2011 Yılı Sağlıklı, Mutlu ve Hayırlı Bir Yıl Olsun!

AktüelBilgi Ana Bölüm
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Resim

Yeni yılımızın önce Köstebek Forum ailesine, sonra Türk Milleti'ne ve sonra da tüm İslam Alemi'ne hayır getirmesi dileğiyle...

(Ufak bir not. Biz Noel nam-ı diğer Christmas falan kutlamıyoruz. Bir yılı bitirdik başka yıla geçtik onu kutluyoruz. O yüzden kutlamalarda yok Noel Baba, yok çam ağacı bize yakışmaz. Ne zaman 7 Amerikalı bir İneğe girer kurban keser o zaman bizde Noel kutlarız :D )

MUTLU VE SAĞLIKLI YILLAR!

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Tüm Köstebek Forum ailesinin yeni yılı; mutlu, huzurlu, sağlıklı olması dileğiyle. Umarım güzel bir yıl geçirmissinizdir ve 2011'de sizin için güzel olur.

Ve umarım 2011'de Köstebek Forum böyle durgun olmaz.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

summer yazdı:Tüm Köstebek Forum ailesinin yeni yılı; mutlu, huzurlu, sağlıklı olması dileğiyle. Umarım güzel bir yıl geçirmissinizdir ve 2011'de sizin için güzel olur.

Bizim forumun bu hastalığına çare bulunamadı maalesef arkadaşım ya. Ama olsun bizim tarzımız da durgunluğumuz :D

Daha doğrusu yetkililerin durgunluğu diyelim. Çünkü üyeler aktiflikte gayet başarılı :)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

VSaBaH yazdı:
summer yazdı:Tüm Köstebek Forum ailesinin yeni yılı; mutlu, huzurlu, sağlıklı olması dileğiyle. Umarım güzel bir yıl geçirmissinizdir ve 2011'de sizin için güzel olur.

Bizim forumun bu hastalığına çare bulunamadı maalesef arkadaşım ya. Ama olsun bizim tarzımız da durgunluğumuz :D

Daha doğrusu yetkililerin durgunluğu diyelim. Çünkü üyeler aktiflikte gayet başarılı :)

Üyelerde sağolsun devamlı site tanıtımı bölümünde aktifler. Bişe yapmak lazım ama :S nasıl bi çare eski haline getirir bilemiyorum. :tuh:

Kullanıcı avatarı
liselikız
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen liselikız »

bu sene ygs lys ve pmyo girecek lise son sınıf öğrencilerinin sınavlarının başarılı geçmesi duasıyla...Hoşgeldi yeniyıl =D> :slm: