Artık O Yok..(Acı Bir Hikaye..)

Aşk ve sevgi ile ilgili herşey....
Kullanıcı avatarı
iSaR
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Artık O Yok..(Acı Bir Hikaye..)

Mesaj gönderen iSaR »

Bir cümleydi sadece telefonunun taslağına bıraktığı...Gidiyorum ben artık,yüreğim dayanmıyor bu yaşadıklarıma,gücüm kalmadıı...!!!Ardından gelen acı haber,..... intihar etti,başınız sağolsun,otopsiye gönderilmiş...!
Tek bir kelime edemedim,anlam veremedim,öyle bir sıkmışım ki kendimi nefes almayı unutmuşum bir an...Bukadar mı kolaydı pes etmek,beni bir başıma bırakmak...Bize en büyük acıyı verdin ya bu bayram ertesi,şenliğim asıl şimdi söndü...Şimdi bana kalan yokolmayacak acın ve en önemlisi sensizliğim,sana ise bilemediğimiz yüzleşmeler,sonra birde alevler...!!!
'Herkes kaderine boyun eğmeli.' demiştin bana...Anlamamıştım kastını o tek cümleden...O kadar bitkinim ki,o kadar yanlızım ki sensiz...Senin bu ani gidişini planladığını anlamadığım için kendime,arkada bıraktıklarını,hayallerimizi,evimizi,çocuklarımızı sonsuza kadar ertelediğin için de sana kızıyorum...
Her an aklımdasın,yaşadıklarımız,gözlerin,sensiz kalmaya hiç alışık olmayan ellerim,bir çifti artık olmayan yüzüğüm...!!!Bu muydu onca çabamızın,onca atlattığımız acıların bedeli...Oysa sen öğretmiştin bana savaşmayı,hayatta kalmayı!!!Şimdi yakıştı mı sana bu???söyle banaaa...

Yoruldum sorularımın cevapsız kalmasından...Ölüm herşeyden daha acıymış...Ayrılık neymiş ki yanında...Benim için yoksun değil,'artık bu dünyada yoksun'....!!!
Senin ki kaçış değil,senin ki bencillik,senin ki.....!!!Ölüm!!!!Rüya olsun nolur,ben kalkıyım ve seni saçımı okşayıp yine bana bakarken göriyim...Tek kalmasın bu anlamsız yüzük,hani söz vermiştik ya takarken bunları birbirimizi hiç bırakmamak üzere...Bu muydu payıma düşen yalnızlık!!
Kabullenmem lazım artık olmadığını..sen gittin ama ben burdayım hala...Hep senin olucam,biliyorum sende beni izliyor olacaksın yukardan...Seni seviyorum varoluşum ve varımı yok edenim...!!!Dualarım seninle...!!!

:( :( :(

Kullanıcı avatarı
ayşem23
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen ayşem23 »

Emeğine sağlık..Çok güzel

Kullanıcı avatarı
iSaR
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen iSaR »

Teşekkür Ederim Yorumun İçin.. Beğenmene sevindim ayşem23...