Sevgililer Günü için 40 romantik öneri

Aşk ve sevgi ile ilgili herşey....
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

K@S@P yazdı:
VSaBaH yazdı:Sevgiliye en güzel Sevgililer Günü hediyesi pahalı ve saçma şeyler yerine, içten söylenen güzel bir söz ve onu sevdiğini belli edecek, baktığında sevgisini tazeleyecek şeyler vermek olmalı...

Sadece almak demiyorum, vermek diyorum. Yani insanın maddi imkanı yoksa bile, içtenlikle ve iyi niyetli olarak verilmiş bir hediye, gerçekten seven biri için arabalara, katlara, tektaşlara değerdir bence...

Sevgililer Günü en pahalı hediyeler alınması için değil, sevginin belli edilmesi ve sevenlerin birbirlerine daha yaklaşmaları için düşünülmelidir... feraze_622'ye bu konuda katılıyorum...

Dış cephe silen asansöre binip, camı tıklatıp Seni Seviyorum yazısını gösterecekmişim. Bu ne yahu!!! :yuh:

Öyle olmalıda dikkat ederseniz biraz komik

prensess yazdı:
K@S@P yazdı:prensess, Ben sevidiğim içinherşeyimi veririm

Olay zaten sevdiğin için maddi herşeyini vermek değil! Benim yorumum sana değildi !!!eminimki bu yazı alıntıdır dolayısıyle bu yazı aslen yazanadır! ve bu beklentiler içinde olan maddiyatçı insanlara...Maddiyatın ötesi birşey bu yani sevgili...neyse ben Onu anlatmaya çalıştım ama...

K@S@P, güzel kardeşim prensess'de bende bu yazının asıl sahibi hakkında yorum yapıyoruz alınıp onu savunmana hiç gerek yok.. Ama eğer ki ben yazdım diyorsan orası başka... Lafım sanadır :D

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Brolin
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen Brolin »

konuşma arasında yada yolda onunla yürürken vitrinde yada herhangi bir yerde gördüğü herhangi birşey beğendiyse sizde onu aklınızda tutun 14 şubatta yada başka bir önemli günde onu verin hediye olarak hem onun istediği olmuş olur hemde onu dinlediğinizi onun konuşmalarına beğenilerine önem verdiğinizi belli etmiş olursunuz ;) ;)

Kullanıcı avatarı
vampir07
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Aşka bir yorum...

Mesaj gönderen vampir07 »

Bana her gün sevgililier günü... Günümüm her anında sevgilimi düşününce benim için her gün onu sevmek için yaşanıyor...
Aşk öyle birşey ki ateşte yanan bir dondurmaya benzer; ısırırsan dişlerin ağrır tadını alamazsın , yalamaya kalkarsan da dilin yanar.
Aşk onu düşünerek birşey yaparken onun seni düşündüğünü bilerek gülümsemektir. Yanında olmadan yanında hayal edebildiğin en güzel şeydir. Aşk bazen çok kötü oyunlar oynar insanın kendini kandırmasını sağlar... Bunu onun için istiyorum demelisin aşkın için... Bir gün değil her gün yaşamalısın hazzı... Bekler! Evet bekler ama ona dokunman bile yeter...
Kendini ifade etmektir aşk, sevmek, bencillikten çıkmaktır... Duvarlarını yıkmaktır; katı , kimsenin yıkamayacağını söylediğin duvarlarını... Aşk teslim olmaktır karşılık beklemeden!
Aşk öyle birşeydir ki romantik olmayan birine gülümseyerek bu satırları bile yazdırabilir...
Sevdiklerimzin değerini bilelim... Sevdiğimizi söyleyelim. SENİ ÇOK SEVİYORUM AŞKIM