Buda Böyle Yarım Kalsın...

Aşk ve sevgi ile ilgili herşey....
Kullanıcı avatarı
Uyus
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Buda Böyle Yarım Kalsın...

Mesaj gönderen Uyus »

Resim

BU DA YARIM KALSIN ...

Seni, sende, sana ragmen yasiyorum ben... Hep sen, benimle tamamlanmis eksiklerine
bakip daha fazlasini isterken, ben sende yeni bosluklar yasiyorum... Daha çogunu
isterken sen, bense yarimlarinda kayboluyorum...Kaç kez vazgeç dedi bu yürek, kaç
kez yolun kenarindaki ormana girip yok olmak istedi... Yasadigim neydi? Senin
varligini bilmek bile yeterken bana,sende kendimi yok hissetmek, "yok" oldugumdan
baska ne düsündürebilirdi ki bana?.. Oysa düsünsene, ne cosku doluydu yüreklerimiz
baslarken yeni bir hayata..Gecelerimizi de, gündüzlerimizi de adamaya hazirdik
birbirimizde, kosulsuz,içten ve simsicak duygularimizla... Yasadigimiz her an
unutulmaz, doyumsuz ve vazgeçilmez olacakti... Sen bir sonbahar rüzgarinda savrulmus
bir gül yapragi bense taç olacaktim sana... Simdilerde, kim savruluyor ve kim onu
sarmaya çalisiyor karistiriyorum artik...Ben bu uykulari, böyle uykulari unutali çok
olmustu... Aci uykusu, hüzün uykusu, korku uykusu... Bir gece birinin, diger gece
bir
baskasinin sonsuzlugunda kayboluyorum... Ne garip ki kendimi kusatma altindaki bir
ordunun komutani gibi görüyorum bu günlerde... Ne çok askerim var bana ihanet
eden... Düsmanla savasmak degil, bu arkadan vuruslar beni kahreden... Bir beyaz
bayrak ve teslimiyet su anda görünen... Ama çok sürmez esaretim biliyorum, içimdeki
bu yenilginin acisi sürse de yillarca,bir yolunu bulup kavusurum
özgürlügüme...Simdi gitmek zamani belki, geride yasanmis yada yarim kalmis anlari
birakarak... Sen de tüm ürkekliginle, tüm hatalarinla, tüm eksiklerinle, tüm hakli
gördügün yanlarinla basbasasin simdi...Hep bir seyler tamamlanacak degil ya, bu da
böyle yarim kalsin...!