Mevsimlerden Sonbahar, Radyoda En sevdiğim Şarkı

Aşk ve sevgi ile ilgili herşey....
Kullanıcı avatarı
bycarizma
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mevsimlerden Sonbahar, Radyoda En sevdiğim Şarkı

Mesaj gönderen bycarizma »

Tarih 20 ekim 2007
'saat kaç diye sorma bana.sen gideli zaman işlemiyor.
ben her ne kadar inkar etsem de geçen zamanı, saat hiç durmadan işliyor ve her gün bir yaprak daha koparıyoruz takvimlerden.sonbahar gelince hüzün doluyor içime,daha bir ağır basıyor sensizlik.

acımasız geliyor zaman.sen gideli on yıl oldu.koskoca on yıl.bakma öyle kolay söylendiğine çok zor geçti günler.bak baba yapraklar dökülmüş yerlere.kaldırımlar, yollar, sokaklar sararmış yapraklarla dolu.elimden tutup beni gezdirdiğin sokaklar gibi.üşüyorum baba soğuktan değil sensizlikten,içim titriyor.
ben hala gelirsin diye bekliyorum.bugün de akşam oldu.dışarıda yağmur var.gök gürlüyor.bilirsin baba ben gökgürültüsünden korkarım.radyoda en sevdiğim şarkı.uzakta olan sen işte böyle baba, kimse senin gibi içten değil.silah arkadaşların geliyor arada bir.seni görmüş gibi oluyorum baba senin kokunu getiriyorlar bana.annem hala seninle yaşıyor baba.bazı sabahlar kahverengi kazağına sarılıp uyuduğunu görüyorum.seni sorunca kaçamak cevaplar veriyor.ama ben senden uzun uzun bahsetmesini istiyorum.sadece bizi çok sevdiğini ve vatanımız için şehit olduğunu söylüyor.onu üzmemek için daha fazla sormuyorum.
bu mektubu yazmamı öğretmenim istedi baba.'hepiniz teknoloji çocukları haline geldiniz.sizden sevdiğiniz ve uzaklarda olan bir yakınınıza mektup yazmanızı istiyorum.mektupları postalayıp cevapları geldiğinde sınıfta beraber okuyacağız.'dedi.
ama öğretmenim sana haber göndermenin teknoloji ile bile mümkün olmadığını düşünemedi baba.sana sadece dualarımı gönderebileceğimi düşünemedi.seni sadece fotoğraflarda ve rüyamda görebileceğimi düşünemedi.hasretini biraz olsun bastırmak için annemin olmadığı her gün cenaze törenini izlediğimi bilemedi.ama olsun baba senin her an yanımda yüreğimde olduğunu anlamamı sağladı.
seni çok ama çok seviyorum babacığım.'
tarih 29 ekim2013
rasgele bu mektubu buldum.iyiki de bulmuşum.mektubu yazalı altı yıl geçti.değişen çok az şey var.mevsim sonbahar, dışarda sararmış yapraklar.sensizlikten üşüyorum, içim titriyor.radyoda en sevdiğim şarkı.üniversite üçüncü sınıf öğrencisiyim.bir buçuk yıl sonra avukat çıkacağım.ama en önemlisi ben hala vatanı için şehit olmuş bir polis evladıyım ve hala seni çok ama çok seviyorum.

Kullanıcı avatarı
burcucuk03
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen burcucuk03 »

çok hüzünlü ya sağol ellerine sağlık