KF Üyeleri ayaklandı!

AktüelBilgi Ana Bölüm
Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

KF Üyeleri ayaklandı!

Mesaj gönderen göKhan. »

Resim

Son dakika;
Son günlerde sitede birçok hata olmasına rağmen hala bunları göz ardı eden Volkan S. adlı kişi üyeleri de dinlemeyip sorunu sunucuda buluyor. Hatta sitenin bakımsız olduğunu unutturmak için Sohbet bölümünü açtığı düşünülüyor. Söylentilere göre o bakım yapamıyor çünkü bu işleri bilmiyor ancak bir muhabirimiz bu olayı yalanladı ve onun PHPBBTürkiye de yetkili olduğunu söyledi. Bir kf üyesi ise "Eskiden buralar tarlaydı ovaydı" demedi ancak bunları söyledi "Eskiden gece gündüz bakım yapılır yenilikler eklenirdi şimdi ise reklam da reklam reklam da reklam dedi." ancak Volkan S. siz reklamlı site görmemişsiniz diyerek karşılık verdi. Her şeye göz yummayı bırakan KF Maskotu Kösti bakımsızlıktan kasketimdeki kf yazısı silindi Yöneticiler her gün dövüyor diyerek yüzündeki gülümseme yerini üzgün bakışlara bıraktı.

Resim

Maskot hakları gereğince her 6 ayda bir maskot yenilenmesi eski maskota ise 1200TL maaş vermesi bekleniyor.
Ayrıca yazarımız forumdaki diğer bir yönetici olan Gökhan Ç. adlı kişiyi de konuşturdu. Gökhan Ç.: "Vallahi yönetici değilim yetkilerim kısıtlı tutuluyor ayrıca Volkan S. tüm yöneticilere %5 yılbaşı ikramiyesi dağıtacağını açıklamıştı ancak kendisi maaş bile vermiyor hadi maaşımızı tema ya onu geçtim ifadeleri yenilese paramızı oraya harcadı diyeceğim ancak nerdee " Bu sözlerinin ardından kovulması beklenen Gökhan Ç. konuşmasını böyle bitirdi. "Tüm KF Halkı ayaklanın imzanıza köstinin bu içler acısı resmini koyun." diyerek üyelerin tepkilerini belirtmesini istedi. Düşünüyoruz ki siteden kovulup üyeleri yöneticiye karşı saldırganlaşma suçundan içeri atılıp dövülecek.

KF Haber Ajansı - Hala yazabiliyorken yazın.

Kod: Tümünü seç

[img]http://i53.tinypic.com/rj1m5c.png[/img]
[/font][/align]

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

KF Üyeleri ayaklandı!

Mesaj gönderen summer »

Evet yarım saatten fazladır aynı hata bende de yazıp duruyordu. Ama yeni olan bişe değil son zamanlarda baya karşılaşıyorum bende :susss:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

KF Üyeleri ayaklandı!

Mesaj gönderen VSaBaH »

göKhan., var ya sabah sabah iyi güldürdün beni :D

Ama şunu söyleyim ki güzel kardeşim bahsettiğin sorun tarafımızdan kaynaklanmıyor. Aynı soruyu soran bir üyeye verdiğim cevap seni tatmin edecektir ;)

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Benim cevabıma inanmıyorsan al sana başka yetkilinin verdiği cevap;
LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Ama sizin için bir şeyler yapacağım tamam... ;)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

KF Üyeleri ayaklandı!

Mesaj gönderen göKhan. »

Est. niye inanmıycam gerçi biliyorum sunucudan ama sıkılıyodum zaten dedim patlat gitsin yazıyı zaten sadece sunucu hatasını yazmadım eleştirdiğim tek nokta orası değil sayın V. Sabah :hoba: Bunlar bence sponsor diye kötü bi sunucuya attılar siteyi :nanik2:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

KF Üyeleri ayaklandı!

Mesaj gönderen VSaBaH »

göKhan. yazdı:Est. niye inanmıycam gerçi biliyorum sunucudan ama sıkılıyodum zaten dedim patlat gitsin yazıyı zaten sadece sunucu hatasını yazmadım eleştirdiğim tek nokta orası değil sayın V. Sabah Bunlar bence sponsor diye kötü bi sunucuya attılar siteyi

Bende öyle düşünmeye başlamıştım ama galiba sorun düşündüğümüzden farklıymış. Gelen mail;

Resim

Az daha sabretmeliyiz arkadaşlar...!
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

KF Üyeleri ayaklandı!

Mesaj gönderen VSaBaH »

göKhan. yazdı:Est. niye inanmıycam gerçi biliyorum sunucudan ama sıkılıyodum zaten dedim patlat gitsin yazıyı zaten sadece sunucu hatasını yazmadım eleştirdiğim tek nokta orası değil sayın V. Sabah :hoba: Bunlar bence sponsor diye kötü bi sunucuya attılar siteyi :nanik2:

Tamam kabul ediyorum uzun zamandır yenilik göremiyorsunuz forumumuzda. Ama merak etmeyin yakında görürsünüz yenilikleri ;)
 !

Resim