Köstebek Forum Üyeleri Türkiye Gezisinde Olsaydı:)

AktüelBilgi Ana Bölüm
Kullanıcı avatarı
Chadf
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen Chadf »

çok güzel gidiyo =D> Korku,macera,komedi<<=Bunlar olduğu için bayıldım ;)

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Gayet heyecanlı gidiyor bakalım sonu nereye varacak?

Bu arada ne karar vereceğimi de merak ettim şimdi? :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
HayLaz_EjDer54
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen HayLaz_EjDer54 »

ShiftlesS yazdı:
Gs Rh(+):Sen onu kafaya takma zaten bizim çocukta acıktı
Duha:Ben açıkmadım şekeğğğ iştiyom
ShiftlesS:Yok öyle şey herkez iftara kadar beklicek Duha hariç :hayiir:
'Şekeğğ' bunu bi yerden hatırlıyorum :nanik:
Duha hep şekermi yiyo yahu :D dişlerine yazık :D

:D :D :D hihi

Kullanıcı avatarı
HayLaz_EjDer54
Süper Yetkili
Süper Yetkili

VSaBaH yazdı:Gayet heyecanlı gidiyor bakalım sonu nereye varacak?

Bu arada ne karar vereceğimi de merak ettim şimdi? :D

Volkan Abi said bi bizim eve gelsin yazarız o olmadan yazamam çünnkü fikir onundu :D

VE MESAJLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ

Kullanıcı avatarı
sato54
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen sato54 »

VSABAH aklındaki fikir şuydu polise gidip olanları söylemekti ve öyle yaptılar.İçi boş bir çantayı onlara verdiler..Sonra Fb Rh(+) arkaadan o mafyayı ellerini tutarak swahsbuckler'da 2 tane yumruk atarak bu işi halletmiş oldular.

Gs Rh(+):Sonunda çocuğuma kavuştum!!!

Herkes toplanmıştır.Gökçe ablayıda alıp tokata yolculağa çıkmıştırlar.

Siyah_Beyaz:Ben arabayı sürmem Volkan sürsün
VSABAH:Benim için uyarda ben daha ehliyet almadımki!!
Fb Rh(+):Ben sürerim ama fenerbahçenin maçı olursa sürmem.
swahsbuckler:Ben sürerim yha ne biçim tartışma
Dikenüstünde:Biz nerde kalıcaz?
Siyah_Beyaz:Tabikiide benim evimde kalıcaksınız :D
Gs Rh(+):Çocuğun karnı acıktı napıcaz
Duha:Düt iştiom Düt(Yani Süt :D )
Fb Rh(+):Bir petrol istasyonunda durup bişeyler yedirebilirsin

Petrol istasyonuna gelmişlerdir.Duha karnını doyurmuş birden uyumuştur.Bu arada da arabaya benzin doldurmuşlardır.

GiudiZioSo:Televizyonu açsanıza!!!
gkcrm:Peki Tokat'ta nereleri gezebiliriz?
Siyah_Beyaz:Bir sürü yer var ama ilk önce sizi bir çorbacıya kötürücem orda çok güzel çorbalar vardır.

sato54 ve HayLaz_EjDer54 çorbayı duyunca ağızları sulanmaya başlamıştır.

Tokata varmışlardır.Siyah_Beyaz'ın evine gelmişlerdir.Bu arada akşam ezanı okunmuş.Herkes çorbacıya gitmiş orada bir güzel yemekleri yemişlerdir.

HayLaz_EjDer54:Ben mercimek çorbası içerim,yoğurt çorbası değil

Saat 23:00 olmuştur.Heryeri gezmişlerdir ve eve varamışlardır ve herkes uyumuştur.Sadece Volkan abi bilgisayarın başında kalmıştır.O sırada eve hırsız girmiştir.ShiftlesS ayak seslerinden uyanmıştır.Volkan ise biilgisayar başında uyumuştur.Hırsız LCD televizyonu çalmaya çalışır.Ama ShiftlesS tencereyi alıp kafasına vurur bu seslede bütün ev halkı uyanır

Herkes:Bu seste nedir?

Yarın balıkesire doğru yola çıkmışlardır ama otobüste onları bir sürpriz bekliyordur.

DEVAM EDİCEK....

Fikir:sato54(said emre)
Yazan:HayLaz_EjDer54(Mahmut Emin)

Kullanıcı avatarı
gkcrm
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen gkcrm »

Canım çok güzel gidiyor..şu var yalnız..ben hazır yemek asla yapmam evde mutlaka ev yemeğim olur yani gece bile olsa üşenmem yemeğimi yapar öyle işe giderim..bir diğeri neden arabayı hep erkekler sürüyor valla ben değme erkeklere taş çıkartırım kolay değil ankara trafiğinde direksiyon sallıyoruz..
Karadeniz pastanesinin üstüne tanımam..valla iddiaya girelim siyah beyazdan daha çok biliyorum tokat ı..burdan sesleniyorum kendilerine ... :haha: :haha: benim bilmediğim yeri yok..öncelikle taşhana gideriz yemekten sonra..orada semaver çayı müthiş olur..ardından ballıca mağrası,almus barajı,yeşilvadi,derken tokat turunu tamamlarız..size tokat yemeklerinden de yediririm ..özelliklede TOKAT KEBABI..nasıl siyah beyaz iyi gidiyor mu.. :haha: :haha:

Kullanıcı avatarı
HayLaz_EjDer54
Süper Yetkili
Süper Yetkili

gkcrm yazdı:Canım çok güzel gidiyor..şu var yalnız..ben hazır yemek asla yapmam evde mutlaka ev yemeğim olur yani gece bile olsa üşenmem yemeğimi yapar öyle işe giderim..bir diğeri neden arabayı hep erkekler sürüyor valla ben değme erkeklere taş çıkartırım kolay değil ankara trafiğinde direksiyon sallıyoruz..
Karadeniz pastanesinin üstüne tanımam..valla iddiaya girelim siyah beyazdan daha çok biliyorum tokat ı..burdan sesleniyorum kendilerine ... :haha: :haha: benim bilmediğim yeri yok..öncelikle taşhana gideriz yemekten sonra..orada semaver çayı müthiş olur..ardından ballıca mağrası,almus barajı,yeşilvadi,derken tokat turunu tamamlarız..size tokat yemeklerinden de yediririm ..özelliklede TOKAT KEBABI..nasıl siyah beyaz iyi gidiyor mu.. :haha: :haha:

Hahahahahahahahaa :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Bende aynı yerleri sayıcaktım yalnız biraz eksik kalmış ayrıca Topçama, Gümeneğe, Çamiçinede giderdik :) Ayrıca Reşadiyeye zinav gölünede giderdik :) hem benim evim Niksarda, Niksara gelipte ayvaz suyunuda kaynağından içmemek olmaz :) Ayvaz suyunun kaynağına gelipte ayvaz parkında semaver çayı içmemek olmaz ;) Ayrıca bizim niksardaki ev küçük bu yüzden hepinizi çamiçinde ki evde ağırlıycam, ağustos ayında bile geceleri soba yakarız yalnız gündüz t-shirt bile fazla gelir :) Öğlen yemeğinde Bat ve keşkek, akşam yemeğinde Tokat kebabı, bi sonraki günse Tokat sarması ;) hem o kadar Niksara gelmişiz bi de Niksar kalesine çıkıp Yağıbasan medresesinide görmek lazım di mi? hem bakın Yağıbasan medresesi anadolunun ilk üniversitesidir ;)

Kullanıcı avatarı
sato54
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen sato54 »

Siyah_Beyaz yazdı:Bende aynı yerleri sayıcaktım yalnız biraz eksik kalmış ayrıca Topçama, Gümeneğe, Çamiçinede giderdik :) Ayrıca Reşadiyeye zinav gölünede giderdik :) hem benim evim Niksarda, Niksara gelipte ayvaz suyunuda kaynağından içmemek olmaz :) Ayvaz suyunun kaynağına gelipte ayvaz parkında semaver çayı içmemek olmaz ;) Ayrıca bizim niksardaki ev küçük bu yüzden hepinizi çamiçinde ki evde ağırlıycam, ağustos ayında bile geceleri soba yakarız yalnız gündüz t-shirt bile fazla gelir :) Öğlen yemeğinde Bat ve keşkek, akşam yemeğinde Tokat kebabı, bi sonraki günse Tokat sarması ;) hem o kadar Niksara gelmişiz bi de Niksar kalesine çıkıp Yağıbasan medresesinide görmek lazım di mi? hem bakın Yağıbasan medresesi anadolunun ilk üniversitesidir ;)

metin abi üzgünüm ben okadar bilmiyordum hem yazamazdımda kafama geleni yazdım.

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

bu cevap sana değildi merak etme ;) gkcrm, hodri meydan :)