Lütfen En Azından Benim İçin Bikez okuyun..Çok Kötü Hissetim

Aşk ve sevgi ile ilgili herşey....
Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Lütfen En Azından Benim İçin Bikez okuyun..Çok Kötü Hissetim

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

10. sınıf

İngilizce dersinde yanımda bir kız oturuyordu onun için 'benim en iyi arkadaşım' diyordum... ama ben onun ipek gibi saçlarına bakıp onun benim olmasını istiyordum... Ama o bana benim ona baktığım gözle bakmıyordu bunu biliyordum, dersten sonra kalktı ve geçen gün sınıfta olmadığı için o günün notlarını istedi ona notları verirken bana teşekkür etti ve yanağımdan öptü. Onu sadece arkadaş olarak istemediğimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama
çok utanıyordum...

11. sınıf

Telefonum çaldı, arayan oydu ve ağlıyordu bana askın nasıl kalbini
kırdığını anlattı, beni evine çağırdı, yalnız kalmak istemediğini söyledi, bende tabi ki gittim, koltuğa, onun yanına oturdum, güzel gözlerine bakmaya başladım ve onun benim olmasını diledim, 2 saat sonra Dren Barrymore'un bir filmi başladı ve onu izledik filmi izledikten sonra uyumaya karar verdi, bana her şey için teşekkür etti ve yanağımdan öptü. Onu sadece arkadaş olarak istemediğimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utanıyordum...

Son sınıf

Mezuniyet balosundan bir gün önce yanıma geldi ve "çıktığım çocuk hasta ve partiye gelemeyecek" dedi, benimde çıktığım biri yoktu ve 7. sınıfta birbirimize söz vermiştik eğer çıktığımız biri olmazsa partilere birlikte gidecektik, "en iyi arkadaş" olarak. Ve partiye birlikte gittik, o aksam çok güzeldi, her şey yolunda gitti, partiden sonra onu evine kapısının önüne kadar bıraktım, kapının önünde ona baktım o da bana o güzel gözleriyle gülümseyerek baktı. Onun benim olmasını istiyordum... Ama o bana benim ona baktığım gözle bakmıyordu bunu biliyordum, bana "hayatimin
en güzel zamanını geçirdiğini" söyledi ve yanağımdan öptü. Onu sadece arkadaş olarak istemediğimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utanıyordum...

Günler, haftalar, aylar geçti ve mezuniyet günü geldi çattı...

Sürekli onu izledim onun mükemmel vücudunu seyrettim. Diplomasını almak için sahneye çıkarken sanki havada süzülen bir melek gibiydi. Onun benim olmasını istiyordum... Ama o bana benim ona baktığım gözle bakmıyordu bunu biliyordum. Herkes evine gitmeden önce yanıma geldi ve ağlayarak bana sarıldı sonra basını omzuma koydu ve "sen benim en iyi arkadaşımsın, teşekkürler" deyip yanağımdan öptü. Onu sadece arkadaş olarak istemediğimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utanıyordum...
Aradan yıllar geçti...

Bir kilisedeyim ve o kızın nikahını izliyorum... evet artık evleniyordu, onun "evet, kabul ediyorum" demesini, yeni hayatına girmesini izledim, başka bir adamla evli olarak. Onun benim olmasını istiyordum... Ama o bana benim ona baktığım gözle bakmıyordu bunu biliyordum. Yeni hayatına girmeden önce yanıma geldi ve "nikahıma geldin teşekkürler" deyip yanağımdan öptü. Onu sadece arkadaş olarak istemediğimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama
çok utanıyordum...

yıllar çok çabuk geçti...

Su an benim bir zamanlar en iyi arkadaşım olan kızın tabutuna bakıyorum, eşyaları toplanırken lise yıllarında yazdığı günlüğü ortaya çıktı... Hemen günlüğünü aldım ve günlükte okuduğum satırlar şöyleydi...

"Onun gözlerine bakarak onun benim olmasını diledim... Ama o bana benim ona baktığım gözle bakmıyordu bunu biliyordum. Onu sadece arkadaş olarak istemediğimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utanıyordum... Keşke bana beni bir kez sevdiğini söyleseydi..."

mod diyorki: ya benim gibi bi insanı bu derece yoğun duygular yaşatan bu yazıyı ömür boyu unutmayacağım

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Re: Lütfen En Azından Benim İçin Bikez okuyun..Çok Kötü Hiss

Mesaj gönderen VSaBaH »

İnanılmaz güzel bir hikaye öncelikle teşekkür ederim Tuğrul..

M.TUĞRUL yazdı: mod diyorki: ya benim gibi bi insanı bu derece yoğun duygular yaşatan bu yazıyı ömür boyu unutmayacağım

Ben çevremde hiçbir insan tanımıyorum ki duyguları olmasın. Her insan belli ölçülerde duygusaldır. Duygulllığını dışa vurup vurmaması onun duygusal olup olmadığını belirler. Yani duygusal değilim diyen aslında duygularım yok demek istemez, duygularımı saklamayı seviyorum demek ister...

Sen duygusal değilsin yani duygularımı saklamasını biliyorsun ama yeri geldiğinde en duygusal kişiden daha yoğun duygular hissedebilirsin. Tıpkı şimdiki gibi...

Senle benzer duygulara sahip olmak güzel kardeş!

+250 KFL
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen prensess »

Aslında çok şey istememiş çok güzel bir paylaşım bence sevdiğini söylemelydi en azından söyleseydim ne olacaktı diye düşünmezdi teşekkrler

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

Ben Buna GURUR mağduru diyorum

Kullanıcı avatarı
Nazmiye Turkan
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen Nazmiye Turkan »

=D> Paylaşım için teşekkürler gerçekten çok güzel bir haikaye.. :( :( ama hep böyle olur yaa.. neden söylemeyiz ,söyleyemeyiz :huh: ..ama gördüğümüz gibi tek bir kelime kaderimizin yönünü değiştirmeye yetiyor..böyle çekingen olmamak dileğiyle :( cesaretli olalım arkadaşlar yaaaa :sagolun: :sagolun:

Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen prensess »

M.TUĞRUL yazdı:Ben Buna GURUR mağduru diyorum

Aşkta gurur yoktur....

Kullanıcı avatarı
AHSENÜL-EFSANE..
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen AHSENÜL-EFSANE.. »

ne yapalım deselermiş yav birbirlerine.... :heh: neyse artık bize ders olsun....
bi söz hatırlıyorumm.. paylaşayım sizlerle de...

"ZAMAN BU.. GÖZÜNÜN YAŞINA BAKMAZ..
VARSA GİZLİLERDE BİR 'SENİ SEVİYORUM'...
SÖYLE...
LAKİN, ...:: ÖLÜMÜN YAŞI OLMAZ ::... "

paylaşım için coook teşekkürler..

Kullanıcı avatarı
feraze_622
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen feraze_622 »

gerçketn çok güzel paylaşım insanın boğazına bişiler tıkanıp kalıyor sanki.ama bazen insan söyleyemiyor helede arkadaşınsa kaybetmekten korkuyor bence onlarda arkdaşlıklarnın bitmesinden korktular.neyse Allah kimsyeye keşke dedirtmesin.paylaşım için teşekürler bendende 100 kfl

Kullanıcı avatarı
FB Rh (+)
Forumun Abisi
Forumun  Abisi

Mesaj gönderen FB Rh (+) »

emeğine sağlık çok güzel bir hikaye çok güzel bir paylaşım..GURUR denilebilecek tarzdan MAĞDUR ;) sun

Kullanıcı avatarı
:)
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen :) »

daha önce bir yerde okumuştum...o zaman düşündüğüm şeyi yineliyorum;söylemek istediklerini geç olmadan söylemeli insan...
paylaşım için teşekkürler...