Sevdiğinize Güzel sözler

Aşk ve sevgi ile ilgili herşey....
Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Sevdiğinize Güzel sözler

Mesaj gönderen göKhan. »

SEVDiGiNiZE GUZEL SOZLER
Seni cok özledim. Seni her özledigimde kalbime bir yildiz cizdim.Seni ne kadar özledigimi bilmek istermisin?Sayende bir gökyüzüne sahibim canim!
7 AYRI İKLİMDEN 7 ÇEŞİT ARI GETİRSELER 7 ÇEŞİT ARI 7 AYRI ÇİÇEĞİ DOLAŞSA 7 AYRI ÇİÇEKTEN 7 ÇEŞİT BAL YAPSA SENİN KADAR TATLI OLAMAZ...
SENİ KALBİMİN EN DERİN HÜCRELERİNE KOYUYORUM SAKIN AVUKAT TUTMA ÇÜNKÜ SENİ ÇOK SEVİYORUM
Uzaklıklar küçük sevgileri yok eder büyükleri ise yüceltir tıpkı rügarın mumu söndürüp ateşi yükselttiği gibi....
KOCAMAN OKYANUSTA BİR SU DAMLASI OLMAK VEYA UÇSUZ BUCAKSIZ BİR ÇÖLDE KUM TANESİ OLMAK, AMA, EN ÖNEMLİSİ SENİN SEVGİLİN OLMAK......
Ne zaman kör ve sağır bir ressam düşen gülün resmini kristal zemin üzerine yapabilirse o zaman ben seni unuturum.
Affetmek allaha ağlamak çocuklara mahsustur Allah olmadığım için affetmeyecek çocuk olmadığım için ağlamayacağım.
Gunesin bile buz tuttugu yerde eger bir isik gorursen, bilki o benim sana yanan kalbimdir.
Sevgi değer vermesini bilmektir.sevgi birlitelikten sevinç duymaktır.sevgi bilinçtir.Seni özledim.
Aşk için kan lazım deseler dünyanın atar damarını keser kan bulurum, yok illa bu kan senin kanın olacak deseler kolumu keser kan bulurum eger bu sevgiye bu aşk a degecek isen.....
Yağmurlu bir günde sana koşar gelirsem ıslak saçlarımı düzelt... Başımı omzuna yasla neli dudaklarımı dudaaklarına ansızın değdir. Masum ve üzgün bir çocuk gibi konuşursam. Anla sana muhtacım ver ellerini ellerime yalanda olsaa Seni seviyorum de.....
Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum,üzerine tüm duygularımı yüklediğim,yıldızı al, yüreğimden yüreğine yollar var,hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla...
Dünyada iki tane gül olsun.biri beyaz biri kırmızı.kırmızı seni sevmediğim zaman solsun. beyaz beni sevmediğinde kefenim olsun
KAC ZAMANDIR AGLAYAMADIM SANA AFFET BENI , HER CAGRISINDA BASKA SESLER ÖRTTÜ SESINI KALBIM SENINLE ÖZLEMIM SENINLE AH BIR KAVUSSAM SANA DOLDURSAM ICIMI SENINLE SENI COK SEVIYORUM
Bir deniz düşün,susuz.Bir insan düşün,mutsuz. Bir gece düşün,uykusuz.Bir bahar düşün,çiçeksiz. Bir gönül düşün,sevgisiz.Bir de beni düşün,sensiz.seni seviyorum
Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sıgmayan bakıslar vardır ınsanı aglatan ınsanlar vardır kı asla unutulmayan,işte sende onlardansın!!!
KARANLIK GECEDE ÖNEMLI DEGILDIR YILDIZLARI GORMEK, GUNDUZLERI YILDIZLARI GOREBILMEK MARIFET, AŞIK OLMAK ONEMLI DEGIL, BIR OMUR BOYU SEVEBILMEK MARIFET
Bulutlara yükledim özlemimi rüzgarlarla yolladım sevgimi yağmurlar yagdırdım gözyaşlarımla küçük melekler gönderdim seni öpmeye geldiler mi?
Insanlar tanidim yildizlar gibiydiler.hepsi gokteydi.hepsi parliyordu. ama ben seni gunesim sectim ve bir gunes icin bin yildizdan vazgectim.
Seni yıldızlara benzetiyorum yıldızlar kadar parlak,yıldızlar kadar ulaşılması zorsun ama yıldızlar milyonlarca sen bitanesin
Bir gün güneşe buz ile adını yazan birisi olursa bilki seni benden daha çok seviyor
ISKELEMIN AYAGINDAKI BALIKLAR GETIRDI HABERINI, DEDILER KI 'BIR DENIZ KIZI HABER UCURDU SANA' INANAMADIM,GOKYUZUNE BAKTIM ; MARTILAR GULUMSEDI BANA!
"UMUT YAZIYORUM BIR KIR CICEGININ TAC YAPRAGINA. NICE SOGUKLARA DAYANIYORDA BIR SOZUNLE KIRILIVERIR DIYE KORKUYORUM...
Benim için insanlar ikiye ayrılır sevdıklerim ve digerleri sevdığim insanlarda ikiye ayrılır çok sevdiklerim ve diğerleri çok sevdiğim insanlarda ikiye ayrılır SEN ve diğerleri
Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak ve onlar kadar değerlisin ama arnızda tek bir fark var onlar milyonlarca sen bitanesin!!!..
KOCAMAN OKYANUSTA BİR SU DAMLASI OLMAK VEYA UÇSUZ BUCAKSIZ BİR ÇÖLDE KUM TANESİ OLMAK, AMA, EN ÖNEMLİSİ SENİN SEVGİLİN OLMAK......
HANİ GÖZLER VARDIR, SÖZLERİ ANLATIR... HANİ SÖZLER VARDIR, GÖZLERİ AĞLATIR... BİR DE SEVGİ VARDIR, SENİ... YALNIZ SENİ ANLATIR...
YARI DALGALI OLMAMALI DENİZ,YA KUDURMALI YA DURULMALI,YA SONUNA KADAR BATMALI HANCER YAKININDA KALMAMALI;YARI SEVDALI OLMAMALI GÖNÜL, SEVDİ Mİ ÖLÜMÜNE SEVMELİ...
Güller içinde geçsede ömrüm senin üstüne gül koklamam gülüm seni koklamaksa ölüm sen buna degersin gülüm.
Seni ne kadar sevidiğimi bilmek istersen gökyüzündeki yıldızları SAAAAAY
Gözlerinden süzülen bir damla yaş olmak isterdim. gözlerinden doğup, yanaklarından süzülüp, dudaklarında ölmek için...
sen en büyük sevgiyi hakedecek kadar mükemmel ama herkesin sevmeyi hakedemeyeceği kadar özelsin
bu gül sana vereceğim son hediyem malesef ben sana bu gülü verecek kadar ALÇAĞIM; ama yine biliyorum ki sen bu gülü alacak kadar ALÇAK GÖNÜLLÜSÜN...
BİRLİKTE YAŞAYABİLECEĞİN BİRİ İLE DEĞİL ONSUZ YAŞAYAMAYACAĞIN BİRİYLE OL! GELDİĞİ ZAMAN BOŞLUK DOLDURANLARDAN DEĞİL GİTTİĞİ ZAMAN YERİ DOLDURULAMAYANLARDAN OLSUN.
O KADAR ÇILGIN, GÜZEL Kİ YASAKLAR, O KADAR YASAK Kİ SANA DEGMEK, ELLERİN OLMALIYIM...
Sen giderken birlikte ağlamıştık. Yerini şimdi yağmura verdim sen gelene dek gözyaşıma ortak olacak başka göz değmesin diye gözlerime.
ÖnCe düŞtüĞüMde KaLKmaYı öĞReNdiM.SonRa aLeVe doKuNduĞuMda aCıYı... SeVmeYi öĞReNdiM SeviLMeYi..SonRa TeRKediLip bekLemeyi.. SayeNde uNuTuLMayı da öĞReNdiM.. heR ŞeYi öĞReNdiM de yaLnız uNutMaYı öĞReNeMeDim!
SUSKUNLUGUMUN SEBEBI ISEN SEVGIMIN ANLAMI OLMALISIN. HAYAT AKLI BASINDA YASAMAK ICIN COK KISA.ZOR OLANI DEGIL.KOLAYI VE YANIDA OLANI ARA SENI SEVIYORUM
NE ZAMAN ÇÖLLER DENİZ DENİZLER ÇÖL OLURSA,KAYADA NİLÜFER ÇÖLLERDE ÇAM ÇIKARSA,GÜNEŞ KARARIP AY BİZİM EVE DÜŞERSE, O ZAMAN SENİ UNUTUP BAŞKASINI SEVERİM...
Seni bu dunyada 3 kişi seviyorsa bunu bilki en çok seven benim Seni bu dünyada 2 kişi seviyorsa ilki benim Seni bu dünyada bir kişi seviyorsa o bir tek benim Seni bu dünyada kimse sevmiyorsa bilki ben ölmüşüm
bir dalda 7 gul 6sini ruzgar alir biri kalir, alayim diye onu 7 kere cagiracagim seni 6 sinda gelme ama soz ver 7. sinde tek sozumle tek gulle gel
Yüregimdeki tum cicekleri sana kopardim,sana topladim,gunesi odama aldim, ruzgardan sarkilar yaptim. Bir seni soyledim sonra sarkilari... Sen herzaman nerede olursam olayım ne düşünürsem düşünüyüm her an kalbimdesin seni ne kadar sevdiğimi kelimeler ile anlatamam ama şunu bil SENİ SEVİYORUM !!!!!!
Düşünüyorumda, Düşüncelerin En güzeli, Senin Beni Düşünüp Düşünmediğini Düşünürken, Düşündüğünü Düşünmek Olsa Gerek Diye DÜŞÜNÜYORUM
Çok çekti yüreğimiz hep olsun deedik. Ama kalbimizdeki sevdayı biz yenemedik. Hep beraberliğimizde uzak durup içimizi yedik. Sevdayı böylemi bildik biz...
Sen varya sen sigaram gibisin dumanı saçların alevi gözlerin yanlız bir fark var ben sigara yaktıkça sen beni yakıyorsun
Güllerin arasında geçsede ömrüm,Senin üstüne gül koklamam gülüm, Gülü koklama olsada ölüm,senin için ölmeye değer be GÜLÜM
Bir pınarsın içilen ama hiç kanılmayan, seveni yanıltmayan, sevince yanılmayan, özlenen sen.özleyen sen, özleten sen. Varken doyulmayansın.yokken dayanılmayansın
Bir telefon bekliyorum 'sevgilim' diye baslayan 'seni seviyorum' diye biten bir telefon bekliyorum dün gelmesi gereken bugün hala gelmeyen
Bir Dilenci gibi Kapına Geleceğim.Beni görünce tanıyamayacaksın. Para vereceksin; Param var diyeceğim!
Ekmek vereceksin; Karnım Tok Diyeceğim!"Öyleyse ne istiyorsun?" diye sorduğunda: "Bir zamanlar Sana Verdiğim Kalbimi" Diyeceğim!
SEN SON CÜMLE BEN NOKTAYIM,BİTME BENSİZ BİTME SAKIN!BANA BENDEN UZAKTAYIM, SANA SENDEN FAZLA YAKIN.SU BENDE BEN KURAKTAYIM.VAR UZAKTA, YOKTA YAKIN SANA BENSİZ VARMAKTAYIM.SAKIN DURMA GİTME SAKIN...!!!
Gözlerine bakınca dalar giderim uzaklara!Uzaklara bir yere yalnız ikimizin yasadığı doyasıya kanmak isterim sana !sana aşığım bebek kokulu yarim
NE ICIMDE SENI UNUTMAK GIBI BIR CABA VAR, NE DE ASKIMI KORUKLEYEN BIR RUZGAR... NE SENI GORMEDEN YASAYACAK KADAR GUCLUYUM, NE DE SENI GORMEYE DAYANACAK KALBIM VAR..
YANLIZLIK GECELERİN,ÜMİT BEKLEYENLERİN,HAYAL ÇARESİZLERİN,YAĞMUR SOKAKLARIN,TEBESSÜM DUDAKLARIN,HÜZÜN ELLERİN,SEN İSE SADECE BENİMSİN BİRTANEM...
Ne olurdu bir yapragın daha olsa,bak sevmiyor işte hain papatya..
YANLIZLIK GECELERİN,ÜMİT BEKLEYENLERİN,HAYAL ÇARESİZLERİN,YAĞMUR SOKAKLARIN,TEBESSÜM DUDAKLARIN,HÜZÜN ELLERİN,SEN İSE SADECE BENİMSİN BİRTANEM...
Ben seni dün sevmedim çünkü dün bitti ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek ben seni yarın sevdim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek..sadece
Bana seni seviyorum dediğin zaman bu yalan bile olsa bu yalanı dunyanın butun gerceklerine değişmeye hazırım
Aşk insanın hem dostu hemde düşmanıdır. insanı onun gibi yıkan,onun gibi sevindiren birşey daha yoktur hayatta
Dünde bugünde yarında yüreginde yüregin kadar yanındayım kendini yalnız hissettiginde elini yüregine koy ben hep ordayım
RÜYALARINI PAPATYALARLA YATAĞINI GÜL YAPRAKLARI İLE SÜSLEDİM ÜZERİNİ SEVGİMLE ÖRTÜP KABUSLARIN BEN ALDIM Kİ EN TATLI RÜYALARI GÖRESİN!
hayatta kise için ağlamaya değmez ağlamaya degenler zaten ağlatmaz ağlarken başını dık tutki göz yasların senı aglatan kadar ALÇALMASIN.......
Kalbimi kırmak suya yazı yazmaya benzer kırılan kalbimi düzeltmek gece doğan güneşe benzer sen o suya yazı yazdın şimdi güneşin doğmasını bekle
Kalbimi kırmak suya yazı yazmaya benzer kırılan kalbımı duzeltmekse gece dogan gunese dokunmaya benzer, Sen o suya yazı yazdın sımdı gunesın dogmasını bekle....
BİR GÜN GÖZLERİN BİR NOKTAYA DALARSA BİLKİ O GÜN SENİ DÜŞÜNDÜĞÜM GÜNDÜR. BİR GECE YARISI TİTREYEREK UYANIRSAN BİLKİ O GÜN RESMİNİ ÖPTÜĞÜM GÜNDÜR..
Senden güneşi istemedim topla demedim yıldızları gökkuşağından taç istemedim sadece "SEV" dedim...
UMUT YAZIYORUM BIR KIR CICEGININ TAC YAPRAGINA. NICE SOGUKLARA DAYANIYORDA BIR SOZUNLE KIRILIVERIR DIYE KORKUYORUM
KIYMETİMİ BİLMEN İÇİN GİTMEM Mİ GEREK!SEVDİĞİNİ ANLA ARTIK BÜYÜDÜN BEBEK! MASAL DEĞİL Kİ BU AŞK ÖĞRENMEN GEREK!GİTMESİ KOLAY OLUR ZOR OLAN SEVMEK...
NE HASTA BEKLER SABAHI/NE TAZE ÖLÜYÜ MEZAR/NE DE ŞEYTAN BİR GÜNAHI/ SENİ BEKLEDİĞİM KADAR...
GUN BIRGUN SEVDALANMIS GECEYE. GECEDE YAKAMOZ DUSURMUS DENIZE. OGUNDEN BUGUNE GECEYLE GUNDUZ AYRILMAZ OLMUS, TAKİ GÜNEŞ TUTULUP GÖLGE DÜŞÜRENE DEK SEVDALARINA.
kendini yalnız hissettiğini düşündüğünde dünde bugünde yarında yüreğin kadar yanındayım elini yüreğine koy ben hep oradayım
BİR ÇEMBER OLSA,ORTASINDA SEN,SANA EŞİT HER NOKTADA BEN.SEN HER DÖNÜŞTE BENİ, BEN BİR BAKIŞIMDA SENİ GÖRSEM.SEVİNÇLER KİRİŞ,ÜZÜNTÜLER TEĞET OLSA....
BIRAK KENDİNİ AKIŞINA ZAMANIN,İNSAN YAŞAMAK İÇİN DERİN NEFES ALMALI. HADİ, DUYMADIĞIM SÖZLER FISILDA BANA, DUDAKLARIN NEMLİ, SESİN SEVDALI.
mutluluk bankasının güzellikler şubesinin 2000 sayılı hesabınıza 365günlük sevgi yatırılmıştır istediginiz an kullana bilirsiniz...
Aşk! kaçmaktan çok kovalamayı görmekten çok özlemeyi, gitmekten çok beklemeyi, dokunmaktan cok düşlemeyi SEVER..!!! ve okadar hainki nerde imkansız onu SEVER..!!!
Sana en sevdiğim şeyi vermek isterdim ama bir düşün seni sana nasıl verebilirim
GULMEK SENIN ICIN BIR TUTKU OLSUN OLURDA BIRGUN AGLARSAN ODA MUTLULUKTAN OLSUN UNUTTUM GITTI GEBERIKK...
WUJOh!M3S !U3S W!J3P3 U!W3h (Mesajı Yazıp telefonu ters cevirin)
Ay ışığının aydınlattığı bir kumsala küçük bir dal parçasıyla seni seviyorum yazmak isterdim ama sen hırçın bir dalga olup silersin diye yazmaktan korktum!!!..
ARAMIZDAKİ MESAFELER NE KADAR UZAK OLURSA OLSUN SONSUZLUĞA GİDEN TÜM YOLLARA ADINI YAZDIM. HANGİ YOLDAN GEÇERSEN GEÇ SENİ SEVDİĞİMİ OKUYACAKSIN...
Mevsim ağlıyor bugün, özlüyor o aydınlık günlerini, ayrılıyor yapraklar ağaçlardan bir hasret rüzgarıyla. Bana Eylül'ü yaşatma ey sevgili!!!
Buruk bir duygu yuklenirse yuregine, gøzlerin zaman zaman dalarsa uzaklara, kulaklarin zamansiz deli gibi cinlarsa, bilki bir yerlerde deli gibi øzlenmissindir..
Yildizlar gøkyuzunde kayarken, melekler ise oynasirken, sen ise dalip beni dusunurken, seni daima kalbimin derinliklerinde izleyecegim..
Bir umut kusu ciz yuregime beyaz olsun tuyleri kalbin kadar temiz olsun Bır kanadı senın icin diger kanadıda sevdigin icin cırpsın
Aşkların en soylusu birken birçok olandır sevginin en güzeli paylaşılan EMEKTİR Aşkların en soylusu birken birçok olandır çıkarsız ve sınırsız paylaşılan YÜREKTİR
Deli bir yagmur olsam seni YAGDIGIM yerler kadar severdim !! Deli bir rüzgar olsam seni ESTİGİM yerler kadar severdim !! Ama ben sadece DELİYİM ve seni ALDIGIM HER NEFES KADAR ÇOK SEVİYORUM !!!!

Kullanıcı avatarı
crazy1992
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen crazy1992 »

=D> hepsı de guseldı

Kullanıcı avatarı
cemile_mc
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen cemile_mc »

:hayiir: hep bilindk seyler yok mu degisik hç bi yerde okunmamıs seyler ;)

Kullanıcı avatarı
göKhan.
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Re: Sevdiğinize Güzel sözler

Mesaj gönderen göKhan. »

Bakarızz ... :?: :bullethole: