***SEVGİLİ GÜNLÜK***

Muhabbet edebilir tüm sorularınızı sorabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
aXy_uGur
Aktif Üye
Aktif Üye

***SEVGİLİ GÜNLÜK***

Mesaj gönderen aXy_uGur »

Sevgili günlük ek yerleştirme tercihlerimi yaptım bugun :)

Kullanıcı avatarı
pawlonia
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

***SEVGİLİ GÜNLÜK***

Mesaj gönderen pawlonia »

Benim günlüğüm buraya alınmış.Ne hoş.Değişenlerle unutulmamışımdır umarım : )

Hayat çok garip.Tekrar üniversiteyi kazandım.Daha iyi bir bölümdeyim ve daha mutluyum.hayatımı düzene soktum.Biraz otoriter davranıyor olabilirim etrafımdakilere ama insanlara güvenene kadar böle devam etmeli... :slm: :ajan: :mrgreen:

Özlemişim forumu..

Hayatımda başıma gelmesin diye dua ettiğim herşey geldi bu süreçte.Diğer okulu kanlı bir şekilde bıraktım.Daha doğrusu bırakmak zorunda kaldım.Peşimden gelen herşey canımı yaktı.
Uzunca bir süre İstanbul'da kalmak zorunda kaldım.Kendime ev tuttum ve her şeyi atlatınca ailemin yanına döndüm.

Tam her şeyi atlattım derken 16 yıllık arkadaşımdan kazık yedim.. :tuh:

Şimdi duygusal yanımdan çok güçlü yanımla düzene soktum hayatımı.O duygusal yanımı da bu günlükte yansıtacağım sadece sanırım.

Kullanıcı avatarı
pawlonia
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

***SEVGİLİ GÜNLÜK***

off
En son pawlonia tarafından 04 Ara 2013 [ 13:24 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
pawlonia
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

***SEVGİLİ GÜNLÜK***

Yılanın başını küçükken ezeceksin...Başka da bir şey demiyorum..

Kullanıcı avatarı
pawlonia
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

***SEVGİLİ GÜNLÜK***

Sinirlerim bozuk.Ailem resti çekti.Artık para yollamıyorlar.Burda iş bulmak o kadarda kolay değilmiş.Okula giderken en son cebimde 1Tl 25 kuruş vardı.
!tl ile su ve peçete aldım.hem gribim hemde parasız. sürünüyorum.kimi aradıysam iş bulana kadar en azından 2 gün için borç istediysem kapılar suratıma kapandı.
Babamı arıyorum telefonlarımı dahi açmıyorlar.

Battım sanırım...

Kullanıcı avatarı
pawlonia
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

***SEVGİLİ GÜNLÜK***

Hayatımı düzene soktum derken neden hep bir yerden patlak vermek zorundaki sanki.. Buna da şükür aslında daha kötü bir halde olabilirdim.

Hayatımın en büyük parçasını kaybettim dün gece.Ağlamak sızlanmak çözüm değil.sadece öle put gibi oturup olacakları bekliyorum sessizce.Ölenin ardından ağlayamıyorum yine.Ne kadar ruhsuz ve bencilim.

KAYBETTİM..Korktuğum ama ona geç uğramasını istediğim ölüm aldı götürdü beni de..Özledim bile..

Ağlamak istiyorum ama yapamıyorum ....İçim yanıyor,dayanamıyorum...

Kullanıcı avatarı
pawlonia
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

***SEVGİLİ GÜNLÜK***

Nefret doluyum
En son pawlonia tarafından 04 Ara 2013 [ 13:26 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
anamenia
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

***SEVGİLİ GÜNLÜK***

Mesaj gönderen anamenia »

Sevgili günlük;
Yılbaşı yaklaştı ve herkese hediyelerini aldım.Bşr tek babam kaldı onu da sonra halledeceğim. Lise gerçekten iyi gidiyor fakat yarın edebiyat sınavı var ve sonrada ocaktan itibaren sınavlar.Çalışıp yine 1. olmalıyım yoksa herkes sadece ilk ay çalıştığımı sonra da ders çalışmayı bıraktığımı düşünecek.Üzerimde biraz baskı var...
Neyse şimdi çıkıp okula gideceğim. 2. ve 3. dersler beden eğitimi.Bu ders düşmemeye çalışacağım. Sınıfın ortasında düz yolda yürürken iki metre havaya uçup yere yapıştığımdan beri sakarlığımla dalga geçiyorlar. Allah'tan beden hocası iyi futbol ve voleybol oynadığımı biliyorda düştüğüm zaman benimle fazla dalga geçmiyor.Neyse şans dile günlük :D

Kullanıcı avatarı
anamenia
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

***SEVGİLİ GÜNLÜK***

Sevgili günlük:
Bugün sabah okulda çiğ köfte yedik sınıfça :D Aramızda 1 ay kadardır para topluyoruz ve nihayet herkes parasını verince ve biz de müdür yardımcısını atlatmayı başarınca çiğ köftelerimizi yiyebildik. Ersin ile yan yana oturuyoruz ve ben eğer yersem kesinlikle düşüreceğimi ya da her tarafı batıracağımı söyledim. Ersin yanımda yemeye başladı bir yandan da bana bakıyor nasıl açıyorum diye. Ben çiğ köftenin paketiyle boğuşuyordum onu bile açamadım doğru dürüst bu da aldı elimden paketi açtı önüme paketin kağıdını koydu çiğ köfteyi elime verdi ve bir peçeteyi açarak küçük çocuklara yaptıkları gibi gömleğimin üstüne sıkıştırdı hadi evladım ye dedi :D Bütün sınıf bana bakıp gülüyor bir yanda sinirli sinirli bakışlar atarak önünde peçetesi duran ben diğer yanda hadi aç ağzını uçak geliyor diyen Ersin :D Bu günde böyle geçti işte deli çocuk :D

Kullanıcı avatarı
anamenia
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

***SEVGİLİ GÜNLÜK***

Sevgili günlük,
Bugün tarih sınavımız vardı (berbat geçti) ve hoca sınavın en üst kattaki 11 fen/a sınıfında olacağını söyledi herkes sıralarda tek başına oturacakmış. Ben de dedim ki zaten kimse bir şey bilmiyor ki kim kimden bakacak? Tabi 8 saat kadar çalıştığımı söylemiyorum bile bu bile yetmedi 50 falan alacağım. Neyse işte arkama döndüm Hüseyin ile Beran oturuyor biz üçümüz sayısalcıyız 9.sınıfta olduğumuz için daha tercihleri yapmadık neyse işte dedim ki "Gelecekteki sınıfımızda sınava gireceğiz." Beran'ın tepkisi ise şu oldu(bu arada beran erkek)" ben sayısal okuyacağım fen değil." Allah'ım Hüseyinle bir güldük bir güldük. :D Salak zaten fen bölümü sayısal dedik :D Neyse işte bu gün de böyle geçti sonuçta hala yaşıyorum :D