İmkansızz

Aşk ve sevgi ile ilgili herşey....
Kullanıcı avatarı
BHR
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

İmkansızz

Mesaj gönderen BHR »

İçimden geldi yine yazmak.Ve senin bende başladığın gibi başlıyorum yazmaya..
Küçük bir kum tanesiydin önceleri içimde hoşlantıdır diyip geçmiştim.
Nerden bilebilirdim ki seni bu kadar sevebileceğimi. Nesin sen içimde? Bas bas bağıran, imkansızlaştıkça imkansızlaşan aşk mı?
Ne yaptın bana anlamıyorum. Nasıl oldu da bu kadar büyebildin içimde ?

Ne kadar farklısın içimde bunu gözlerinin içine bakarak anlatabilirim sadece sana..Keşke o an gelse de söyleyebilsem bunları sana.Senin her şeyini nasıl oluyor da bu kadar saf doğal ve temiz algılayabiliyorum hayret ediyorum inan ve kendimi tanıyamıyorum çoğu zaman..

Seni bu yüzden büyük bir mutlulukla suçluyorum.

Çok güzel seni sevmek acısını tatmak ve çok kötü seni yokluğunda bile özleyip yaşayamamak... Ahhhh ahh be mektuplardan habersiz sevgili ilkimsin sen benim ilk kalbimi çoşturansın.Belki duygularımı bilsen karşılık verirsin bu küçük masum aşka ve beni bu sayfaya yazmaktan alıkoyabilirsin.
Ama nerdesin ki şimdi gözüm seni görüyor ama kalbini kalbim ne zaman görecek bilmiyorum. Dokundum geçenlerde gözlerine farkettinmi bilmiyorum,ama içimi yaktı bu dokunuş.Kalbim alev aldı birden bende ilk ilk başladığın gibi.

İçime akan gözyaşlarım dindirmişti halbuki az olda o ateşi.Kor olmaya başlamışlardı ki o dokunuş yeniden alev verdi o kor olmaya yakın olan ateşe.
Yine alev alev oldun be içimde nasıl geçer bu acı bilmiyorum.Tek bildiğim sevgili acın bile bal gibi kalbimde.....SENİ SEVİYORUM...!!!

[Alıntıdır]