Senin ŞehvetLi öpüşLerine KarsıLık Veremeyecek KadaR Masumdu

Aşk ve sevgi ile ilgili herşey....
Kullanıcı avatarı
Uyus
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Senin ŞehvetLi öpüşLerine KarsıLık Veremeyecek KadaR Masumdu

Mesaj gönderen Uyus »

Yalnızlığıma ortak ol istemiştim sadece.Hep değil yalnızca 1 gün,1 saat, 1 dakika. Ellerini tutmak istedim,kokunu çekmek içime,unutmak herseyi..

Ve.. Yanımdaydın , Kollarımda

eLimi tuttun ; Sıcacıktı ellerin ama üşüdüm
Gözlerine bakdım ; ışık olur sandım yolumu dahada kararttın..

ßedenimi sevdigin kadar sevseydin keske yüregimi, Saclarımı oksamayı deneseydin bedenim yerine.. Alnımdan öpseydin yada gözlerimden ,dudaklarımı bırakabilseydin bir kenara..

Ama oLur mu ?
ßen zaten bunun için vardım hayatında..
Yalnızca seni mutlu edebilecek bir köleydim,Bir kukla ; ipleri elinde..
Gel dersen gelirdim,git dersen gidemezdim
Ama severdim sahibimi.Onun elinden gelen acılar yakmazdı canımı.Ateşi bile bir baska tatlıydı. Eritirdi içimide isyan etmezdim ,edemezdim..

Taki ; Umutlarım tükenene kadar..
Kendimi kandıramıyordum artık.Daha fazla sabredemedim,katlanamadım..ßir kez beni anlaman için neler vermezdim oysa..

"Neden sende beni öpmüyorsun" derdin de veremezdim cevabı.
Şimdi söyleyeyim; Senin şehvetli öpüşlerine karsılık veremeyecek kadar masumdu benim dudaklarım,öpemiyordum çünkü kendimden iğreniyordum.Sana her dokundugumda ve bana her dokundugunda biraz daha kirlenmiş hissediyordum kendimi..

ßenim bunlara ihtiyacım yoktu ki . ßen sevgini istiyordum,ilk günki gibi yalnızca ellerini tutmak istiyordum..

Senin yanında ne kadarda güvende hissederdim kendimi
Şimdi korkuyorum ; Senin gücünün altında ezilmekden korkuyorum
Askına kurban gitmekden , Sana hayır diyememekden sevgimin büyüklüğünden korkuyorum..
"Oysa sen korurdun beni kötülüklerden.Korkmamalıydım hiçbişeyden sen yanımdayken.." ßöyle diyordun hatırla .. Keske ilk kendinden sakınabilseydin beni,ve keske yüzüne söyleyebilseydim bunları.Aşkım onurluydu ama cesur değil.Her seyi feda edebilirdi ama seni değil..

Seni artık sevmiyorum evet sevmiyorum.Dürüstcesi bu galiba..
Yine yalnız bırak beni ama sakın geri dönme !
Hayatında bir defa delikanlı ol ve sakın geri dönme . Giderken bakma gözlerimin icine. Hayatıma girişin gibi onurlu olsun bitisin.

ßırak parcalanmıs hayallerimi,batsın yüregime
ßırak kaybettigim gencliğimi,varsın olmasın
Bırak alnımdaki lekeyi bırak izi kalsın
Ve bırak beni bırakkk
Aşkıma karsılık sattıgın o gecelerde bırak
Şu kalbimden cık şimdi çık ve unut herseyi..
Anlasana kalmadı artık bende kullanabilecegin sevgi
Öldün içimde ARAMA ESKİ YERİNİ !!!