Yokluğuna Oynuyorum Hayatımı..

Aşk ve sevgi ile ilgili herşey....
Kullanıcı avatarı
gkcrm
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen gkcrm »

Yokluğuna Oynuyorum Hayatı(mı)

-yıkılışıma ayak uyduramıyorsun değil mi ?

…yokluğun , uçurumdaki bir uçurum çiçeği gibi. Yel değse göğsüme düşerim/ düşlerimle alay edip gülerim / yenilgilerim yokluğunda gizli hayat(ım)la oyun oynarım… kuralsızca !

bilirim!.. sevmek,biraz acı çekmektir . işte buna aldanırım . yüreğim yokluğunda kalır da ben nasıl senden (vaz)geçerim. Yüreğimi al nereye istersen oraya göm ; zaten sensizliğin nefes alış-verişleri boşuna değil mi?
Sevgilim ben sende kalabalıklaşmadıkça nasıl yaşarım , söyler misin ?

-takvimler mevsimlere yenik düşer de nasıl puslu duvarlara çarpmam ! nasıl gel-gitlerde yokluğunda kaybolmam … ben sende bir ömür yoldaşlığına kandırılmışken ;yaralarım derin kuyulardan kabuk bağlamışken , söylesene cennet yüreklim yokluğuna nasıl aldanırım !..

bilirim!.. sevmek biraz acı çekmek ; yoksa hiçbir kül ateşe bu kadar sadık olamazdı . yanmak,bir sevgiliye ve yeniden yanmak ; acı çekmek belki de sessizce düşünmek , küllerinden sana doğmak… yokluğunda sevmek ! çok sevmek…

(sevgilim!.. ben sende kalabalıklaşmadıkça nasıl yaşarım , söyler misin ? )

-aykırı günlerdeyim . bir parça kırıldım ! kader , içimdeki güzelliğini sünger gibi emdikçe yokluğun(d)a kalakaldım… benzeri daha yüreğime saplanmamış mutluluktan uzakta kalmak ve hayata güler yüzlü bakabilmek ; hayır sevgilim ! ben bu çelişkilerde nasıl yaşarım ?

bilirim!.. sevmek , acılara da alışmaktı . yozlaşan iklim oyunlarına mevsimleşmekti . belki esmerleşen akşamlarda kaldırım taşlarına sarılmaktı . yokluktu ! sevgiliden uzakta yaşamı kabullenme(me)kti…

(benzeri daha yüreğime saplanmamış mutluluktan uzakta nasıl yaşarım …)

-takvimler mevsimlere yenik düşerse ve seni benden alırlarsa sevdiğim , inan bu hüzünlü bedenimi her şeyden uzaklaştıracak çarelerde yaşatırım ; öldürürüm ! ruhum yine seninle çarpar… yenilmem inan hiç kirlenmem ! gelinmez yollarda kalacağımı bilsem de yine teslim olmam . sen varsa ömrümün en huzurlu yanında bunu bilirim . sana koşarım tutmasa da dizlerim…

-son bir defa görmek için nefasetini yokluğuna oynarım hayatı(mı)… yaşamak sevgilide çoğalmaksa yanarım , küllerimden yine sana doğarım !..
bilirim!.. sevmek , sevgili için acı çekmektir…

canım sevgilim yanılmadım !.. sadece sevdim …

Kullanıcı avatarı
MTUĞRUL
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen MTUĞRUL »

biraz daha renklendir biraz daha yazıları güzelleştir..güzel paylaşım olmuş ellerine sağlık

Kullanıcı avatarı
gkcrm
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen gkcrm »

Teşekkür ediyorum..bundan sonra daha dikkat ederim yazılarıma ve şekillerine.. :slm: