Gençler 'Çıktıklarıyla' Evlenmek İstemiyor

Aşk ve sevgi ile ilgili herşey....
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Size yakışmayan mesajlar atmaya devam edeceksiniz edin. Ben de silmeye devam edeceğim.

MESAJLARINIZ SİLİNİR, SİLİNİR ELBET AMA DEVAMI HALİNDE İSTEMEDİĞİMİZ ŞEYLER OLABİLİR...

İnsanların görüşlerine katılmayabilirsiniz, hatta ve hatta tamamen zıt görüşlere sahip olabilirsiniz. Sizin nasıl bir görüş açıklama özgürlüğünüz varsa karşınızdakinin de bu özgürlüğünün olduğunu unutmayın.

Onun için lütfen rica ediyorum görüşlerinizde biraz ılımlı olun. Size yakışmayacak şeyler söylemeyin. Karşı tarafı kötü sözlerle değil güzellikle doğruyu buldurmaya çalışmalısınız. Aksi takdirde haklı görüşte olsanız dahi bu durumu tersine çevirir ve haksız duruma düşersiniz.

Size hakaret mi ediliyor? Veya hakaret derecesinde şeyler mi söyleniyor? O zaman hiç uğraşmayın bizlere haber edin ki cevabı sizin adınıza bizler verelim... Bu kaçmak değil, karşınızdakini muhattap almadığınız ve seviyesine düşmek istemediğiniz anlamına gelir.

[ Bu mesajı kime yazdığımı yazdığım kişiler çok iyi biliyor. Özellikle de tartışma çıkaran ilk mesajı yazana bu yazdıklarım... ]

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Sürmeli
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen Sürmeli »

gaz firen şanzuman halin duman hem dreksyon sallarım hem manitalara el hacıııııı :hoba: sni kırcama ceviz kırarım agaa emrin olurrrr

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Sürmeli yazdı:gaz firen şanzuman halin duman hem dreksyon sallarım hem manitalara el hacıııııı :hoba: sni kırcama ceviz kırarım agaa emrin olurrrr

Yukarıdaki yazıyı sana yazmadım ha bilesin. Bir karışıklık oldu da onu önlemek için yazdım.

Eyvallah bu arada. Emir değil rica... ;)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Sürmeli
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen Sürmeli »

VSaBaH yazdı:
Sürmeli yazdı:gaz firen şanzuman halin duman hem dreksyon sallarım hem manitalara el hacıııııı :hoba: sni kırcama ceviz kırarım agaa emrin olurrrr

Yukarıdaki yazıyı sana yazmadım ha bilesin. Bir karışıklık oldu da onu önlemek için yazdım.

Eyvallah bu arada. Emir değil rica... ;)
anladım hacı ayıp ediyon istersen at siteden fazla girmiyorum zaten beni sarmadıı yaaa bana göre değil ama güzel olmuş :D