13. Haftanın Konuğu "muzzy__pepe"

Muhabbet edebilir tüm sorularınızı sorabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
anamenia
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen anamenia »

5-Ne tür kitaplar okursun?
okumam
:oops:
:yuh: :yuh: cidden mi?İyi o zaman ben sana önereyim bir kaç kitap insana okumayı sevdiren kitaplardan ve çoğu kişinin beğendiği :D
1-Olasılıksız'ı okuyabilirsin ben okuyamadım daha nasip olamadı bir türlü ama okuyan çoğu kişi çok beğeniyor ve tavsiye ediyor
2-Hiç Bitmeyecek Öykü Yazar: Michael Ende bunu da ben okudum ve çok beğendiğim bir kitap aslında bin sayfayı geçiyor binüçyüz mü ne oluyor ama gerçekten de farkına bile varmıyorsun okudukça okumak istiyorsun ve bitirdiğinde de okuduğum iyi oldu diyorsun :D
Sanırım bu kadarı yeter iki kitabıda oku bence 2.hele çoooook güzel ;)

4-Peki ya fobilerin neler :D ?
yok diyebilirim
hiç mi fobin yok?En merak ettiğim de buydu :(( Keşke cevaplasaydın

Kullanıcı avatarı
muzzy__pepe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen muzzy__pepe »

gkcrm yazdı:7-benim hakkımda ilk izlenimin ne oldu ?
ben öyle peşin bi yargıda bulunmam genelde tanımak isterim kendi izlenimim olarak ise sağlığa önem veren birisi olduğun ve hala evde kaldığını üşünerek kendini üzen biri olarak düşünüyorum :D daha birçok şey yazılabilir ama hepsi bir anda aklıma gelmiyor

Demek evde kaldığı için dert edinen biri ha...unutmayacağım bunu..yav bir kere seviyorum deli gibi hemde..bugün desem hadi evlenelim hemen gelecek ama iş bende..neyse bu da bir görüş tabi saygı duyarım..sağlıkçıdan elbette sağlığa önem veren biri çıkar.. :haha: :haha: bu sorulara verilen süre ne ki..sen durr..hadi zorları geliyor haberin ola.. :hoba: :hoba:
ben o evde kalma muhabbetini sen bi yerde öyle dedin diye espri olsun diye söyledim ablacım yaaa :oops:

Kullanıcı avatarı
muzzy__pepe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

dikenüstünde yazdı:Kitap muhabbetleri seni sıkar mı peki? Okumadığın için böyle sorasım geldi. çok fazla değil ama konuya fransız kaldığım için sıkabilir :D
Aslında kitap okumak önemli ama ben şu yüzden okumuyorum desen nasıl açıklarsın?ewet çok önemli tüm çocuklara okumalarını söylüyorum kendi gelişimleri için ben farklıyım biraz öyle oturup kendimi kitaba veremiyorum nedense çok çabuk sıkılıyorum son kitabı 7 sene önce okudum o da suç ve ceza onun da etkisi olmuş olabilir :D
Yenekli ve yeteneksiz olduğun konuları söylersin mi? söylerim futbol, bilgisayar ve tüm dersler konusunda yetenekliyim yeteneksizlik konusunu çok düşündüm ama bulamadım zayıf olduğum bi ezber konusu var onu söyleyebilirim
En güzel yaptığın yemek ne :D bunu sormazsam olmaz :heh: aslında erkeğe böyle sorulmaz ama olsun ben çok güzel sucuklu melemen yaparım bide hamuru hazırlanmışsa mantı açarım sarmamda güzel olur böyle serçe parmağım gibi :D hımmmmm
Hayatında seni en çok mutlu eden olay? Şöyle bi gün şöyle bişey olmuştu, hayatımın en mutlu günüydü gibi bir cümleyi kurmanı istiyorum yani bu soruda, öyle açıklayım =) geçen yaz ramazanda iki gün önce ben esra, aslı,imran ve ali can isimli, arkadaşlarla cumartesi akşamından gümüldüre gitmiştik çok harika bi gündü bize çadır vermediler gece boyu çadır veren kamp aradık bulduk orda yatacak yer yok komşular bize yatak yorgan veriyo rezil olduk gece hiç yatmadık akşama kadar eğlenmiştik süperdi valla :D

Kullanıcı avatarı
muzzy__pepe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

unkuser yazdı:hoşgelmişsiniz
sağol hoşbulduk ama biraz kısa olmuş soracak soru yok sanırım :D

Kullanıcı avatarı
muzzy__pepe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

anamenia yazdı:5-Ne tür kitaplar okursun?
okumam
:oops:
:yuh: :yuh: cidden mi?İyi o zaman ben sana önereyim bir kaç kitap insana okumayı sevdiren kitaplardan ve çoğu kişinin beğendiği :D
1-Olasılıksız'ı okuyabilirsin ben okuyamadım daha nasip olamadı bir türlü ama okuyan çoğu kişi çok beğeniyor ve tavsiye ediyor
2-Hiç Bitmeyecek Öykü Yazar: Michael Ende bunu da ben okudum ve çok beğendiğim bir kitap aslında bin sayfayı geçiyor binüçyüz mü ne oluyor ama gerçekten de farkına bile varmıyorsun okudukça okumak istiyorsun ve bitirdiğinde de okuduğum iyi oldu diyorsun :D
Sanırım bu kadarı yeter iki kitabıda oku bence 2.hele çoooook güzel ;)

4-Peki ya fobilerin neler :D ?
yok diyebilirim
hiç mi fobin yok?En merak ettiğim de buydu :(( Keşke cevaplasaydın

valla kitaba bakarım alırım ama okurmuyum söz veremem
fobi konusu gerçekten yok

Kullanıcı avatarı
dikenüstünde
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen dikenüstünde »

muzzy__pepe yazdı:ben farklıyım biraz öyle oturup kendimi kitaba veremiyorum nedense çok çabuk sıkılıyorum son kitabı 7 sene önce okudum o da suç ve ceza onun da etkisi olmuş olabilir :D
Vadideki Zambak desen neyse, onun kadar hiç bi kitaptan sıkılmamıştım ben ama Suç ve Ceza çok güzeldi.
Ama çabuk sıkılan biri için de kitap okumak zor olabilir haklısın.
Çok değil günde az az okusan sıkılmazsın diye düşünüyorum...

muzzy__pepe yazdı:aslında erkeğe böyle sorulmaz ama olsun ben çok güzel sucuklu melemen yaparım bide hamuru hazırlanmışsa mantı açarım sarmamda güzel olur böyle serçe parmağım gibi :D hımmmmm
Serçe parmağın gibi mi :yuh:

Köstebekforumu nasıl buldun ben merak ediyorum.
-Kaybettiğine çok üzüldüğün neler var?
-Sorgu odasında olmak nasıl bi duygu?
-Başarılı olduğun bi spor dalı var mı?

Kullanıcı avatarı
muzzy__pepe
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

dikenüstünde yazdı:
muzzy__pepe yazdı:ben farklıyım biraz öyle oturup kendimi kitaba veremiyorum nedense çok çabuk sıkılıyorum son kitabı 7 sene önce okudum o da suç ve ceza onun da etkisi olmuş olabilir :D
Vadideki Zambak desen neyse, onun kadar hiç bi kitaptan sıkılmamıştım ben ama Suç ve Ceza çok güzeldi.
Ama çabuk sıkılan biri için de kitap okumak zor olabilir haklısın.
Çok değil günde az az okusan sıkılmazsın diye düşünüyorum...

muzzy__pepe yazdı:aslında erkeğe böyle sorulmaz ama olsun ben çok güzel sucuklu melemen yaparım bide hamuru hazırlanmışsa mantı açarım sarmamda güzel olur böyle serçe parmağım gibi :D hımmmmm
Serçe parmağın gibi mi :yuh:

Köstebekforumu nasıl buldun ben merak ediyorum.
-Kaybettiğine çok üzüldüğün neler var?
-Sorgu odasında olmak nasıl bi duygu?
-Başarılı olduğun bi spor dalı var mı?
vallaha bilmiyorum hangi kitap olursa olsun çok sıkılıyorum azda okusam çokda okusam sıkılıyorum
sarmaya gelince evet serce parmağımgıbı

Kullanıcı avatarı
dikenüstünde
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen dikenüstünde »

Süre doldu, kilit.

Kilitli