Naruto

Muhabbet edebilir tüm sorularınızı sorabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
anamenia
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Naruto

Mesaj gönderen anamenia »

Emin sen ne zamandır Naruto hayranısın :D Yok daha yeni gördüm de resmini koymuşsun ben de bayılırım Naruto'ya da merak ettim :D

Kullanıcı avatarı
HayLaz_EjDer54
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Naruto

Mesaj gönderen HayLaz_EjDer54 »

3 aydır :D Her gün en az 10 bölüm izliyorum :heh:

Kullanıcı avatarı
anamenia
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Naruto

Ohooo :D sen daha geridesin shippuudene geçtin mi yoksa normal Narutoda mısın? Ben ikisini de bitirdim yani shippuuden daha bitmedi devam ediyor ama hani geldikleri bölüme kadar izledim de son10-15 bölüme bakmadım hepsi filler onun için gerçek bölümler bitince yetmedi bir de mangasını bitirdim her hafta çarşambaları okuyorum :D En sevdiğin kararkter hangisi? :D

Kullanıcı avatarı
HayLaz_EjDer54
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Naruto

Shippuuden 216.Bölümdeyim filleri vakit geçirmek için izliyorum ben yinede :D Mangasını okucam okucam diyorum okuyamıyorum :D Tabiki de Narutoo :D Senin en sevdiğin karakter hangisi Ceren abla ? (Kesin Sasuke'dir :heh: )

Kullanıcı avatarı
anamenia
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Naruto

Iykk bir git ya bütün kızlar ona hayran diye onu sevicem o narsist psikopatı? Yok kalsın :D Başlarda seviyordum ama ilk Naruto'da hani bunlar ormanda sınavdalar da Orochimaru üzerlerine kocaman bir yılan salıyor da Sasuke bir şey yapamazken Naruto Kyubi sağolsun yılanı deviriyor hatta bir de laf atıyor Sasuke'ye ilk bölümlerde onun dediği korktun mu korkak kedi diyor :D İşte o andan itibaren Sasuke'yi daha az sevmeye başladım ne zaman ki iyice delirdi hırs yaptı bir de Orochimaru'nun arkasından gitti işte o zaman hiç sevmemeye başladım. Benim favori karakterim tabi ki de Naruto ondan sonra da Gaara, Sakura'yı da güçlenince sevmeye başladım ne o öyle ağlanıp duruyordu :D Tabii ki bir de Yondaime yani Minato Naruto'nun babası o da çok iyi Kakashi'yi de çok seviyorum tabii Ero Sennin değişilmez :D Onun ölmesi de kötü oldu ya en güzel 3 bölümdü ama ayy neyse Naruto deyince çenem düşüyor :D Ve kesinlikle mangayı okumalısın 4.ninja savaşı çıktı şu an savaştalar ve Naruto annesiyle de tanışıyor o kısım çok güzeldi :D

Kullanıcı avatarı
anamenia
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Naruto

Dur bir de shikamaruya bayılıyorum mendoksee deyip duruyor ya :D

Kullanıcı avatarı
HayLaz_EjDer54
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Naruto

Naruto'da Dattebayoo deyip duruyor :D Ceren abla ben şunu çok merak ettim ben 232.bölümdeyim de Bee ne zaman Naruto'yu eğiticek çok merak ettim Rikuudo Mod'da gelir :D

Kullanıcı avatarı
anamenia
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Naruto

Ay canım sınav haftasındaydım giremedim foruma yeni görüyorum :D her çarşamba yeni bölüm çıkıyor bu çarşamba nihayet bitti fillerlar ve beeyle tanıştılar herhalde 5 bölüm sonra falan görürüz :D Bu arada eğer hala bulamadıysan manga numarasını Naruto / Chapter 492 den başlayabilirsin Türkçeleri yok onun için İngilizcen iyiyse oku en kötü ihtimal sözlüğe bakıp durursun :D al bu da sayfası LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! :D

Kullanıcı avatarı
HayLaz_EjDer54
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Naruto

Ohoo ben full türkçe buldum mangayı ve mangada şimdi 518'deyim :D

Kullanıcı avatarı
anamenia
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Naruto

Aaa nerde buldun gerçi ben hiç Türkçesini aramadım :D Zaten Japonca'dan İngilizce'ye çevrilirken hata oluyordum az da olsa bir de onu Türkçe'ye çevirince çok hata olur ben İngilizce'de kalmayı tercih ederim ama bulduğuna sevindim :D Annesiyle tanıştı mı? :D