İmkansız gibi geliyor ama değil

Aşk ve sevgi ile ilgili herşey....
Kullanıcı avatarı
medcezir85
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen medcezir85 »

Yağmurlu bir kasım akşamı tanıdım onu. hem de her zaman karşı çıktığım , samimiyetine inanmadığım sanal ortamda. konuştuk baz ondan biraz benden. canımın sıkıldığını söyledim ve bir kaç dakika daha sohbet etmesini istedim benimle. kabul etti. sonra bana " böyle zamanlarda dua et" dedi "allah'ım benim karşıma iyi birilerini çıkar de". içim ısınıvermişti karşımdaki insan sıcacıktı.görmediğim bilmediğim ama hoşlandığım bir insanla konuşuyordum artık.

O bana hayatını anlattı. ben ona benimkini anlaşmaya sadık kalarak. " dürüst ve yalansız konuşacaktık, kaybedecek bir şeyimiz yoktu çünkü. o çok uzaklardaydı. bir sonraki günü iple çekiyordum. meğer oda aynı durumdaymış. sanki birbirimizi yıllardır tanıyormuşuz ama uzun zamandır görüşememişiz. anlatacak o kadar çok şey varmış ki. biz bile inanamadık kendimize.ama resimler web cam ve benzerleri daha da yaklaştırmıştı bizi.

Ben onu seviyordum. o da beni. sonra sorunlar sorunlar. ben onun ardından tüm hayatımı ülkemi bırakıp gitmeye razıydım. o gelemezdi sorumlulukları vardı.sonra ayrılığı denedik olmadı. ne o bırakabildi beni ne de ben ondan kaçabildim. gidemedim.

Ve biz tanışalı dokuz gün olmuştu.sadece dokuz dedim. ben seni yıllardır bekliyorum dedi.ben de seni dedim. o kadar çok imkansız vardı ki aramızda üç gün istedim ondan. benim ülkeme gel birlikte üçgün yaşayalım dedim. ben sana bir hayat vermeye hazırım dedi. sen üç güne razısın. evet dedim nasıl olsa gideceksin. birinci gün tanışırız. ikinci günü doya doya yaşarız. üçüncü gün ayrılırız dedim. ama ben seninle bir güne bile razıyım aşkım sadece bir gün.

Bana bir şarkı gönderdi adını hiç duymadığım bir grup çalıyordu. "yar ellerin nerde, ya beni de götür ya da gitme, bilirsin sensiz ben hiç yaşayamam ki, ölürüm hasretinle".dokuz günde hayatımı değistirdin, artık bu hayat senin, bu şarkı bizim, birlikte olamasakta tutamasamda ellerini, dokunamasmda yüreğine, çok ama çok seviyorum seni. senin dediğin gibi aşkım o kadar basit değil hiç bir şey s.s.

Kullanıcı avatarı
IGLAB
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen IGLAB »

GÜZEL BİR HİKAYE SAĞOLASIN.

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

teşekkürler.....