Gelme Artık Emi

Aşk ve sevgi ile ilgili herşey....
Kullanıcı avatarı
lublub..
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Gelme Artık Emi

Mesaj gönderen lublub.. »

Sen de sev ama sevilme aşk acısı çek ben gibi
Çok özlE ama kavuşma kavuşamadığım gibi
Seninde yüreğin yansın başka ellerde mum gibi
Çaresizlik ayrılmasın kapından köle gibi
Seninde kalbini çalsın başkaları mal gibi
Sevdan yüreğinde kalsın gizli bir günah gibi

Derdim sana beni sevdiğine inanmıyorum diye, beni sevdiğine ikna etmek için sayardın sen bütün yalanlarını, ordan buradan öğrendiğin aşk sözcüklerini, kalbine ulaşmayan, kalbinin yakınından bile geçmeyen dilinin ucuyla zoraki söylerdin seni seviyorumları, seni seviyorum çünkü…. leri

Geri dönme istemem ki
Ben o eski ben değilim ki
Hayat öyle bir oyunki
Ne rolü var ne sahnesi
Sende mutlu olma emi
Sende sev sevilme emi

İnandım ilklerde güvendim de mecbur yaşanan bi ayrılığın ardından sen olmalıydın yolları birleştiren. Çaba gösteren ben, seven ben, yapabileceklerimi sonuna kadar zorlayan ben. Peki sen neresindeydin bu sevginin. Her şey senin içinken sen neredeydin söylesene. Ne içindi benim çabalarım, güven kayıplarım koca bir hiç için mi. Sen bir hiçken ben kendimi mi hiç yapmaya çabaladım.

Aşkla hep aşkla yanıldım sevdim hiç sevmemiş gibi
Sen kırdın ben tamir ettim sanki ustaymışım gibi
Kimse üstüne almasın bu sözlerim sevgiliye
O öyle bir sevgilidir ettiğini iyi bilir
Ahlarım beddua değil anlaşılabilmek için
Sevmek sevilmek öyle zor birine alışan için

Söz vermiştim kendime yeni yaşımda ondan bir şey olmasın artık hayatımda diye. Son kez üzüleyim yaptıklarıma son kez.. yapmaya çalıştığım binanın enkazını üzerime devirdin sen, enkazın altında kaldım ve beni bu enkazdan kurtarmaya bile gelmedin sen. o zaman anladım ki her şey koca bir hiç için. Boşunaydı bu güven kayıpları da, üzülmeler de, boşunaydı harcanan çabalar, boşunaydı hayaller.

gelme artık emi dönme geri

alıntı