Kimse yok mu?

Muhabbet edebilir tüm sorularınızı sorabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
Formatla Gitsin
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Kimse yok mu?

Mesaj gönderen Formatla Gitsin »

Yazımda yanlış aksettirmiş olabilirim fakat sizinde elbet sitede emeğiniz vardır ama bazıları siteye daha çok emek verir veye daha çok çalışır ya da sitede diğerlerine göre daha aktif yani sivrilirler(iyi anlamda söyledim)işte bu kişiler siteden bellli bir zaman uzak kaldıklarında site üyeleri ve diğer yöneticiler yokluğunu fark ederler bu da üyelere yansır hatta misafirlere bile...

İşte benim demek istediğim buydu Volkan isimli site admini gidince böyle bir durum yaşanmış yani bir nevi bu kişiye endeksenlenmiş site. O da gidince sanırım yeri doldurulamamış gayretler olmuştur ama olmayınca olmuyor..

Ya da başka sorunlardan üyeler kaçmış veya bu anı bekliyorlarmış...

Kullanıcı avatarı
ShiftlesS
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Kimse yok mu?

Mesaj gönderen ShiftlesS »

Aslında şöyle açıklasam daha iyi;
Zaten kopukluklar başlamıştı, uzun aralıklarla giriyodu çoğu kişi.
Buda tuz biber oldu

Kullanıcı avatarı
Formatla Gitsin
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Kimse yok mu?

Formatla Gitsin yazdı:
Ya da başka sorunlardan üyeler kaçmış veya bu anı bekliyorlarmış...

Sizin görüşünüzü tam yansıtmasa da o zaman son cümlede belirtiğim gibi desenize..

Neyse bundan sonra umarım belki eski üyeleri geri getiremezsiniz fakat yeni yeni üyeleri kazanabilirsiniz. Akıl vermek gibi olmasın haddim de değil fakat bence bütün yöneticiler bir araya gelip bu durumu konuşmanız ve tartışmanız gerekir, ona göre yeni yeni kararlar almanız gerekebilir yoksa böyle devam eder site, yazları kalabalık kışları kimse yok nereye kadar...

Kullanıcı avatarı
ShiftlesS
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Kimse yok mu?

Merak etmeyin biz gereken her şeyi düşünüyo ve uyguluyoruz :)
Teşekkürler.
Desteklerinizle daha canlı olacak site :D

Kullanıcı avatarı
Formatla Gitsin
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Kimse yok mu?

İnşallah bende bir üye olarak kaltkıda bulunurum,bulunmayı isterim; eğer bir işim çıkmazsa veya benimle bir sorun yaşamazsanız...

Ben size teşekkür ederim bütün mesajlarıma cevap verdiğiniz ve anlayışınız için :)

Kullanıcı avatarı
ShiftlesS
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Kimse yok mu?

İnşallah çıkmaz hiç bi sorun ;)
Ne demek efendim görevimiz :D

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Kimse yok mu?

Mesaj gönderen VSaBaH »

Formatla Gitsin yazdı:İnşallah bende bir üye olarak kaltkıda bulunurum,bulunmayı isterim; eğer bir işim çıkmazsa veya benimle bir sorun yaşamazsanız...

Ben size teşekkür ederim bütün mesajlarıma cevap verdiğiniz ve anlayışınız için :)

Foruma farklı bir giriş yaptın arkadaşım :)

Daha önce yeni gelen üyeler merhaba benim ismim ayşe, fatma vs. derlerdi... Oysa sen bir yorumla girmişsin sitemize :)

Umarım kalıcı olursun ve de sitemizi canlandırma konusunda yapacağımız çalışmalara katkıda bulunursun.

Hoşgeldin... :slm:
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Kimse yok mu?

Mesaj gönderen summer »

Aslında foruma giriliyor ama girenler pek yazı yazma zahmetinde ve konu açma zahmetinde bulunmuyorlar. Buna yöneticiler ve bende dahil.

Kullanıcı avatarı
Formatla Gitsin
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Kimse yok mu?

VSaBaH yazdı:
Foruma farklı bir giriş yaptın arkadaşım :)

Daha önce yeni gelen üyeler merhaba benim ismim ayşe, fatma vs. derlerdi... Oysa sen bir yorumla girmişsin sitemize :)

Umarım kalıcı olursun ve de sitemizi canlandırma konusunda yapacağımız çalışmalara katkıda bulunursun.

Hoşgeldin... :slm:

Kılasik olarak ben şuyum merhaba selam demek pek yeterli değil tanışılıyor sonrasında bir daha yok... Onun yerine yani tanışmak yerine mesajlarla veya paylaşımlrla tanınmak daha iyi olur...

Aktif üye, paylaşımlar olduğu sürece(bazen hasta olabiliyorum işimde var bunlar haricinde vakit bulduğum sürece) burada olurum size eşlik ederim...

Hoşbılduk...

Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Kimse yok mu?

Mesaj gönderen göKhan. »

summer yazdı:Aslında foruma giriliyor ama girenler pek yazı yazma zahmetinde ve konu açma zahmetinde bulunmuyorlar. Buna yöneticiler ve bende dahil.

Bak kendine laf söyleme :sagolun: bütün suçu ben alıyorum sen girip konunu açıp çıkıyorsun :susss: