***SEVGİLİ GÜNLÜK***

Muhabbet edebilir tüm sorularınızı sorabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
sanxx
Süper Yetkili
Süper Yetkili

***SEVGİLİ GÜNLÜK***

Mesaj gönderen sanxx »

pawlonia yazdı:neyse ...
melih her fırsatta yanıma geliyordu...
hatta sabriyle karşılaşmayalım diye her defasında ilginç yerlere gidiyorduk..hatta bazen başka şehirlerde buluyorduk kendimizi...

her defasında vicdan azabı çekiyordu..en iyi arkadaşına ihanet ediyordu ve sabri hala melihle birlikte olduğumuzu bilmiyordu.duysa çıldırıdı zaten..

neyse melih bi gece aaradı beni kapıya çık diye... çıktım..
arabaya bindim.. arabaya çalıştırdı. hızlı sürüyordu arabayı deli gibi ...sabah da sınavım vardı şehir dışına çıkamazdım...
ne sorduysam da cevap vermedi...

eskişehire gittik...

eskişehire vardığımızda saat 4 falandı.yolda gördüğümüz bi çiftin yanında durup ben bu kıza aşığım diye bağırmaya başladı.eskişehir yollarında dolaştık tüm gece arabanın üstü açıktı ve sürekli bağırıyordu sana aşığım..bu kadına aşığım diye...

sınavım için 1 saat durup yola koyulduk.yine deli gibi hızla gidiyordu...
onu izliyordum..yüzünde garip bi ifade oluştu..kafamı çevirdiğimde gözüme ışık geliyordu.birşey üzerimize geliyordu...

KAZA GEÇİRDİK...

benim olduğum taraf tamamen göçmüştü...

gözümü açtığımda melih feryat figan kapımı açmaya çalışıyordu....
o halini görmeliydiniz...

zaten devasa bi adamdı .. kapıyı zarzor açtı aldı kucağına ağlamaya başladı bana bişey oldu sanıp..onu iyi olduğuma ikna ettim...
zengindi.hemde çok zengindi...ama arabayı çarpmış olduğunu babası duyarsa canına okuyacaktı..

neyse arabada uyuduk ..alahtan araba hala çalışıyordu.gittik arabayı değiştirdik..beni okula bıraktı sınava son dakka yetiştim...

okula girişimi görmeniz lazımdı..
üstümde beyaz askılı bi tshrt vardı birde mini bir şort ama üstüm başım perişan.. kafamı kaza sırasında çarptığım için şişmiş..gözlerim kırmızı ve şişmiş.herkes bana bakıyordu...

hatta öyleki sınavdan erken çıktım ilk defa ..hocalar yanıma gelip sınavın biter bitmez eve git dinlen dediler...

çıktım.melihi aradım ama açmadı...

babasıyla kavga etmiş.yaptığımız kaza bi sınav süremce tüm şehirde duyulmuş...

sabri de öğrenmiş.
melih aradı..ben gidicem benimle gelirmisin dedi...

anlıyacağınız beraber bu şehirden kaçmaya karar verdik..

gece için bilet aldı ankaraya..herşeyini bırakıcaktı.arabalarını , ailesini,arkadaşlarını..işini...

beş parasız olucaktık artık...hemen valizimi hazırlayıp onu beklemeye başladım evde...uyuyakalmışım...gelip saatlerce beni uyandırmaya çalışmış..onunla gelmekten vazgeçtiğimi sanmış..

uyandığımda bağırıp çağırdı.aşağıdaki taksi bu süreçte 25 lira geçirmiş bile bize. bağırıp çağırdı korkmuş bayağı...

sonra valizimi aldı apar topar çıktık evden...

otobüse ucu ucuna yetiştik ve bilecikten ayrıldık..çok üzgündü..korkuyordu da..onun kadar düzgün bi adamı da yoldan çıkarmıştım...
yeni kararlar aldık izmirdeki okuluna geri dönmeye karar verdi bende össye girip izmiri yazıcaktm...

beraber yaşıyacak sonsuza kadar....

telefonunu kırıp attı.bnm telefonum açık olduğu sürece sabri baana bi ton mesaj yağdırdı.seni seviyorum yanllış seçim yapıyorsun..nerdesiniz söyle gelip alıcam diye...

melih her defasında çıldırdı bu mesajlar yüzünden...ankarada bi arkadaşında kalmaya başladık.bütüngün iş aramaya başladık...4 günümüz iş aramakla geçti. ama o dört gün hayatımın en şahane günüydü..hiç elimi bırakmadı asla!...

çok sevdik birbirimizi.deli gibi doruklarda...kimseyi sevemeyeceğimiz kadar...

sonunda melih iş buldu bi avmde kafede garsonluk yapıcaktı..iki gün gitti işe.onu evde beklerken sıkıntıdan patladım..

2. günün sonunda melih eve soluk soluğa geldi..sabri gelmiş bizi kaldığımız yeri bulmuş...

melih beni ali diye bi arkadaşıma bıraktı...ali ve kız arkadaşları cluba gittik hemen.melihte sabriyle buluşmaya gitti... ben tüm gece ondan haber beklerken...bana birinden mesaj attı "bitti " diye.. ne kadar aradıysam da açmadı telefonu..sonunda başka bi numaradan daha mesaj attı "neden sabriyle birlikte olduğunu söylemedin ben sana aşık olmazedım bilseydim " diye..
alilerle cluptan çıkmış bişeyler yiyorduk aradı "nerdeysen eşyalarını getiriyorum" diye ...

geldi..

HER YERİ KAN REVAN İÇİNDE SOL KOLU BOYDAN BOYA KEESİK İÇİNDE...

EVİN CAMLARINI İNDİRMİŞ ÇILGINA DÖNÜP....

saatlerce yalvardım eşyalarını getirdiğinde...ben onla olmadım diye.ama adam çocuğu üzerine yemin etmiş.. bana inanmadı...aldı sabrinin yanına götürdü...sabri diretti ve samet beni evin dışına koydu.. evin önündeki parkta onu bekledim belki çıkar diye çıktı...

elinde valizi taksi çağırmış.beş kuruşsuzum sokaktayım..ve onu seviyorum...

o taksiye binerken yalvardım beni de alsın diye istemedi.bende aliye bırak beni dedim...

alilerin evin yakınında indim.ondan nefret ettiğimi söyleyerek... oda indi son kuuruşuna kadar taksiciye verdi parasını diye...

baktım arabadan inmiş gidiyor hızla... bağırdım gitme diye umrunda olmadı.... yokuştan iniyordu elimde ne varsa bıraktım peşinden koşmaya başladım..gitme diye mırıldanıp ağlıyordum koşarken..döndü beni ne hale getirdin yeter artık diye bağırdı bana..

dizlerinin üstüne çöküp ağlamaya başladı...

sarıldım ... sarıldı ağladık..kalktık yerden zar zor ikna ettim alilere gitmek için...

gittik ama ikimizde bitik şekildeydik.....o uyudu ben tüm gece başında bekledim uyanıp giderse diye...sabah mesaj gelmiş telefonuma 15 tane

hepsini sabri atmış...

aslında hepsini melihe yollamış...

"BEN OKIZLA HİÇ BİRLİKTE OLMADIM YALAN SÖYLEDİM KARDEŞİM AFFET" DİYE

Sabah mesajları beraber okuduk ,pansuman yaptım kollarına.kurumuş kanı temizledim..

o hala yaklaşmıyordu bana...çok kötü davrandı 2 3 gün boyunca...ama o 3 gece hiç uyumadım kızgın gider diye... çok seviyordum...

3 gün sonra ailelerimizle görüştük.para istedik dönücez diye.para yolladılar.. ama tüm parayı bi kafe bar tarzı bir yerde yedikk..bi ara ortadan kayboldu çiçek almış bana...tüm gece kapanana kadar oturduk orda konuştuk.o bana beni nasıl sevdiğini,bende ona onu nasıl sevdiğimi anlattım...

daha da kenetlendik birbirimize...
hemen izmire döndük ev baktık,tuttuk...

artık evimiz vardı..aileler döşemişti evi ama..her paraya sıkıştığımızda play station,tv,bilgisayar sırayla herşeyi satmaya başladık..o okula gittiği için çalışamıyordu...bende össye hazırlandığım için çalışmama izin vermiyordu...

paramız olduğunda da gece cluplerinde eğlencenin dibine vuruyorduk...ben dans bile edemeyen insan onun canlandırmak için dans ediyordum....

artık bazı arkadaş ortamlarına katıldığımız için o ortamlara ayak uydurucaz diye saçma sapan şeyler kullanmaya başladık... ve ben artık bu yaşam tarzına dayanamıyordum..o ne kadar bu yaşam şekline alışmışsa tercih yaptı..ve ben valizimi alıp bileciğe döndüm..şimdi okuluma devam ediyorum...

ayrılalı 7 ay falan oldu sanırım...şimdi beni tamamen bu yaşadığım şeylerden ,en azından yaşadığım şeylerin kötü etkilerinden kurtulmama yardımcı olan biriyle beraberim....futbolcu yakışıklı sadık ve düzgün biri.umarım onu da yoldan çıkartmam .)
Üşenmedim Okudum Geçmiş Olsun Yaşadıkların İçin.

Kullanıcı avatarı
umaylena
Acemi Üye
Acemi Üye

***SEVGİLİ GÜNLÜK***

Mesaj gönderen umaylena »

Sevgili günlük;

Kalktım okula gittim geldim forumdayım.