Bir dogum gunu hediyesi, bir soru-bir rica

Aşk ve sevgi ile ilgili herşey....
Kullanıcı avatarı
canimicin
Acemi Üye
Acemi Üye

Bir dogum gunu hediyesi, bir soru-bir rica

Mesaj gönderen canimicin »

Merhaba,

Benim bir sorum, bir ricam olacak.
Ben Uludag Universitesi'nde ogrenciyim. Sevgilimin dogum gunu 1 ocak. Ona dogum gunu icin surpriz hazirladim. 20. yasinda 20.000 kisinin dogum gununu kutlayabilecegi bir site hazirladim.
Ona ne kadar degerli oldugu ne kadar sevildigini anlatmak istedim. Ne kadar insana ulasabilirsem benim icin o kadar iyi.
Siteye girip isim, eposta ve birka guzel soz ile Canim'in dogum gunu kutlanabilir.

Benim de askima hediyem bu, benim askim bu.

Sitede hicbir reklam yoktur yani ticari bir site degildir. Sitede dogum gunu kutlayanlardan eposta adresini istedim cunku onlara tesekur postasi gondermek icin. Sitede isimlerden baska hic bir ozel bilgi yayinlanmiyor ve 1 ocaktan sonra eposta adresleri vs. kayitlardan silinecek. Bunlari yaziyorum cunku niyetim anlatmak istiyorum. Niyetim sadece ve sadece sevgilime guzel bir surpriz hazirlamak

Sizlere, moderatorlere ve admin arkadaslara sorum su: Forumda bu konuyu acabilir miyim? Konuyu bu yaziyla actim tabi ama adresi verip insanlarin Canim'in dogum gununu kutlamalarini siteyebilir miyim? Yanlis anlayabilirsiniz reklam zannedebilirsiniz diye sitenin adresini buraya yazmiyorum.

Yardimlarinizi ve cevabinizi bekliyorum.

Saygilarimla,
Bektas Aykut ATALAY

Dip not: Ben ulasabildigim en fazla insana ulasmak istyorum. Onun icin herkese ricada bulunuyorum

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Re: Bir dogum gunu hediyesi, bir soru-bir rica

Mesaj gönderen VSaBaH »

canimicin yazdı:Merhaba,

Benim bir sorum, bir ricam olacak.
Ben Uludag Universitesi'nde ogrenciyim. Sevgilimin dogum gunu 1 ocak. Ona dogum gunu icin surpriz hazirladim. 20. yasinda 20.000 kisinin dogum gununu kutlayabilecegi bir site hazirladim.
Ona ne kadar degerli oldugu ne kadar sevildigini anlatmak istedim. Ne kadar insana ulasabilirsem benim icin o kadar iyi.
Siteye girip isim, eposta ve birka guzel soz ile Canim'in dogum gunu kutlanabilir.

Benim de askima hediyem bu, benim askim bu.

Sitede hicbir reklam yoktur yani ticari bir site degildir. Sitede dogum gunu kutlayanlardan eposta adresini istedim cunku onlara tesekur postasi gondermek icin. Sitede isimlerden baska hic bir ozel bilgi yayinlanmiyor ve 1 ocaktan sonra eposta adresleri vs. kayitlardan silinecek. Bunlari yaziyorum cunku niyetim anlatmak istiyorum. Niyetim sadece ve sadece sevgilime guzel bir surpriz hazirlamak

Sizlere, moderatorlere ve admin arkadaslara sorum su: Forumda bu konuyu acabilir miyim? Konuyu bu yaziyla actim tabi ama adresi verip insanlarin Canim'in dogum gununu kutlamalarini siteyebilir miyim? Yanlis anlayabilirsiniz reklam zannedebilirsiniz diye sitenin adresini buraya yazmiyorum.

Yardimlarinizi ve cevabinizi bekliyorum.

Saygilarimla,
Bektas Aykut ATALAY

Dip not: Ben ulasabildigim en fazla insana ulasmak istyorum. Onun icin herkese ricada bulunuyorum

Aykut, arkadaşım tabiki sorun olmaz sitenin adresini yayınlayabilirsin. Konuyu doğru yere açarsan sorun olmaz. Webmaster > Web Sitenizi tanıtın! bölümümüz altında siteni dilediğin gibi tanıtabilirsin.

İşin biraz zor :D 1 Ocak'a kadar 20000 kişi bulabilir misin bilmiyorum ama biz Köstebek Forum olarak elimizden geleni yaparız.

Saygı bizden, samimiyet bizim için önemlidir. Samimi davranışın için teşekkürler...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
angel_19
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen angel_19 »

bende msj atarım :D böyle şeyleri severim bravo falla =D>

Kullanıcı avatarı
canimicin
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen canimicin »

Arkadaslar
Siteyi http://www.aktuelbilgi.net/viewtopic.php?p=55503
adresinde konu olarak actim. @VSaBaH arkadasim mesajin ve musaaden icin tesekkur ederim. LİNKİ GÖREBİLMEK İÇİN LÜTFEN KAYIT OL VEYA GİRİŞ YAP! canimicin.net

Mutlu ve umutlu gunlerle,
Aykut