gitme kal bu yürekte!!!

Aşk ve sevgi ile ilgili herşey....
Kullanıcı avatarı
angel_19
Aktif Üye
Aktif Üye

gitme kal bu yürekte!!!

Mesaj gönderen angel_19 »

Dur ne olur gitme yüreğimden Dur ne olur bile diyemeden gittin..Şimdi bilmem kaç zaman sürer bu ayrılığa alışmak..Belki biraz canım yanacak*ilk başlarda kabullene meyeciğim*zor gelecek nefes almadan yaşamak..

Sen hiç bilmedin nefesim olduğunu*söyleyemedim ki..Nefes imsin diyemedim ki*Şimdi sana kal gitme diyebiley im.Alışmıştım her sabah sesinle uyanmaya*sesimle uyandırmaya..sesini duyunca günüm bir başka güzel oluyor demiştin ya ben her sabah senden önce uyanıpta seni aramaya alıştırmıştım kendimi.

Geceleri olurda rüyalarında görürsün diye geç saatlere kadar telefon sohbetler ini nasıl unuturum şimdi.offf içim daralıyor düşündükçe sensiz geçecek günleri*sesinden yoksun geceleri. .alışmak mı çok zor..sevg i aldatmaz ama ya seven aldatırsa demiştin ya ben seni hiç aldatmadım ki sevdiğim.

peki şimdi neden bu zamansız gidişin bu yürekten.yokluğunda atarmı bu yürek*nefes alırmı bu beden sanıyorsun.Sensiz bir hayatı istemiyor um*seni zor buldum bu kadar kolay kaybetmek istemiyor um ne olur ne olur gitme yüreğimden.kal eskisi gibi...
uzakta ol ama çıkma bu yürekten sesini duymaktan mahrum etme beni.sevd iğini söyleme*özlediğini söyleme arada bir de olsa aşkım*canım*hayatım derdin ya onuda deme istemem yeter ki gitme bu yürekten.

Sevdiğim*nefesim*biricik sevgilim gitme diyebilse ydim bunları söyleyecektim...Keşke gitme diyebilse ydim gitme*gitme*GİTME KAL BU YÜREKTE......

GİTME NE OLUR BIRAKIP GİTME
SENSİZ YAŞAYAMAM BEN BÖYLE
GİTME NE OLUR BIRAKIP GİTME
BİR ÖMÜR BOYU YAŞAYAMAM BÖYLE...