bu bize yeter...

Aşk ve sevgi ile ilgili herşey....
Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

bu bize yeter...

Mesaj gönderen prensess »

''Mut'un bir dag koyunde dostlarla birlikte gezerken yasli bir kari kocayi gordum.. Baktim bir kanepenin uzerinde oturuyorlar. .. Iyice yaklastigimda
tezekten yapilmis evlerinin bahcesinde oturduklari kanepenin bir tarafinin tamamen kirik oldugunu, kanepenin saglam tarafina sIkisarak
oturduklarini ve sohbet ettiklerini anladim.

Yuzlerinde bir tebessum vardi..

Kanapenin bir tarafi tamamen kirilmisti.. .

Evin halinden ve kari kocanin kilik kiyafetinden maddi durumlarinin hic iyi olmadigi ve yeni bir kanepe alacak guclerinin olmadigi hemen
anlasiliyordu. ..

Selamlastiktan sonra, 'Kanepe kirilmis' dedim... Yasli adam buyuk bir bilgelikle cevap verdi, ' Biz de saglam tarafina oturuyoruz.. . Yetiyor
bize..'

Kadin da tamamladi, ' He ya yetiyor bize bak ne guzel oturuyoruz'

Sevdigimin elini daha sIki sIki tuttum...

Oyle ya,' Ask bu kanepe neden kirik, neden yeni bir kanepe almiyoruz' diye dirdir etmek, sIkayet etmek yerine, 'Kanepenin saglam tarafini paylasmak'
degil midir?...

Ve iste ekte yer alan bu fotogafi buyuterek evimin en gorunur yerine astim...''

LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP!

Bana gelen bir mailde okudum ve paylaşmak istedim gerçekten çok güzeL...

Kullanıcı avatarı
feraze_622
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen feraze_622 »

ayy çok güzell Allah bizde böyle güçlü bir aşk nasip etsin inşllh paylaşım için teşekürler Melda =D> =D>

Kullanıcı avatarı
prensess
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen prensess »

beğenmene sevindim Mervecim ya bence böyle güçlü bir aşk yaşayamicaz :( Artık eskilerde kaldı o kutsal değerler...Genede umut etmek lazım :D

Kullanıcı avatarı
msdmr40
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen msdmr40 »

aşk fedakarlik yapmaktir.......... umarim istediginiz sevgiyi bulursunuz arkadaşlar =D> =D> :slm: :slm:

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Nerde artık böyle aşklar bitti mi? Zamana, bencilliğe yenik mi düştüler? En ufak olumsuzlukta kavga, patırtı. Nerde kaldı aşk, nerde kaldı sevgi? Bu tahmmülsüzlük neden? Mutlu olmak için küçük, büyük bir sürü olumlu şey varken hayatta, neden gözümüz hep olumsuzluklarda? Çok güzel paylaşım teşekkürler...