Duyar mısın son kez....

Aşk ve sevgi ile ilgili herşey....
Kullanıcı avatarı
aLeM_oLsUn
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Duyar mısın son kez....

Mesaj gönderen aLeM_oLsUn »

Duyarmısın son kez arkandan ağlasam hissedermisin gözyaşlarımı.Dokunabilirmisin acılarıma.Tekrardan kanayan yarlarımı kapatırmıısın.Kısa süreliğinede olsa mutluluktan ağlatırmısın.Yapabilirmisin ben gülüm.Gitme desem kal desem bana gelirmisin yenide.Biliyormusun senden sonra döktüğüm gözyaşlarım hiç sevinçten olmadı.Hiç kalbin hızlı hızlı atmadı.Hiç biri beni arasın diye heyecenla beklemedim.
senden sonra hiçbişeyim kalmadı be gülüm.Ne eski ben nede yaşadıklarım.çok kez dilimden döndürdüğüm o kelimeyi söyleyemedim sana gitme diyemedim.Ruhum bedenim gitmemen için yalvarıyordu ama ben yapamadım.Sana söylediğim her kelime senin canını ne kadar yaktıysa emin ol bende o kadar yandım.

-Seni ve herşeyi bırakıyorum gidiyorum işte(kal de gitme de kalde kalayım)
-Git çık hayatımdan asla dönme(ne olur dinleme kal diyemiyorum yalvarırım gitme)
-hayatında mutluluklar(kalde mutlu olalım nolur)
-Sanada hoşçakal(gitme ölümüm olur gitme)

Zaman ne gösteriri bilmem.Bildiğim mutluluk değil bundan sonra yoldaşım.Ben gemimehüzün doldurdum.Sonu gelmeyecek diyarlara yol alıyorum.Kaybettiklerim yanımda bir kal diyemeden gidiyorum.Kalbimi aldım ellerime parçalayıp gidiyorum.Cebimde acı kalbimdehüzün.

Gidiyorum "Elveda"
Unuttuğum bişey varsa sende kalsın Ben unutamayacaklarımı ister istemez yanımda götürüyorum...

Kullanıcı avatarı
dikenüstünde
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Re: Duyar mısın son kez....

Mesaj gönderen dikenüstünde »

Yazım hataları anlamı da bozmuş.

Kullanıcı avatarı
YaPrOcK
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Re: Duyar mısın son kez....