Köstebek Forum Üyeleri Türkiye Gezisinde Olsaydı:)

AktüelBilgi Ana Bölüm
Kullanıcı avatarı
ShiftlesS
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj gönderen ShiftlesS »

Saat 23:00 olmuştur.Heryeri gezmişlerdir ve eve varamışlardır ve herkes uyumuştur.Sadece Volkan abi bilgisayarın başında kalmıştır.O sırada eve hırsız girmiştir.ShiftlesS ayak seslerinden uyanmıştır.Volkan ise biilgisayar başında uyumuştur.Hırsız LCD televizyonu çalmaya çalışır.Ama ShiftlesS tencereyi alıp kafasına vurur bu seslede bütün ev halkı uyanır
Ee ödül falan yokmu bana ya :yuh:
Metin abi bana bi teşekkür borçlusun bak evini kurtardım :nanik:
Çok güzel gidiyo devam edin ;)

Kullanıcı avatarı
HayLaz_EjDer54
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen HayLaz_EjDer54 »

Devam Ederizde Aklımıza Fazla Şey Gelmiyo :(

Kullanıcı avatarı
efsu_esila
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen efsu_esila »

gkcrm yazdı: Karadeniz pastanesinin üstüne tanımam..
katılıyorum ;) bnde tanımam :D reklam yapar gibi oldu ama gerçekten yok öyle bi pastane daha :D

Kullanıcı avatarı
gkcrm
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen gkcrm »

Siyah_Beyaz yazdı:Bende aynı yerleri sayıcaktım yalnız biraz eksik kalmış ayrıca Topçama, Gümeneğe, Çamiçinede giderdik :) Ayrıca Reşadiyeye zinav gölünede giderdik :) hem benim evim Niksarda, Niksara gelipte ayvaz suyunuda kaynağından içmemek olmaz :) Ayvaz suyunun kaynağına gelipte ayvaz parkında semaver çayı içmemek olmaz ;) Ayrıca bizim niksardaki ev küçük bu yüzden hepinizi çamiçinde ki evde ağırlıycam, ağustos ayında bile geceleri soba yakarız yalnız gündüz t-shirt bile fazla gelir :) Öğlen yemeğinde Bat ve keşkek, akşam yemeğinde Tokat kebabı, bi sonraki günse Tokat sarması ;) hem o kadar Niksara gelmişiz bi de Niksar kalesine çıkıp Yağıbasan medresesinide görmek lazım di mi? hem bakın Yağıbasan medresesi anadolunun ilk üniversitesidir ;)

Cevap alınmıştır.. ama buralar zaten çok bilindik yerler..emin olsenden daha çok gezmişimdir buraları..niksar da pepsi bayisi yanındaki evde benim arkadaşım oturuyor dermişim sende o arkadaşın benim bacım dermişsin.. :haha: :haha: ayvaz suyunun meşhurluğunu bilmeyen varsa hayatta değildir demektir..bana vatanımı hatırlattığın için teşekkür ediyorum..

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

gkcrm yazdı:
Siyah_Beyaz yazdı:Bende aynı yerleri sayıcaktım yalnız biraz eksik kalmış ayrıca Topçama, Gümeneğe, Çamiçinede giderdik :) Ayrıca Reşadiyeye zinav gölünede giderdik :) hem benim evim Niksarda, Niksara gelipte ayvaz suyunuda kaynağından içmemek olmaz :) Ayvaz suyunun kaynağına gelipte ayvaz parkında semaver çayı içmemek olmaz ;) Ayrıca bizim niksardaki ev küçük bu yüzden hepinizi çamiçinde ki evde ağırlıycam, ağustos ayında bile geceleri soba yakarız yalnız gündüz t-shirt bile fazla gelir :) Öğlen yemeğinde Bat ve keşkek, akşam yemeğinde Tokat kebabı, bi sonraki günse Tokat sarması ;) hem o kadar Niksara gelmişiz bi de Niksar kalesine çıkıp Yağıbasan medresesinide görmek lazım di mi? hem bakın Yağıbasan medresesi anadolunun ilk üniversitesidir ;)

Cevap alınmıştır.. ama buralar zaten çok bilindik yerler..emin olsenden daha çok gezmişimdir buraları..niksar da pepsi bayisi yanındaki evde benim arkadaşım oturuyor dermişim sende o arkadaşın benim bacım dermişsin.. :haha: :haha: ayvaz suyunun meşhurluğunu bilmeyen varsa hayatta değildir demektir..bana vatanımı hatırlattığın için teşekkür ediyorum..

o pepsi bayisinin yanında bizim dükkan var :) buralar bilindik yerler ama en görülesi yerler ;) dükkan dedimde aklıma geldi bizim dükkanın hemen yanındaki 1000 yıllık leylekli köprü ve biraz daha yulardaki 800 yıllık ulu camiyide göstermeden göndermem hiç bi yere :) hem reşadiyeye gitmişken bi de kaplıca turu güzel olur bence ;)

Kullanıcı avatarı
gkcrm
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen gkcrm »

Uzaktayız ama sanki şuan oralardayım..valla en güzel bana yaradı sanırım..Ali paşa hamamına da götür de köstebek erkeklerini güzel bir kese attırıver.. :haha: :haha: bende kızları götürürüm..keseler benden ..derinizi yüzecem kaçmayın.. :haha: :haha: :haha: aşliiii gel kız... :haha: :haha:

Kullanıcı avatarı
ShiftlesS
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj gönderen ShiftlesS »

Ne gaddarsın kız abla :D

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

sato54 yazdı: Siyah_Beyaz:Ben arabayı sürmem Volkan sürsün
VSABAH:Benim için uyarda ben daha ehliyet almadımki!!

Oldu mu şimdi?

Bari "süremem uykum var" falan deseydin :D
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
sato54
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen sato54 »

VSaBaH yazdı:

Oldu mu şimdi?

onu emin buldu valla yoksa ben başka bir şey yazıcaktım :D

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

VSaBaH yazdı:

Oldu mu şimdi?

Ben sürmem işim var volkan :)