.
İsrail’in Filistin’de giriştiği bu katliam, Müslümanların çoğunlukta olduğu birçok ülkede olduğu gibi Türkiye’de infial uyandırdı.

İsrail’in bu katliama bir an önce son vermesi için şimdiye kadar birçok gösteri yapıldı. Ancak bölgede henüz ateşkeş sağlanmadı.İsrail, Gazze’de ölüm kusmaya devam ettiği sürece, bu ülkeye karşı gösteriler de sürecek. Düzce’deki sivil toplum örgütleri de pazar günü İsrail’i protesto için yürüyüş yapma kararı aldı.

Önceki gün “İpsiz Recep”in Samandıra’daki setindeydim.
“İpsiz Recep” İstanbul’un yanı sıra Düzce’de de çekilen bir dizi.

O nedenle “İpsiz Recep”in ekibinde Düzceli birçok oyuncu da var. O gün çekim için Düzce’den gelenler, dizinin başrol oyuncusu Kadir İnanır’a, “Pazar günü yapılacak gösteriye ekip olarak katılmak istiyoruz. Siz de aramızda olur musunuz?” dediler.

Bu, İnanır’ın hiç beklemediği bir teklifti, ama “Evet” dedi.

Cumartesi - pazar “İpsiz Recep”in çekimleri zaten Düzce’deki platoda... “İpsiz Recep” dizisinin ekibi, pazar günü Düzce’de sivil toplum örgütlerinin düzenlediği İsrail’i kınama yürüyüşüne ekip halinde katılmaya karar verdi.

Son anda bir iptal söz konusu olmazsa pazar günü Düzce’den ilginç görüntüler yansıyacak objektiflere...

Önde “İpsiz Recep”, arkasında yurdu düşmandan kurtarmak için cephede birlikte savaş verdiği silahlı askerleri bu kez, Ortadoğu’da barış için yürüyecekler Düzce’de...

Kaynak:Milliyet.com.tr(Ali Eyüboğlu)

Kullanıcı avatarı
FB Rh (+)
Forumun Abisi
Forumun  Abisi

Re: ‘İpsiz Recep’ ekibi Filistin için yürüyecek!..

Mesaj gönderen FB Rh (+) »

Valla izledim cok iyiydi tavsiye ederlm
Paylasim icin tesk.