Ya seni hiç tanımasaydım!!!

Aşk ve sevgi ile ilgili herşey....
Kullanıcı avatarı
BHR
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen BHR »

Resim

Ya seni hiç tanımasaydım..
Sıradandı her şey...Her gün aynıydı..
Bir gün gözlerinin ucuna değdim.O kadar kısa,küçük bir andı ki, belki sen hiç fark etmedin.Nasıl etkilendiğimi anlayamadım bile.İşte o günden sonra hayatımda yeni sayfalar açtım...

Aşkın kokusunu aldım çıktığın basamakların ardından...Adını sevda koydum,bakışlarına duyduğum duygudan...Bilinmezlikleri oynarken hayatta senin olduğun köşelerde anlam buldum.Her gün yürüdüğüm bu yol daha farklıydı benim için biliyordum ki;senin de adımların karışıyordu...Sıradanlamış yaşamımın içine kayan bir yıldız gibiydin,seninle zamanın içinde kaçırdığım ufak mutlulukları buldum,ayrıntılar çarptı hep gözlerime.
Şimdilerde her gün çıktığım bu merdivenler çok anlamlı, senin kokun
değiyor burnuma,hissdiyorum nefes alışlarını.Yanımdan geçerken sen deprem oluyor bedenimde,titrediğimi hissediyorum beynimin kıvrımlarında ve kalbim adının geçtiği her yerde boyutu olmayan çarpıntılarda...

Tahmin edemezdim seni böyle seveceğimi,bu kadarını ben bile düşünememiştim.Nasıl çarptı gözlerin gözlerime,gülüşün nasıl da girdi yüreğime..Suçlu kim sen mi ben mi?Suçlu yok seni sevdim işte..Suçlu yok sende geldin yüreğime...Onu bunu boş verdim kim ne derse desin,içimden geldiği gibi davrandım.Gizlemedim bakışlarımı,korkak olmadım anlarsın diye.Sana nasıl anlatmalı bilmem ama konuşamadım karşımda seni görünce,sessizliğine öyle alışmıştım ki.Gizlemedim ama dile getiremedim ne denli sevdiğimi.

Seni uzun uzun dinlediğim ilk günü hatırlıyorum,sesinin tınısı,yüzündeki o mutluluğu ve bakışlarında ki osıcaklığı hiç unutamıyorum.Keşke o gün hiç bitmeseydi ve ben hep seni dinleseydim,hiç yorulmadan hayaller kursaydım kimsenin ulaşamadığı yerlerde gökyüzünde mesela...O gün hiç bitmeseydi ve hep yakınında kalsaydım.Yanında olmak bir hayaldi zaten,en azından bakışlarında olsaydım,gözünün iz bıraktığı yerlerde.

Ey sevgili gülüp geçiyor musun bu halime?Yaramaz bir çocuk gibi mi görüyorsun beni?Sen aşkı nasıl yaşıyorsun hiç bilmiyorum ki..En sevdiklerin,yüzünü güldürenler,hoşlanmadıkların nedir hiç bilmiyorum.Yarım yamalak bir aşıksın deme.Sen de bilmiyorsun ki ben biraz alınganım,biraz da kıskanç.Ama inan sevdiğim zaman da
çok seviyorum,uğrunda zorluklukları göze alarak...

Ah be sevgili herkes yaşamalı bu duyguyu,kalbi vurulmalı bir kez de olsa birine...Ben ilk defa böyle aşka değdim sende.Belki sen bende yüreğine cevap bulamadın,seni sevdiğim gibi hiç sevmedin beni,belki de senin için yalnız bir arkadaştım.Karşılık beklemeden sevdim seni,İnan böyle olsa da hiç üzülmüyorum.
Ya seni hiç tanımasaydım..
işte o daha kötü ozaman aşkı hiç yaşayamazdım!!! BAHAR

Kullanıcı avatarı
gkcrm
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen gkcrm »

Olaganüstü...paylaşım için teşekkürler..

Kullanıcı avatarı
BHR
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen BHR »

Beğendiğine sevindim :D
Ben teşekkür ederim :D

Kullanıcı avatarı
Siyah Sandalye
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen Siyah Sandalye »

Duyguların ifade ediş tarzını beğendim. ;) Güzel olmuş Emeğine sağlık 150 kfl.

Kullanıcı avatarı
BHR
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen BHR »

Benim için yorumlarınız,eleştirileriniz çok önemli...
Tarzımı beğenmene sevindim ayrıca kfl için teşekkürler :sagolun: