Gidenlere...(KUSURA BAKMAYIN BU ARALAR DEPRESYONDAYIM )

Aşk ve sevgi ile ilgili herşey....
Kullanıcı avatarı
gkcrm
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen gkcrm »

ALDANMA MELEKSİ MAHSUN YÜZÜNE
MUTLAKA TERKEDİP GİDECEK BİRGÜN
KANMA SEVER GİBİ GÖRÜLDÜĞÜNE
SENİ SEVMİYORUM DİYECEK BİRGÜN

SEVMEK ÇOK GÜZEL ALDANMAK ACI
RUHUNU SARACAK BİR BÜYÜK SANCI
O DURMAYAN YOLCU SEN GARİP HANCI
HESABI VERMEDEN GİDECEK BİRGÜN

UĞRUNA YILLARI HARCAYACAKSIN
AŞKINI ÖMRÜNLE BİR TUTACAKSIN
NE YAZIK SONUNDA AĞLAYACAKSIN
SENİ SEVMİYORUM DİYECEK BİRGÜN

Ve işte gitti: bu onun son hüzünlü bakışıydı belki de. Son 'ELVEDA' deyişiydi ,belkide son görüşümdü.
Bu şehrin o lanet olası gecesinde ,o el ele sarılarak sımsıkı gezdiğimiz o caddelerde ,bu defa sanki geçmiştekilerini hiç yaşamamış gibi geziyorduk. Son kez göz yaşlarımı gizleyip, yalandan gülümsememdi.Gittikten sonrada tekel bayine gidip birkaç bira alıp o parktaki oturduğumuz yere tekrar gidip ağlamalarımdı bana kalan sadece Son: son: son: Gittiğine inanmak istemiyorum bir türlü. Gözlerimi yollara dikip, onun yolunu gözlüyorum hiç bıkmadan. Her ne kadar beklemek gibi kötü bir şey olmasa da bekliyorum. Keşke hemen şimdi aniden karşıma çıksa eskisi gibi ve aniden karşıma çıkıp: ben geldim: dese . Ya da herhangi bir sebepten dolayı buraya gelse bahane ederek gelse ve hiç gitmese.
Ne bileyim? Gerçekleşemeyen o mucize birden gerçekleşse o sırada onun en sevdiği şeyi yapsam GÜLSEM ve aylardır sahteden gülen bu gözlerin içi bir anda gerçekten gülse.
Aylar geçer: Yıllar geçer: Ama ne zaman onun adı geçse, kalbindeki yara biraz daha genişler ve üzerime taşıyamayacağım kadar ağır bir yük bu. Aynen şu söz gibi: Ne onu unutacak kadar zaman geçecek, ne de geçen zaman onu unutturmaya yetecek. Çünkü zaman alışmayı öğretecektir sana, ama unutmayı asla
Bu ayrılık yüreğimde bir yara olur ve kanar yavaş yavaş bütün sevinçlerim. Ağlamaklı ağlamaklı bakar gözlerin. İçimden isyan ederim. Dağlara, taşlara, duvarlara haykırıyorum sürekli. Onu ne kadar çok sevdiğimi o zaman daha iyi anlıyorum.Tekrar yaşamak istiyorum tüm yaşadıklarımızı zaman çok çabuk geçiyor diye saatlere küsüyorum. Hiç bakmaya cesaret edemiyorum. Keşke bütün saatler, hiç ileri gitmemek üzere geri alınsa diyorum ve gördüğüm bütün saatleri ve takvimleri paramparça etmek istiyorum. Hatalıyım diye boş yere kendimi sorguluyorum sürekli, kendime kusuyorum bütün kızgınlığımla. O ayrılık sahnesinin gelmemesi için, elimden gelen her şeyi yapıyorum ama başaramıyorum çünkü bitti KEŞKELER kar etmiyor.Kahroluyorum durmadan.

(BEN SENİ HİÇ YARI YOLDA BIRAKMADIM BIRAKMAYACAĞIMDA DERDİN:VE BENDE CEVAP OLARAK:SEN BENİ YARIYOLDA BIRAK BENDE HAYATI YARIYOLDA BIRAKIRIM DERDİM)

Ama sen gittin herkesin gittiği gibi artık hiç kimse yok hiç kimsem yok olmayacakta. Ve öylece bitiyor her şey gözlerimde. İçimi dökecek birilerini bulmak için, bir arayış içine giriyorum durmadan. Umudunu yaslamak istiyorum omuzlarına, ve çıkıyor bir tanesi karşıma sırf seni unutmak için acımı unutmak için Yoksa bu şekilde biliyorum fazla yaşayamam .Ve yaşamak için bulmam lazım birini buluyorum derken her şeyin normale bindiğini sanıyorum ama bir anda aklıma geliyorsun ve bırakıyorum o bulduğumu. O zaman anlıyorumki BAŞKASI ASLAAA O sırada sensizliğin yaratmış olduğu acılar bunalımlar daha hoş geliyor bana SENİ düşüneyim aklımda sen ol bunalımlarada acılarada dertlerede ölümlerede razıyım yeterki sebebim sen ol.

Bu oyunun mutlu sonla bitmesini istiyorum , bir mucize diliyorum herzaman. Ama o mucize de bir türlü gerçekleşmez ve korktuğum şey başıma gelecek biliyorum. Başaramayacağım inan, sensiz nasıl başarırim:
İşte sahne ve işte rolüm: kolay gelsin: diyorum sadece kendime. Kolay gelsin...

Kalbim bir yanardağdır
Göğe savrulur külüm
Bu özlem ateşinde
Sen hiç yandın mı gülüm?
Sevdamı tılsım gibi
Issız dağlara asın
Ankara kan ağlıyor
Çünkü sen ÇOK
Uzaklardasın...

Kullanıcı avatarı
BHR
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen BHR »

Giden gitmiştir boş ver demek isterdim ama bu kadar kolay olmadığını biliyorum.

Paylaşım için teşekkürler :D

Kullanıcı avatarı
gkcrm
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen gkcrm »

Yeni gelende gidecek olduktan sonra ne anlamı var zaten o da bir başkasından gelmedi mi?
aslında şu sözü hep sevmişimdir..
Gidene gitmiştir gittiği an bitmiştir,ben gideni değil giden beni kaybetmiştir...

Kullanıcı avatarı
süpürgesiz_cadı
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Mesaj gönderen süpürgesiz_cadı »

Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir,ben gideni değil giden beni kaybetmiştir...

Demekki neymiş sen değil giden üzülsün....
Hayattasın ölmedin..!
Herşey insanoğlu için..