İLGİNÇ -2

AktüelBilgi Ana Bölüm
Kullanıcı avatarı
FB Rh (+)
Forumun Abisi
Forumun  Abisi

İLGİNÇ -2

Mesaj gönderen FB Rh (+) »

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Arkadaşlar tıkla denilen yere tıklıyoruz kan gurubumuzu yazıyoruz
nasıl bir kişiliğiniz olduğunu öğreniyorsunuz ve cıkanı sizde kopyalayın bakalım kim nasıl

Kullanıcı avatarı
GS Rh (+)
Forumun Ablası
Forumun Ablası

İLGİNÇ -2

Mesaj gönderen GS Rh (+) »

Kişiliğiniz;
İşte oldukca Akilci bir kisilik.Sizin kadar mantikli bir insan olamaz herhalde.Aslinda her insanin ihtiyac duydugu bir kisilige sahipsiniz. Ne diyelim yola devam
Olumlu Yonleriniz:
Populer,oldukca Sosyal, Rahat ama Kontrollu.
Olumsuz yonleriniz:
Unutkan,kusur bulan,kararsız,Ben merkezci,uyumsuzsunuz.
Uyumluluk:
AB kan grubuna sahip kisiler diger tüm kan gruplarina sahip kisilerle iyi anlasirlar.

Olumsuz yönlerime bakarmısın ya :haha:
Sende niye bu kadar kararsız kusur bulansın diyosun ya.. :heh:
Kanımda varmış meğersem bak benim bir suçum yook.. :oley: :oley: :oley:

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

İLGİNÇ -2

Mesaj gönderen Veda »

Bu da benden;

Resim

İste size Dogustan Lider. Liderlik kanınıza islemis.Disardan bakilinca da bu kendini belli ediyor. Herkes size hayran.Aranan bir kisisiniz.

Olumlu Yonleriniz:
Hırslı-tutkulusunuz ayrıca modayı siz belirliyorsunuz,bağımsız,sadık,atletik,Dinç,oldukça Atesli bir asik olursunuz bu da asiri özgüvenden geliyor olsa gerek.

Olumsuz yonleriniz:
Kustah,kibirli,kiskanc,dusuncesiz ve merhametsiz olabiliyorsunuz.Sizinle ters düsenler yandi!

Uyumluluk:
0 kan grubuna sahip kişiler AB ve 0 kan grubuna sahip kisilerle oldukca iyi anlasirlar.

Sizinle aynı kan grubunda olan unluler:

Ronald Reagan, Queen Elizabeth II, John Lennon, Paul Newman, Elvis Presley, Gerald Ford, Mikhail Gorbachev, Al Capone.

Kullanıcı avatarı
Siyah Sandalye
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İLGİNÇ -2

Mesaj gönderen Siyah Sandalye »

Resimİste bireyci bir kisilik. Bu kadar bencil olmayın yoksa arkadaslarinizla araniz bozulacak bizden söylemesi.
Olumlu Yonleriniz:
İste yaratici bir kisilik!Asiri tutkulu,Guclu,hayvan Sever,Her yonuyle olumlu bakan ve esneksiniz.
Olumsuz yonleriniz:
Vahsi,sohbetten hoslanmayan,kusur bulan,aşiri kararsiz,sagi solu belli olmayan ve zor bagislayan bir kisisiniz.
Uyumluluk:
B grubu kana sahip kisiler B ve AB kan grubuna sahip kisilerle cok iyi anlasirlar.
Jack Nicholson, Luciano Pavarotti, Tom Selleck, Mia Farrow, Paul McCartney, Leonardo DiCaprio.

:ok: Ben miymişim bu ya :?: :D

Kullanıcı avatarı
tarla__kusu93
Süper Yetkili
Süper Yetkili

İLGİNÇ -2

Mesaj gönderen tarla__kusu93 »

Veda yazdı:Bu da benden;

Resim

İste size Dogustan Lider. Liderlik kanınıza islemis.Disardan bakilinca da bu kendini belli ediyor. Herkes size hayran.Aranan bir kisisiniz.

Olumlu Yonleriniz:
Hırslı-tutkulusunuz ayrıca modayı siz belirliyorsunuz,bağımsız,sadık,atletik,Dinç,oldukça Atesli bir asik olursunuz bu da asiri özgüvenden geliyor olsa gerek.

Olumsuz yonleriniz:
Kustah,kibirli,kiskanc,dusuncesiz ve merhametsiz olabiliyorsunuz.Sizinle ters düsenler yandi!

Uyumluluk:
0 kan grubuna sahip kişiler AB ve 0 kan grubuna sahip kisilerle oldukca iyi anlasirlar.

Ronald Reagan, Queen Elizabeth II, John Lennon, Paul Newman, Elvis Presley, Gerald Ford, Mikhail Gorbachev, Al Capone.

Valla Veda abla senle herşeyimiz aynı çıkıyor.Aynı kan grubu,aynı burç :D
Bakalım daha nelerimiz aynı? :D

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

İLGİNÇ -2

Mesaj gönderen Veda »

Evet yaa, birkaç konu da ortaktı.
Niyedir, ben de anlamadım. :heh: :heh: :heh:

Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

İLGİNÇ -2

Mesaj gönderen Y4HY4 »

Asiri titiz! Siz herseyin mukemmel olmasını isteyen kili kirk yaran bir kisilige sahipsiniz. Size göre hersey tam olmali ne eksik ne fazla. Kusura bakmayın ama böyle yaparsanız yanlız kalabilirsiniz bizden söylemesi... :)
Olumlu Yonleriniz:
Agzi siki,sabirli-azimli,cok duygusal hatta alingan,sag duyulu ayrica dakiksiniz.Aman nazar degmesin... :)
Olumsuz yonleriniz:Saplantili,inatçi,tutucu ve biraz asabisiniz. Size ters düsenin vay haline!
Uyumluluk:
A grubu kana sahip olan kisiler A ve AB kan grubuna sahip kisilerle cok iyi anlasirlar