Nedensiz,sebepsiz,habersiz Bitti

Aşk ve sevgi ile ilgili herşey....
Kullanıcı avatarı
Uyus
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Nedensiz,sebepsiz,habersiz Bitti

Mesaj gönderen Uyus »

Artık bir seLam verişin dünyaLar değiL benim için...iNaN...Hep bir fırtınaLar kopardı yüreğimde...Sen yok ettin onları bir kaç günde...

BeLki seninLe hiç bir araya geLmedik ama ben geLdik sayıyoruM...Sen ve ben ''biz'' oldu sayıyoruM...Sonra bir anda yokoLdu...Bitti...

NedensiZ !!
SebepsiZ !!
HabersiZ !!
Bitti . . .
Sen BiLe FarketmediN !!!!!

Hani birşeyLer isterdim ya ben...Hani sevmeni isterdim...oLmadı...Sen imkansızLıkLar denizi,Ben o denizde batan bir gemi...oLmadı...sevmediN...yine ve yine...Lanet oLsun ki...SeviLmediM...SeviLemediM...Sen hariç herkese acı çektirdim...Ama bitti işte...Her güzeL şey gibi bu da bitti...Acı oLdu...ÇekiLmez oLdu...Ama bitti...
SeN biLe FarKeTmediN !!!

Şimdi o karanLıkLarda buLduLar beni...Sana inat çıktım o denizden...Sana inat hayatın ucundan yakaLadım...Sana inat yaşamaya çaLıştım...Ve ben sana inat bir başkasını SevdiM...

Şimdi SuS !
Hep konuşmanı isterdim yaa !
Artık tam tersini istiyorum !
SuS !!!

Çünkü o öLüme terk ettiğin yerde gururum tekrar bana döndü...Sana inat artık gurursuz yaşamayacağım....Sensiz yaşarım ama gurursuz yaşamam bundan sonra...Beni sen kurtarmadın o denizden...Ne kadar acı dimi...Hayatımı Feda ettiğim insan beni orda tek başıma bıraktı...
Şimdi git kendin gibi birini buL...
İçinde merhamet oLsada vurdumduymaz gözüken birini....
Hadi git !!! Beni düşünme bundan sonra...Ben kendime uygun birini buLdum...MutLuyum...SeviyoruM...SeviLiyoruM...Seni n yerine koymadım onu...İLk önce seni yok ettim içimde...Sonra ona yer verdim yüreğimde...

YıLLarca boşuna sevdiğim insaN...
SeN !!!
Daha önce hiç duydun mu biLmem ama iLkte oLsa benden duy...
eLveda !!!
Beni seven bir kadın var deme artık...

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Re: Nedensiz,sebepsiz,habersiz Bitti

Mesaj gönderen Veda »

Şimdi SuS !
Hep konuşmanı isterdim yaa !
Artık tam tersini istiyorum !
SuS !!!