Tekrar Sizlerleyim Arkadaşlar... [ VSaBaH ]

AktüelBilgi Ana Bölüm
Kullanıcı avatarı
süpürgesiz_cadı
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen süpürgesiz_cadı »

GS Rh (+) yazdı:Tabikide desteklerini bekliyoruz hatta diyorum ki bende paylaşım yapayım artık... :heh:
Ben bayadır paylaşım yapmıyorum biraz sorunlar oldu tabikide..
1. ve 2. sayfalarda 2005 ten 2006 dan ne kadar paylaşım ararsan var.. :heh:
Sabah açtığım konular akşam baktığında 3. 4. sayfalarda ve bakılmamaış bile... :(
Çok mücadele ettim baş edemedim o yüzdende uzun bi zamandır yorumlarımla forumdayım...
Senin bu konuya ilgileneceğini düşünerekten artık paylaşım yapma vakti geldi diyorum hani..

(: gelirgelmez başlamışın sorunlara =)
GS Rh (+), teyze fark ettinmi artık okadar uzun sene önceki konulara yorum yapılmıyor. Ben dikkat ettimde yok artık öyle 2 3 senelik konular tekrar güncellenmiş değiller.

Hedefine ulaştın gibi :heh:
En son süpürgesiz_cadı tarafından 12 Tem 2009 [ 18:58 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Seni buralarda görmek çok güzel Volkan. İnşallah iş hayatında da başarılı olursun.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

GS Rh (+) yazdı:Tabikide desteklerini bekliyoruz hatta diyorum ki bende paylaşım yapayım artık... :heh:
Ben bayadır paylaşım yapmıyorum biraz sorunlar oldu tabikide..
1. ve 2. sayfalarda 2005 ten 2006 dan ne kadar paylaşım ararsan var.. :heh:
Sabah açtığım konular akşam baktığında 3. 4. sayfalarda ve bakılmamaış bile... :(
Çok mücadele ettim baş edemedim o yüzdende uzun bi zamandır yorumlarımla forumdayım...
Senin bu konuya ilgileneceğini düşünerekten artık paylaşım yapma vakti geldi diyorum hani..

Abla paylaşım yapmıyor olmana üzüldüm açıkcası. Yani o eski mesajlar nasıl çıkıyor bilmiyorum ama işi güzel tarafından düşünecek olursak sizin mesajlarınız da eskiyince birileri tarafından çıkarılacak demek ki ve emekleriniz boşa gitmeyecek :)

Ama yine de konu hakkında detaylı bilgi almak isterim açıkcası. Yapmamız gereken birşey olursa yaparız tabiki.

Bu arada Zeynep güzel dileklerin için teşekkür ederim, umarım hepimiz bu yeni hayatımızda başarılı oluruz. ;)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
GS Rh (+)
Forumun Ablası
Forumun Ablası

Mesaj gönderen GS Rh (+) »

süpürgesiz_cadı ........
Ahh be teyzeem bide şu yazılarına emek versen dikkat etsen daha güzel olucak biraz görüntü kirliliği oluyorda... ;)

Ayrıca söylemem gereken bir konuydu üstüne alınmana gerek yok sakın sakın hadi sen yenisin bunu eskiler yapıyor sana ne hacet... ;)

Kullanıcı avatarı
GS Rh (+)
Forumun Ablası
Forumun Ablası

Volkan...
İşte bu yüzden zaten paylaşım yapmak yerine yorumlarımla katılmayı tercih ettim..
Ben 3 sene sonraya sakladım umutlarımı o zaman değerlendireceğim paylaşımlarımı.. :heh:
Ama baya bi sorun ortadan kalktı gibi yani tekrar paylaşımlaraımla geri dönüyorum.. :slm:

Kullanıcı avatarı
süpürgesiz_cadı
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

GS Rh (+) yazdı:süpürgesiz_cadı ........
Ahh be teyzeem bide şu yazılarına emek versen dikkat etsen daha güzel olucak biraz görüntü kirliliği oluyorda... ;)

Ayrıca söylemem gereken bir konuydu üstüne alınmana gerek yok sakın sakın hadi sen yenisin bunu eskiler yapıyor sana ne hacet... ;)

Neyi varmış yazılarımın ???
Ayrıca üzerime alınmadım neden üzerime alınıyım çok eski konulara yorum yapmışlım yok Allaha çok şükür. Ayrıca yenilerden değilim ben buraya gireli 2 sene oluyor. Sadece nickimi yeniledim.

Kullanıcı avatarı
GS Rh (+)
Forumun Ablası
Forumun Ablası

süpürgesiz_cadı yazdı:
GS Rh (+) yazdı:süpürgesiz_cadı ........

Neyi varmış yazılarımın ???
Ayrıca üzerime alınmadım neden üzerime alınıyım çok eski konulara yorum yapmışlım yok Allaha çok şükür. Ayrıca yenilerden değilim ben buraya gireli 2 sene oluyor. Sadece nickimi yeniledim.

Nesi varmış derken düzeltmişsin teşekkürler... =D>
Üstüne alınma derkende baya bi rahatsızlık vermiş gibi geldi sana benim Volkan'a o şekilde söylemem o yüzden...

Kullanıcı avatarı
süpürgesiz_cadı
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Yazım yanlışlarım yok renk ayarı nın parantezi eksik kalmış. Yazılarımda sorun yok. Madem kirlikik oluyor düzeltseydin yetkililerin görevi ne ? (:
Neden rahatsızlık duyuyum rahatsızlık duysam sana sevindirici haberi söylemezdim artık dikkat ediliyor diye. Neyse teyzem........

Kullanıcı avatarı
GS Rh (+)
Forumun Ablası
Forumun Ablası

süpürgesiz_cadı yazdı:Yazım yanlışlarım yok renk ayarı nın parantezi eksik kalmış. Yazılarımda sorun yok. Madem kirlikik oluyor düzeltseydin yetkililerin görevi ne ? (:
Neden rahatsızlık duyuyum rahatsızlık duysam sana sevindirici haberi söylemezdim artık dikkat ediliyor diye. Neyse teyzem........

Ben düzeltemem çünkü bu bölümde yetkili değilim.... :heh:
Baya bi eskilerden olduğum belli ayrıca herhangi bir sorunun varsa bana ö.m at konu farklı nerelere getirdik...

Yorumuma cevap yazma birşeyler söylemek istiyorsan ö.m at teyzem...

Kullanıcı avatarı
süpürgesiz_cadı
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Yetkili yetkilidir, buradakinden yardım alablirdin yani.
İnanmıyorsanız araştıra bilirsiniz ne kadar eski olduğumu.
gerek yok ö.m. baska yazmıcam ;)