Afrika ölmeden insanlığın ölmediğini gösterelim!

AktüelBilgi Ana Bölüm
Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen göKhan. »

Resim

Dünyanın en fakir kıtası olan Afrika`da 40 milyonun üzerinde insanın kronik açlık tehlikesiyle karşı karşıya kaldığı, her üç Afrikalıdan birinin yetersiz beslendiği, bu yıl Doğu Afrika ülkelerinin son 60 yılın en büyük kuraklığını yaşadığı, özellikle Somali, Etiyopya, Kenya, Eritre, Tanzanya, Uganda ve Burundi`de de etkisini gösteren bu kuraklığın başta çocuklar olmak üzere binlerce insanın yaşamını tehdit ettiği maalesef bir gerçek olarak önümüzde durmaktadır.

Şu zor günlerini yaşayan Afrika'ya siz de bir tabak çorba, bir şişe su alın. Bu Ramazan'ın bereketini onlarla paylaşın..

Ayrıca blog yazarlarımızın da kendi bloglarında bu durumu belirtmelerinin rica ediyorum.

• Kızılay aracılığıyla Afrika'ya 5 TL yardımda bulunmak için tüm operatörlerden 2868'e boş mesaj gönderebilirsiniz.

• İHH[ aracılığıyla Afrika'ya 5 TL yardımda bulunmak için AFRIKA yazıp tüm operatörlerden 3072'ye gönderebilirsiniz.

• Kimse Yok Mu? derneği aracılığıyla Afrika'ya 5 TL yardımda bulunmak için ACLIK yazıp tüm operatörlerden 5777'ye gönderebilirsiniz.

• Diyanet İşleri Başkanlığı aracılığıyla Afrika'ya 5 TL yardımda bulunmak için AFRIKA yazıp tüm operatörlerden 5601'ye gönderebilirsiniz.

Resim

Destek bannerleri
125x125
Resim
468x60
Resim
720x90
Resim

NOT: Arkadaşlar bannerleri 10dk içinde yaptım bir an önce yardım konusunu açalım diye. Başka boyutlarda isterseniz konu altında belirtmeniz yeterli.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Gökhan bu güzel çalışman için çok teşekkür ederim...

Ben de Kızılay yoluyla bağışımı yaptım. Umarım yerine ulaşır.

Buradan arkadaşlarıma da şunu söylemek istiyorum. Ailelerinizi fitre ve zekatları Somali'ye göndermeleri konusunda ikna etmelisiniz. Bizim ülkemizde açlıktan ölen yok şükürler olsun ki...

+500 KFL
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Yalnız kardeş SMS numarası 2868 olmalı... Bannerleri değiştirir tekrar koyarsan foruma da bi tane koyarız...

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Bilgine...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
ShiftlesS
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj gönderen ShiftlesS »

İHH'ya sadece faturalı hatlar yardım yapabiliyormuş öğrenmiş oldum. Bilgilerinize..

Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen göKhan. »

VSaBaH yazdı:Yalnız kardeş SMS numarası 2868 olmalı... Bannerleri değiştirir tekrar koyarsan foruma da bi tane koyarız...

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Bilgine...

Çok kritik bi hata oldu! Hemen değiştirmeye başlıyorum.

Düzeltme: Hepsini düzelttim ve 720x90 boyutunda banner ekledim.. Uyarı için sağol Volkan abi her yere koymuştum :dayak: