Kaybetmek En Kötü Kader Olsa Gerek...

Aşk ve sevgi ile ilgili herşey....
Kullanıcı avatarı
Uyus
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Kaybetmek En Kötü Kader Olsa Gerek...

Mesaj gönderen Uyus »

Resim

---Kaybetmek en kötü kader olsa gerek---

Sen hiçbirini kaybedeceğini bile bile sevdin mi? Yâda kaybetmenin ne demek olduğunu bildiğin için mi sevmekten korktun? Neden mi? Biliyordun çünkü her şeyin bir gün biteceğini. Yoksa ona bağlandın mı? Hiçbir şeyi sewmedigin kadar mı sevdin onu? Tam bir darbe yedikten sonra mı girdi hayatına? Onca olan olumsuzluğa karşı seni mutlu eden tek şey onun varlığımı? O zaman neden korku yosun? Söyle anlat… Her şeyi anlattım mı diyorsun? Yoksa hala senin değil mi? Başkasımı var hayatında. Hayır, yapma ağlama, imkânsız deme hiçbir şey kapat gözlerini çünkü bir gün beraber ağlayacaksınız. Aşk, sevgi, özlem, nefret hepsi onun için hissettiğin duygular değil mi? Madem öyle sarıl ona, sımsıkı, sevgiyle tut o eski günlerin intikamıyla tut ellerini hadi bak yine heyecanlandın demi? Sanki yüreği yüreğinin üstündeymiş gibi… Mesafeler engel mi sanıyorsun sevgime… Hatırla beni her saniye her an ilk sevdiğim geceyi ve sonra bak gözlerime hadi sende söyle bende sana karşı boş değilim de hadi anlat dinliyorum seni. Konuşmuycak mısın? Yine kaçacak mısın benden? O zaman hiç durma kırma kalbimi git… Daha çok yaralama beni.. Bu olanlar sevda değil bir hayaldi farz et geldi,geçti de.. Zaman mı yoksa sen mi yanılttın beni? Yoksa beni hiç sevmedin mi? Sensizlik var şimdi yüreğimde… Kalbim senle doluyken seni unutmamı bekleme.. Gel gör inan bana ya da istersen kal orda.. Yeminlerim seni görünce tövbe etti her defasında milyonlarca.. Sen misin yoksa sensizlik mi beni acıtan? Söyle gelmicen mi bana hala sevmicen mi beni? Sen bilmiyorsun bana uzaksın anlayamazsın bağırsam duyamazsın.. Oysa her gece sana ulaşması için haykırıyorum. Gel dimi ulaştı mı sevgilim sana olan özlemim.. Yoksa hala inanmıyor musun? Sensiz yaşayamadığımı,sensiz hayata sarılamadığımı her geçen gün dibe vurduğumu .. İçimdeki sen kalbimdeki aşkın tükendi. Aşk değildi belki de bir umuttu tükenen.. Sen inanmasanda ben sensiz yarımım gelde tamam olsun her şey.. Unutmamı isteme benden, seni hayatımdan çıkarmamı isteme sakın… Unuttu tüm bildiklerim kaybetti benliğimi. Ama bendeki seni değil. Onu başaramadım,başaramamda..Beni sensizliğe mahkum etmene rağmen hala sendeyim kararlıyım ya senle ya da sensizim.. Gitme sakın çıkma hayatımdan. Ne kadar birlikte olacağımızı bilemesem de ben her gece seninleyim.. Seni yaşıyorum gecelerde yüz yüze kalıyorduk seninle.. Geceleri yüreğimde yürüyordun ve ben adımlarında yaşadım.. Artık uyuyamıyorum..Seni bekleyerek gelmeyeceğinden emin olarak geçiriyorum saatleri.. Yok sevgilim olmuycak böyle ben gelmeliyim yanına senle olmalıyım senle yaşamalıyım.. İleride keşke demeliyim.. Biliyor musun? Artık geceleri sevmeye başlıyorum ..neden mi ? Bana seni getiriyorlar.Benim gecelerim hep aydınlık çünkü içinde sen varsın.. Gözlerin içimi aydınlatan,hiç görmediğim gözlerin umuduma yol çizen.. Sanıyorum artık sana yalnız ben değil gecelerde vurgun.. Ama olmaz…. Paylaşmam kimseyle seni.. Sakın aydınlatma benden başkasını, gitme başkasına ..Ağlamak istemiyorum ama geceler seni bana o yaşlarla geri veriyor.. Ağladığım her gece yanıma geliyor göz yaşlarımı siliyorsun.. Ve ben bu yüzden hep ağlamak istiyorum .. Kalbime o kadar çok şey sığdırıyorum ki… ama nedense bir seni sıgdıramayı başaramıyorum kalbime ,, bilmiyorlar… Ve senin uzaklığın ve senin gece kadar olan uzaklığın ..Bana öle uzak öle yabancısın ki Sevgilim,seni senden istemeye korkuyorum .. Geceleri bu yüzden seviyorum .. Çünkü ben istemesem de sen kendin geliyorsun bana.. Seni sevmeme engel olmuyor,seni bana getiriyor.. Sana söyleyeceklerimin hesabını yapsam sabahlar izin vermez.. Ve ben seni yaşıyorum .. Olsa olsa sana bu sevgiyi yaşa diyebilirim.. Gel birlikte yaşayalım demeye içim elvermez.. Kaybettiğim değilsin ben seni hiç yitiremedim .. Çünkü hep bir yerde sen wardın.. Ve ben yok olmadıkça, sni yitirmedikçe sen bende hiçbir zaman kaybolmayacaksın.. Evet seni anlamakla,seni yaşamakla geçirdiğim bu gecelerde,sabahladığım bu gecelerde benden çok uzaklarda bulunan sana uykularında bir rahatlık veriyorsa sevdam ne mutlu bana .. Çünkü artık onlarda ortak bu aşka..Ses bile çıkaramıyorlar … Sende sakın Çıkarma emii..

ÇÜNKÜ BEN SENİ HEP SEWECEGİMMMM…