Sen benimsin demeseydin de..

Aşk ve sevgi ile ilgili herşey....
Kullanıcı avatarı
GiudiZioSo
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Sen benimsin demeseydin de..

Mesaj gönderen GiudiZioSo »

"Sen benimsin" demeseydin de "Ben sana aidim" deseydin..
Başka ellerde olsan da varlığını hissedebilirdim belki…Söylemedin ki…

"Senin için her zorlukla savaşırım" değil de; "Senden gelen hiçbir şey zorluk değil" deseydin; inanırdım yüreğinin sadece bana ait olduğuna… Söylemedin ki…

"Sen olmadan yaşayamam" değil de, "Sensizlik diye bir şey yok; sen var olmasan da benimlesin" deseydin; inanırdım sevginin sonsuzluğuna…Söylemedin ki…

"Sen benim rüyamsın" değil de "Gerçekleşen rüyamsın" deseydin; uzağında da olsam yaşatırdım bu gerçeği sende…Söylemedin ki…

"Sen benim eş ruhumsun" değil de ; "Sen aslında Bensin" deseydin;yokluğunda da devam ettirirdim sen olmayı…Söylemedin ki…

"Seni Seviyorum" değil de "Seni hep seveceğim" deseydin, yalan da olsa sevgin inanırdım bana bir gün döneceğine… Söylemedin ki…

"Seni çok özlüyorum" değil de "Seni özlemek bile güzel" deseydin; ayrı da olsak inanırdım beni her dem yüreğinde yaşattığına…Söylemedin ki…

"Sen benim için çok özelsin" demeseydin de; "Özel olan her şey sende saklı" deseydin; kendimi şimdi böyle basit hissetmezdim…Söylemedin ki…

Kullanıcı avatarı
feraze_622
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen feraze_622 »

çok güzel bi pyalaşım teşekürler .....okurken etkilenmemk elde değil gerçketn insan duyduğu bazı şeyleri aslında burda yorumlandığı gibi duymak ister dimi?
neyse tekrar teşekürler güzel payalşım GiudiZioSo,

Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen $EI-IZAI)E »

Ama sende çok şey istemişsin. El insaf yahu.... :D

Kullanıcı avatarı
dikenüstünde
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen dikenüstünde »

çok güzeL bi paylaşım gerçekten, emek verip paylaştığın için teşekkürler GiudiZioSo

Kullanıcı avatarı
iSaR
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Re: Sen benimsin demeseydin de..

Mesaj gönderen iSaR »

GiudiZioSo yazdı:
"Seni Seviyorum" değil de "Seni hep seveceğim" deseydin, yalan da olsa sevgin inanırdım bana bir gün döneceğine… Söylemedin ki…

"Seni çok özlüyorum" değil de "Seni özlemek bile güzel" deseydin; ayrı da olsak inanırdım beni her dem yüreğinde yaşattığına…Söylemedin ki…

"Sen benim için çok özelsin" demeseydin de; "Özel olan her şey sende saklı" deseydin; kendimi şimdi böyle basit hissetmezdim…Söylemedin ki…

Gerçekten çok güzel... Çok etkilendim... Çok beğendim... 50 kfl.. Teşekkürler Paylaşım için...

Kullanıcı avatarı
GiudiZioSo
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen GiudiZioSo »

ben tşk ederim arkadaşlar sağolun eksik olmayın :)