Ferhat Özyurt (Zonguldak) - Bu kişiye dikkat edin!

AktüelBilgi Ana Bölüm
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Yeni Mah. Çaycuma Zonguldak adresinde oturan +90-541-6022565 numaralı Ferhat Özyurt isimli şahısla olan sorunumu bildiriyorum. Lütfen siz de dikkat edin.

Bu şahıs ürünümü sahibinden aracılığıyla satın aldı. Daha sonra araca uymuyor diye iade etmeye çalıştı. Sorun çıkarmadım iade aldım. Daha sonra aşağıda fotoğrafını çektiğim ilanda da belirttiğim üzere iadede kargo ücretinin alıcıya ait olduğunu belirtmiştim. Buna itiraz etti yeni yasaya göre siz ödemelisiniz dedi. Biraz araştırdım hak verdim. Bana ilanı bu şekilde yayınlatan sahibinden sitesini hiç suçlamadan direk ürünün kargo parasını ödeyerek iade aldım.

İki adet kargo ücreti ödememe, ürünü iade almama rağmen kötü yorum yaptı. Kendisine defalarca ulaştım. Ürünü araca uyuyor. Video, resim ve diğer üyelerin yorumlarıyla kanıtlayım. Gerekirse kullananların numarasını vereyim dedim aldırış etmedi. Yaptığı kötü yorum yüzünden satışlarım azaldı. Değiştirelim diyorum değiştirmiyor.

KISACA BU ARKADAŞ İNSANLARIN SATIŞLARINI BALTALAYAN GÜVENİLMEYEN BİRİDİR. KESİNLİKLE ALIŞVERİŞ YAPMAYINIZ.

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Re: Ferhat Özyurt (Zonguldak) - Bu kişiye dikkat edin!

Mesaj gönderen VSaBaH »

SÖZ KONUSU İLAN!

(Kargo durumu kısmındaki Kargo Notu kısmını okuyunuz!)

Resim
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim