Sıkılıyorum

AktüelBilgi Ana Bölüm
Kullanıcı avatarı
tarla__kusu93
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Sıkılıyorum

Mesaj gönderen tarla__kusu93 »

Ya arkadaşlar.Ben Köstebekforuma başta çok hayrandım.Çok güzel bir forumdu.Bir konu paylaştığımızda hemen yorumlar geliyordu.Sürekli yeni üyeler aramıza katılıyordu.Ama şimdi hiç kimse yok.Forumu canlandırmak için destek yarışması düzenlendi.Ona bile uyamıyoruz.Bir paylaşım yapığımızda sadece yetkili arkadaşlar cevap yazıyor.Hiç yeni üye gelmiyor.Yeni üye olan üyelerde web siteni tanıt bölümünden kendi sitesini tanıtıp gidiyor.Kendi kendimize uğraşıyoruz.Ha yorum yazan arkadaşlar var.Onlara lafım yok.Hani böyle bişiler yapalım googleden felan üye toplayalım diyoruz olmuyor.Okul var kimse gelmiyo diyoruz.Ama okulda bahane değil.Diğer forum sitelerine bakıyorum.Kaç bin tane üyesi var ve hep en az 200 aktif üyeleri oluyor.Niye böyle anlamıyorum.Bişeyler yapmamız lazım ama ne?

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Re: Sıkılıyorum

Mesaj gönderen Veda »

Sanki iki üç ay öncesineki kendimi gördüm Enes.
Çok haklısın, bu konuda elimizden geleni yapıyoruz. Yarışma düzenledik ama herkes sırf 20'ye ulaşmak için bir şeyler paylaşıyor. Bir gayretimiz var ama yeterli olmuyor. Yaygınlaştıramıyoruz.

Sanırım bu sorun bütün forum sitelerinde var. Yani bir yere kadar. Her forum sitesinin kendi çevresinin haricinde çok fazla ilgilenen olmuyor. Forumların kaderi bu sanırım. :)

Bir şeyler yapmamız lazım gerçekten ama sorun da burada, ne? Beyin fırtınası yapıp bu duruma bir çözüm bulabiliriz inşaallah. Tek ümidim bu.

Kullanıcı avatarı
FB Rh (+)
Forumun Abisi
Forumun  Abisi

Mesaj gönderen FB Rh (+) »

Arkadaslar dusunceleriniz icin tesk..fakat suan forum sitelerinin cogu agir geciyor..bizde bos durmuyoruz bununla ilgili calismalarimiz var forumlara reklam vermek uzerine calisiyorum..bu yuzden fazla yorumda bulunamiyorum..yonetim olarak bu konu hakkinda gorusmeler yapildi bu yuzden siz caninizi sikmayin yorumlarimizi yapalim paylasimlarda bulunalim gerisi kolay arkadaslar..

Iyi paylasimlar

Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen Y4HY4 »

yok bi de ayrıca tatildeyiz aktif olması lazım herkesin :S

Kullanıcı avatarı
GS Rh (+)
Forumun Ablası
Forumun Ablası

Mesaj gönderen GS Rh (+) »

Hayır vedacım katılmıyorum dıger form sıtelerı bu kadar ılgısız degıl yada benım yaptıklarım begenılmıyor en azından kendı adıma konusayım...Yorum yapılıyor tabıkıde ama burda cozemedıgım bır celıskı var anlamadım ılerleyen gunlerde gorucez...

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Veda »

GS Rh (+) yazdı:Hayır vedacım katılmıyorum dıger form sıtelerı bu kadar ılgısız degıl yada benım yaptıklarım begenılmıyor en azından kendı adıma konusayım...Yorum yapılıyor tabıkıde ama burda cozemedıgım bır celıskı var anlamadım ılerleyen gunlerde gorucez...

Çok da kötü durumda değiliz en azından diğer forum sitelerine göre. Yani elbette hakkımız, gönül tabi ki de ister gelişmeyi, daha büyümeyi. Öğrenci ağırlıklı olduğumuz da bir gerçek ama. Umarım daha iyi olur her şey.

Kullanıcı avatarı
GS Rh (+)
Forumun Ablası
Forumun Ablası

Tabıkıde katılıyorum okul daha onde gelır yınede cok basarılısın paylasımların super vakıt buldugun surece eksık olma sakın emı daha ıyı olucak hersey hepımızın sayesınde ınanıyorum...

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Veda »

Çok teşekkür ederim ablacım. İnşaallah dediğin gibiyimdir.
Evet, bunu hep birlikte aşacağız. Zaten git gide bir aile oluyoruz. (Sayenizde daha samimi.)

Kullanıcı avatarı
GS Rh (+)
Forumun Ablası
Forumun Ablası

Sagol cnm cok ıyı dusuncelerım var senın ıcın emın ol...
Okul hayatındada basarılar ben sayısalcıydım ama edebıyatım cok daha ıyıydı kompozısyonda ustume tanımam ustatlarımız harıc... :D

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Veda »

Teşekkürler.
Oooo, sen de bizdensin o zaman. Eee, neyi okudun peki ablacım? (Edebiyata yatkınken, sayısalı seçmişsin.)